Şimdi Ara

***CANON SX50 HS İNCELEMESİ*** ... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
6.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cinaski12

quote:

Orijinalden alıntı: baberti

...

merhaba üstad ben de bu şekilde resim çEkmek istiyorum ama bu konuda acemiyim yardım ederseniz sevinirim

sx60 modelini dün aldım dediğiniz şekilde iki daire moduna getirdim sonra func set ok bastıktan sonra hdr ile başlayan yere geldim fakat orda renk dönüştürücü diye bir seçenek yok A da yok olanlar sırasıyla hdr-balık gözü efekti-minyatür efekti-oyncak kamera efekti-yumuşak odak-tek renk-süper canlı-ve poster efekti acaba bu makinede o özllelik yok mu

iki daire modunun içindeki seçenekler arasında damlalık simgesi yanında A ve yine yanında damlalık simgesi olan S modu var benim makinede, renk dönüştürme bu ikisi ile yapılıyor...
    belki yerleri değişmiştir, SCN modunun içinde olabilir mi?..

• Makine yanımda değil şu an eve geçince bakarım cevap için teşekkür eederim üstadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

...

merhaba üstad ben de bu şekilde resim çEkmek istiyorum ama bu konuda acemiyim yardım ederseniz sevinirim

sx60 modelini dün aldım dediğiniz şekilde iki daire moduna getirdim sonra func set ok bastıktan sonra hdr ile başlayan yere geldim fakat orda renk dönüştürücü diye bir seçenek yok A da yok olanlar sırasıyla hdr-balık gözü efekti-minyatür efekti-oyncak kamera efekti-yumuşak odak-tek renk-süper canlı-ve poster efekti acaba bu makinede o özllelik yok mu

iki daire modunun içindeki seçenekler arasında damlalık simgesi yanında A ve yine yanında damlalık simgesi olan S modu var benim makinede, renk dönüştürme bu ikisi ile yapılıyor...
    belki yerleri değişmiştir, SCN modunun içinde olabilir mi?..

Tekrar merhaba, scn modunda olanlar portre-akıllı enstantane-tripodsuz gece çekim-düşük ışık-kar-havayi fişek

sanırım sx60 larda bu özellik yok

• quote:

Tekrar merhaba, scn modunda olanlar portre-akıllı enstantane-tripodsuz gece çekim-düşük ışık-kar-havayi fişek

açıkçası güzel bir özellik, sx60'ta yoksa kötü olmuş...hatta dün o modda fotoğraflar çektim gayet ilginç oldu...
  • quote:

quote:

açıkçası güzel bir özellik, sx60'ta yoksa kötü olmuş...hatta dün o modda fotoğraflar çektim gayet ilginç oldu...

evet üstadım senin formdaki resimlerinden ilham alıp makineyi aldım ama bu özelliğin sx60 ta olmayacağını tahmin edemedim doğrusu , moralim bozuldu, size teşekkür edrim tekrar artık photoshop ile yapacağız sanırım
  • son çekimde batarya ile 500 kare fotoğrafı geçtim...
  • bugün...
    ***CANON SX50 HS İNCELEMESİ*** ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 7 Kasım 2015; 21:46:26 >
  • canon sx50hs video ...
  • video-2 ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 10 Nisan 2016; 16:22:56 >
  • video-3 ...
  • video-4 ...
  • HDR modunda "elde" çekim ... tripod kesinlikle şart ...

***CANON SX50 HS İNCELEMESİ*** ...***CANON SX50 HS İNCELEMESİ*** ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 10 Nisan 2016; 17:00:37 >

• VİDEOLARA DEVAM ...
  • VİDEO SİLİNDİ ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 8 Ocak 2017; 17:49:4 >
  • VİDEO SİLİNDİ ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 8 Ocak 2017; 17:49:30 >
  • devam ...
  • devam ...
  • VİDEO SİLİNDİ ...
    diğer videolar için ... https://www.youtube.com/channel/UCfq4K-w-RmVoXR0ylE17tvQ/videos?view=0&shelf_id=0&sort=dd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 8 Ocak 2017; 17:57:52 >
  • video ikindi vakti saat 17.00 civarı çekildi ...
    yazın bulutsuz açık gökyüzü gri renk görünür ve çoğumuz bundan hoşlanmayız ...
    bunu değiştirmek için makinede "yaratıcı çekim modları" içinde "renk atama" seçeneğinden müdahele edebiliyoruz ...
    bu program gökyüzünde "polarize filtre" etkisi oluşturuyor ...
    gökyüzünden değiştirmek istediğiniz bölümü seçip başka bir renk (mesela dramatik olması için siyah veya daha sıcak etki için lacivert) ile değiştirebilirsiniz ...
    renk değişimi için çevrenizde o renkten bulunması gerekiyor, makinede hazır renk skalası bulunmuyor ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 8 Ocak 2017; 17:51:1 >

• VİDEO SİLİNDİ ...
    diğer videolar için ... https://www.youtube.com/channel/UCfq4K-w-RmVoXR0ylE17tvQ/videos?view=0&shelf_id=0&sort=dd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 8 Ocak 2017; 17:58:6 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.