Şimdi Ara

Canon pixma e414 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uygun fiyatlı bir yazıcı almamız lazım. Kardeşim uzaktan eğitim için kullanacak. Bu yazıcıyı buldum uygun fiyatlı. Önerir misiniz? Kartuş bitince ne yapmak gerekir? Kendimiz takabilir miyiz veya bitmeyen kartuş denilen bir şey varmış sanırım buna uygun mudur? Siyah beyaz çıktı alabilmek dışında pek beklentimiz yok, arada bir de renkli çıktı alırız. Sayfa başı maliyet çok yüksek olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eduyardo -- 13 Eylül 2020; 23:44:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Umarım almışsındır. Kartuş bitince delip doldurabilirsiniz.Tabi bozulmadıgı sürece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

Umarım almışsındır. Kartuş bitince delip doldurabilirsiniz.Tabi bozulmadıgı sürece.
    Sağolun hocam A101'e gelmişti ve aldım. Baskı kalitesi de güzel. Öğrenci için aldım her işimizi görür. Dolum işlemi de dediğiniz gibiymiş. Şu anlık memnunum kısacası.

• quote:

Orijinalden alıntı: eduyardo

Sağolun hocam A101'e gelmişti ve aldım. Baskı kalitesi de güzel. Öğrenci için aldım her işimizi görür. Dolum işlemi de dediğiniz gibiymiş. Şu anlık memnunum kısacası.

Alıntıları Göster
    Bende almayı düşünüyorum. Siyah beyaz yazı olarak ortalama kaç çıktı alınır ilk alındığı hali ile ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umitbjk

Bende almayı düşünüyorum. Siyah beyaz yazı olarak ortalama kaç çıktı alınır ilk alındığı hali ile ?

Alıntıları Göster
    Kutusunun üzerinde yazana göre 400 siyah beyaz 300 renkli çıktı alınabiliyor ilk hali ile.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.