Şimdi Ara

### Canon SX150 IS Ana Konu - Paylaşım & Genel Bilgi & Diğer ### (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.950
Cevap
69
Favori
318.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler Birde fotoğraf ekleyeyim az önce çektim hoşuma gitti paylaşmak istedim

Makro Erik

@gentleman_ @ERKUTCN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk26faruk -- 23 Mayıs 2013; 14:47:08 >

• Güzel makro çekimi olmuş
  • Forum kullandıgım makınanın adına bır bolum oldugunu bılmıyordum bundan sonra takıp yerım arasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk26faruk

Teşekkürler Birde fotoğraf ekleyeyim az önce çektim hoşuma gitti paylaşmak istedim

@gentleman_ @ERKUTCN

Rica ederim.

Fotoğrafı küçük boyutta ilk gördüğümde elma sandım. Meğerse makro erik fotoğrafıymış. Yani çok iyi olmuş, elinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gentleman_ -- 23 Mayıs 2013; 13:01:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JackieChun

Forum kullandıgım makınanın adına bır bolum oldugunu bılmıyordum bundan sonra takıp yerım arasında

Hoşgeldiniz öyleyse. Makineyi ne zamandır kullanıyorsunuz?
  • Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için
  • quote:

Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için

Rica ederim. Sizden bir ricam olacak. Mesajları alıntı yap butonu ya da haberdar et butonu ile yanıtlarsanız iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

quote:

Teşekkürler Birde fotoğraf ekleyeyim az önce çektim hoşuma gitti paylaşmak istedim

@gentleman_ @ERKUTCN

Rica ederim.

Fotoğrafı küçük boyutta ilk gördüğümde elma sandım. Meğerse makro erik fotoğrafıymış. Yani çok iyi olmuş, elinize sağlık.

Yok artık! ben yeşil elma sandım taki siz erik diyene kadar...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Bu da dediğiniz gibi iso 100 le çektim

Elinize sağlık, bir de düşük iso ile fotoğraf çekip paylaştığınız için teşekkürler. Genelde makine iso80'de sabit kalsın. Enstantane ve diyafram ayarlarını oynayın. Çok yetersiz geldiği durumlarda iso100-iso200-iso400 kullanın. Tarih ve saat bu fotoğrafta da var, unutmuşsunuz sanırım.

Aynen sonradan kapattım ama bu daha güzel oldu .

• Hoşbulduk teşekkür ederim.Makina geçen sene temmuz ayında bana hediye olarak alınmıştı.Genelde bisiklet turlarım ve gezilerimde kullanıyordum dışarı çıkayım guzel resim çekeyım diye kullanmadım açıkçası ama paylaşımlardan gördümki bu makinayla prof.şekilde fotoğraflar çıkabiliyor.

Bu yüzden bende inş çektiğim hoşuma giden fotoğrafları burada paylaşmayı düşünüyorum. @gentleman_
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERKUTCN

quote:

quote:

@gentleman_ @ERKUTCN

Rica ederim.

Yok artık! ben yeşil elma sandım taki siz erik diyene kadar...

Fotoğraftaki küçük bir erik Üst mesaja erik olduğunu belirttim şimdi

• Elma diye baktım ben hep hatta canım elma çekti tertemiz yemyeşil elma
  • quote:

Hoşbulduk teşekkür ederim.Makina geçen sene temmuz ayında bana hediye olarak alınmıştı.Genelde bisiklet turlarım ve gezilerimde kullanıyordum dışarı çıkayım guzel resim çekeyım diye kullanmadım açıkçası ama paylaşımlardan gördümki bu makinayla prof.şekilde fotoğraflar çıkabiliyor.

Bu yüzden bende inş çektiğim hoşuma giden fotoğrafları burada paylaşmayı düşünüyorum. @gentleman_

Bisiklet turunda kullandınız demek, merak ettim fazlasıyla o fotoğraflarınızı. Benim de bisiklete merakım var ve amacım bisiklet ile gezerken fotoğraf çekmek olduğundan çok merak ettim fotoğraflarınızı. Paylaşımlarınızı bekliyorum

• @faruk26faruk
    valla canım çekti olsa da yesek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: narqotik

arkadaşlar benimde elimde bu şarj aleti ve 2700 lük piller var.pilleri nasıl deşarj edeceğim?Şarj cihazında böyle bir özellik yok galiba.Birde taşıma kılıfı lazım bana teknosa,vatana baktım bulamadım.şöyle 20Tl yi civarı farmuarsız çırt çırtlı bişey lazım netten baktım ama bulamadım.

Piller geldiğinde kullanmadan şarja takın ve tam şarj olmasını bekleyin. Daha sonra deşarj edin. Ancak sizin şarj aletinizde deşarj özelliği olmadığı için kendiniz deşarj edeceksiniz. Piller dolduktan sonra, çok enerji tüketen bir makine ya da cihaz ile pilleri bitirin. Daha sonra tekrar tam şarj edip bu işlemi bir kere daha tekrarlayın. Makinelerin deşarj işlemi kadar olamaz ancak deşarj özelliği olmayan makinenin varsa bu işlemi yapmanız gerekiyor.

Çok sık elektirik kesildiği için burda çok geç şarz ettim .Ayrıca deşarj edecek vaktim de cihazımda yok desem yalan olmaz.Makine ile kullanarak şarjı bitirsem sorun olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

quote:

Hoşbulduk teşekkür ederim.Makina geçen sene temmuz ayında bana hediye olarak alınmıştı.Genelde bisiklet turlarım ve gezilerimde kullanıyordum dışarı çıkayım guzel resim çekeyım diye kullanmadım açıkçası ama paylaşımlardan gördümki bu makinayla prof.şekilde fotoğraflar çıkabiliyor.

Bisiklet turunda kullandınız demek, merak ettim fazlasıyla o fotoğraflarınızı. Benim de bisiklete merakım var ve amacım bisiklet ile gezerken fotoğraf çekmek olduğundan çok merak ettim fotoğraflarınızı. Paylaşımlarınızı bekliyorum

Evet Konya'da bir grubumuz var ve gezi yaptığımız yerleri foruma atarız genel olarak herkez paylaşımı yaparım elbette ama burda ki resimleri görüp benim çektiğim fotoğraflara bakınca bu adam foto çekmeyi bilmiyormuş dersiniz diye korkuyorum :)

ve paylaşımı nasıl olsun forumumuzun konu link ini verebilirim o şekilde daha rahat olur benim açımdanda yada burada da paylaşabilirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

quote:

Evet Konya'da bir grubumuz var ve gezi yaptığımız yerleri foruma atarız genel olarak herkez paylaşımı yaparım elbette ama burda ki resimleri görüp benim çektiğim fotoğraflara bakınca bu adam foto çekmeyi bilmiyormuş dersiniz diye korkuyorum :)

ve paylaşımı nasıl olsun forumumuzun konu link ini verebilirim o şekilde daha rahat olur benim açımdanda yada burada da paylaşabilirim.

Yok hocam estağfirullah, olur mu öyle şey

Size de zahmet olmaması için o konunun linkini verebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: narqotik

arkadaşlar benimde elimde bu şarj aleti ve 2700 lük piller var.pilleri nasıl deşarj edeceğim?Şarj cihazında böyle bir özellik yok galiba.Birde taşıma kılıfı lazım bana teknosa,vatana baktım bulamadım.şöyle 20Tl yi civarı farmuarsız çırt çırtlı bişey lazım netten baktım ama bulamadım.

Piller geldiğinde kullanmadan şarja takın ve tam şarj olmasını bekleyin. Daha sonra deşarj edin. Ancak sizin şarj aletinizde deşarj özelliği olmadığı için kendiniz deşarj edeceksiniz. Piller dolduktan sonra, çok enerji tüketen bir makine ya da cihaz ile pilleri bitirin. Daha sonra tekrar tam şarj edip bu işlemi bir kere daha tekrarlayın. Makinelerin deşarj işlemi kadar olamaz ancak deşarj özelliği olmayan makinenin varsa bu işlemi yapmanız gerekiyor.

Çok sık elektirik kesildiği için burda çok geç şarz ettim .Ayrıca deşarj edecek vaktim de cihazımda yok desem yalan olmaz.Makine ile kullanarak şarjı bitirsem sorun olur mu ?

Makine ile tam deşarj edemezsiniz. İmkanınız yoksa böyle kullanın. Şarj aleti ve pil alırken tavsiyeleri dinleseydiniz keşke. Neyse artık, böyle kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sağolun hocam ben direk linkleri vereyim yakın zamanda yapılmış olan gezilerden

Not:üye olmadan belki fot.göremeyebilirsiniz hocam tam bilmiyorum yanlış bilgide vermeyeyim

http://www.bisikletyarenleri.com/viewtopic.php?f=40&t=1038 (Zamanda Yolculuk 07.04.2013)

http://www.bisikletyarenleri.com/viewtopic.php?f=40&t=1032 (31.03.2013 Seydişehir Turu)

http://www.bisikletyarenleri.com/viewtopic.php?f=85&t=747 (04.11.2012 Tur gezimiz Fotografları)

http://www.bisikletyarenleri.com/viewtopic.php?f=85&t=730 (13-14 Ekim Kamplı Kestel Turu) bu resimler ise farklı bir fotoğraf mak.ile çekmiştim.

daha bir sürü gezi fot.var ama Sx150 ile çektiklerim bunlar

@Stainless..

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.