Şimdi Ara

CANON EOS 70D SAHİPLERİ KULÜBÜ (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.983
Cevap
29
Favori
116.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: herdemasivemavi

Fotografi cektikten sonra fotograf makinesinde mi cift goruyorsunuz yoksa pc ye atinca mi ?

pc ye atınca iki oluyor usta
  • seri çekime alıp basılı tutuyorum tek çekiyor problem nedir başka ayarmı var
  • canon 70D video çekimi nasıl?

vlogger olarak kullanan var mı?

sürekli netleme konusunda güncelliğini hala koruyor.

canon 80D bir karedeki tüm yüzleri takip edip odağını manuel bir diğerine geçirivermesi ile reklamını yapıyor. amatör filmcilik için güzel adım. canon70D de bunu deneyen oldu mu?
  • https://youtu.be/vCaWgtnXCpQ

1 sene kadar once boyle stoptame bisey cekmistim fotografdan video moda gecip ayar yapmadan firtinali bir gunde:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtog -- 29 Nisan 2016; 15:11:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makineyi Parçalamak istiyorummmmm
  • merhaba arkadaslar bende 1.5 senedir 70D kullanıcıyım

sorum firmware güncellemesi yapılıyormu, yapılıyorsa nasıl yapılıyor bılgısı olan varsa paylasabılırmı ?

tesekkurler
  • https://www.youtube.com/watch?v=Eoh_ULWMoN0
    bir arkadaş youtube da yaşanan netlik problemine değinmiş. çok doğru bir şekildede problemi tesbit etmiş. merkez af 2.8 ve altında diyaframda çalışmıyor. bu iş canon yazlımla çözülür galiba . Lan adamı fotoğraf çekmekten soğuttu makine. 2500 tl verip 2.8 geniş açı lens aldık. 2.8 de fotoğraflar rezil. kısacası artık imdat diorum. şu problemi teknik serviste çözen var mı merak ediyorum
  • gunesindostu G kullanıcısına yanıt
    siz daha önce makineyi servise vermiştiniz. servis ne dedi. bende servise vermeyi düşünüyorum ama, çok fayda edeceğini düşünmüyorum
  • 4MM ileri sapma var dediler.4mm geri almıslar.Ama 4mm le iş cozulse o makıine sorunluuu.
  • 17-70 Sigma f2.8 - f4 OS HSM Macro ( umarım yanlış hatırlamıyorum) kullanan var mı arkadaşlar ? Lens hakkında acil bilgiye ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz çok iyi olur 2 güne sipariş edeceğiz gibi. Deneme fırsatımız vs olmadığında değerli görüşleriniz çok önemli.
  • yalcincakir kullanıcısına yanıt
    hoşgeldin foruma yalçın abi :)
  • erol_152 kullanıcısına yanıt
    Hoşbulduk kardeşim.
  • yalcincakir kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz yalçın bey gruba.

• @yalcincakir abimiz hoş geldin. Çok değerli birisiniz. Ben bebekken de beni sevmişsiniz Etiler ya da Beşiktaş'ta sanırım. Ailemi tanırmışsınız :)
  • Netleme sorunu halen çözülemedi mi ? Bir sürü fotoğrafımda sonradan fark ettim. Bulanık olduklarını
  • Yukarda bi yazi da video var

• Mrb arkadaşlar hayırlı akşamlar 3250-3500 arası bir fiyata 1 ay sonra filan bir makine almayı düşünüyorum canon eos 60d mi canon eos 70d mi kararsız kaldım ve iki modelden hangisi olursa yanında 18-135 lensmi 18-200 lensmi önerirsiniz veya bu fiyata önerebileceğiniz başka makine modelleri varmı şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Barkleys

Mrb arkadaşlar hayırlı akşamlar 3250-3500 arası bir fiyata 1 ay sonra filan bir makine almayı düşünüyorum canon eos 60d mi canon eos 70d mi kararsız kaldım ve iki modelden hangisi olursa yanında 18-135 lensmi 18-200 lensmi önerirsiniz veya bu fiyata önerebileceğiniz başka makine modelleri varmı şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

mrb

öncelikle bu tür refleks bir makina alacaksan ve önceliğin fotoğrafsa gövdenin pek önemi yok bence düşünmen gereken mutlaka kaliteli bir lens olmalı ben senin yerinde olsaydım öncelikle aynasız bir model bakardım inan ilk zaman lar hevesle hiç yük olmuyor ama sonraları hele toplum içinde çıkardığın zaman tüm dikkatler sana dönüyor yapacağın bir şey varsada can sıkıntısından onuda unutuyorsun dediğim gibi yok illa butür istiyorumda diyosan yine ben olsan 600d veya 650d alır önünede yapabiliyorsam 16 35 f4 II L alırdım ve keyfime bakardım çünkü sonuçta bu modellerin hepsi aps -c sensör yok kardeşim illa 60 veya 70d dedersen yine bu ikimodeli düşünmez 2 ci el bi f.f 6d ye bakar önüne şimdilik 50mm f 1.4 alırdım

Not : 4 yıllık 70d sahibiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Barkleys

Mrb arkadaşlar hayırlı akşamlar 3250-3500 arası bir fiyata 1 ay sonra filan bir makine almayı düşünüyorum canon eos 60d mi canon eos 70d mi kararsız kaldım ve iki modelden hangisi olursa yanında 18-135 lensmi 18-200 lensmi önerirsiniz veya bu fiyata önerebileceğiniz başka makine modelleri varmı şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

ya 650d al yada 6d al 70d ye o kadar para verme bencede.....
  • Bende aranıza katılmakta bulunuyorum
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.