Şimdi Ara

Canon EOS 650D KULLANICILARI KULÜBÜ (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.908
Cevap
95
Favori
389.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Lexar 32gb 600x hafıza kartı hakkında bilgisi olan var mı? Tavsiye eder misiniz?
  • teşekkür ederim arkadaşlar sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirri -- 20 Mart 2014; 9:17:41 >
  • http://www.hizlial.com/...akinesi-2-lens/10181836 hızlıaldaki bu kampanya uygun gibi duruyor özellikle cardfinansınız varsa ihtiyacı olan arkadaşlar bakabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbozkurtben

Arkadaslar ben de yakin bi zamanda 650d almayi planliyorum.ama en ucuz siteleri bulunca da guvenemiyorum.bazi yorumlarda diyo ki verdikleri kit lens cakma. 1.8 af olur mu tarzinda yorum yapiliyor.bu tarz teknik hilelere maruz kalmamak adina aldigimiz makine üzerinde dikkat edecegim hususlar konusunda yardimci olursaniz sevinirim.hangi durumlarda makineden kacinmaliyim? Hangi durumlarda ideal makineyi buldugumu anlamaliyim?

Cazipshop tan alabilirsin hem fiyat olarak uygun hemde güvenilir ben ordan aldım eşime sıkıntısız kullanıyor.dün de 55-250 mm lens aldım cihaza gene en uygun orda buldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MSerkanXXX M kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam..baktim sanirim sirkeci tarafinda dukkanlari da varmis.bakicam oraya da

• ya auto focus diye aldık makinayı ama çok geç netleme yapıyor. kalabalık bir grubun videosunu çekeceğim ve sürekli olarak hakaretli olacağından zırt pırt netleme mi yapacağım.
    geniş açı lensle geniş bir alanı nasıl netleyip netliği bozulmadan uzun süre çekebilirim
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Yanıt için teşekkürler.

• Arkadaslar ben bu makineyi gold internet sitesinden almayı düsünuyorum. 1599 liraya is2 lens canta ve 8 gb hafiza kartiyla beraber. Fikirlerinizi almak istiyorum. Guvenilir mi ? Daha once golddan internet uzerinden alisveris yapanlar varsa yorum yapabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: kobrr

Arkadaslar ben bu makineyi gold internet sitesinden almayı düsünuyorum. 1599 liraya is2 lens canta ve 8 gb hafiza kartiyla beraber. Fikirlerinizi almak istiyorum. Guvenilir mi ? Daha once golddan internet uzerinden alisveris yapanlar varsa yorum yapabilir mi

Merhaba arkadaşım. Ben pazartesi sabaha karşı güzel bi set siparişi verdim GOLD dan. Sipariş Tarihi 17.03.2014 Toplam Fiyat Kargo dahil: 2003,99 TL 21.03.2014 Cuma günü eksiksiz elimdeydi. Tavsiye ederim ancak Canon eurasia garantili değil ESS Elektronik gantisi altında. Gold ithalatçı firma olduğu için. Sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Benim aldığım gibi fırsatlar tekrarlanabilir, takip etmek lazım. Taktir senin.
    Detaylar FOTO CANON EOS 650D DSLR- CANON 18-55 IS II - DAKS TAMRON AF CANON 70-300 F/4-5.6 LD D - TRIPOD ADDISON ATR-311 Tripod - DAKS CANON EF 50mm /1.8 II LENS - KART KINGSTON 8 GB SD - Foto Crafter Antares Hediye Sırt Çantası

• omarturk kullanıcısına yanıt
    Iyi bir fiyata almissin hayirli olsun. Bilgilendirme icin tesekkur ederim. Sanirim bende siparisimi verecegim. Haydi hayirlisi

• Arkadaslar çanta olarak ne tavsiye edersiniz

• 100d ve 700d gibi daha yeni modellere bakinca 650d yine tercih edilir mi sizce?

• 650D ile 700D arasında ahım şahım bir fark yok. işlemcilerinden tutta sensörüne kadar hepsi. 700d de ekstra efekt ayarları ve gövdede çok ufak değişiklikler var. ve bunlar için aradaki farka değmez.

100D ise daha kompakt bi makine. şahsen benim elimde biraz ufak kalıyor. bana göre dslr ele oturmalı çekim yaparken rahat bir tutuş hissi vermelidir. 100D ye 70-300 bir lens taktığınızda makine lensin yanında oyuncak gibi kalacaktır. yine bildiğim kadarı 650D ile 100D arsında büyük farklar yok. sadece gövdeyi yanında taşıması daha basittir.

Yani işin özeti kesinlikle 100D veya 700D almalısın dedirtecek fark yoktur 650D ile aralarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_alien89 -- 24 Mart 2014; 10:57:43 >
  • the_alien89 kullanıcısına yanıt
    Artik net karar verdim galiba.ben de 650d alicam.cok tesekkurler hocam..:)

• yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutakgokhan

Fotoğraf makinesi almadan önce bakmanız gereken bir video.

http://www.youtube.com/watch?v=f4gLXy_PIic

2008 yılında 40D yi alırken TR Garantili ürün 3.000-3.500TL civarındaydı. Ben 1.500TL ye Hayyamdan aldım ürünü. 2008-2014 ürün hala sorunsuz çalışmakta. Mağaza zaten 1 yıl kendi (merdiven altı diye tabir ettiğiniz tamirhanelerde) garantisini veriyor. Ben ürünü %50 ucuza almışım. 1 sene sonra bozulsa gidip 1.500 lira daha verip yine sıfır ürün alabiliyorum. O yüzden ben para tuzağı olduğunu düşünüyorum. Bugün fotoğraf makinesi alacak olsam yine gider aynı şekilde aynı yerden alırım.

• Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar.

Size bir sorum olacak. Ben kısa film çekmek istiyorum fakat şu an elimde mevcut 18-55 lens var ve sanırım yeterli değil.Sizce lens mi almam gerekir? Yoksa makinayı mı değiştirmem gerek? (Gece çekimi de olacağı için)
  • CnSd kullanıcısına yanıt
    Makine alacaklara duyrulur. Aldığım fırsat yinelenmiş.http://www.gold.com.tr/canon-eos-650d-18-55-is-dslr-fotograf-makinesi_u
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Arkadaslar çanta olarak ne tavsiye edersiniz

Canon EG 300 çantasını tavsiye ederim sırt çantası düşünürseniz. Lensler ve diğer ekipmanlar için gayet yeterli ve şık bir çanta.
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.