Şimdi Ara

Canon EOS 650D KULLANICILARI KULÜBÜ (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.908
Cevap
95
Favori
389.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cat by Tolga ŞEVİK, on Flickr

• merhabalar
    bende makineyi goldan 18-55 lensli olarak satın aldım.
    bu konuda oldukça acemiyim.

4 konuda mümkünse yardım rica ediyorum

1. video çekimi esnasında makine sürekli odaklama yapıyor.sürekli ııı vvv diye ses çıkarmasının bir çözümü var mı?

2. çekdiğim videoları en iyi hangi programla oynatabilirim? kullandığım playerda senkron sorunu oluşuyor? ses oldukça ileriden gidiyor?

3. fotoğrafları düzenlemek biraz üzerinde basitçe oynamak için önerebileceğiniz bir bilgisaray programı var mı?

4. son olarak da utiliy programını yükledim ama güncelleme olayını bulamadım. günceleme şart mı ve nasıl yapılıyor?

yardımcı olacak forumdaşlara şimdiden teşekkür ederim..
  • zamanında araştırma yapmıştım, kullanıcısı varsa sormak istedim, Tamron AF 18-270mm f/3.5-6.3 Di II VC PZD ile kullanan varmıdır yada performansı hakkında deneyimi olan... tak kullan olarak kullanmayı düşünüyorum video sırasında odaklamada ses çıkarmayacağı için iyi olur ve fotolarda o kadar ahım şahım keskinlik olmasada zoom işe yaraya bilir belki. görüşlerinizi bekliyorum.
  • Herkese iyi forumlar öncelikle bende amatör olarak bi sorum olacak makina olarak eos 650d ye karar verdim ama benim olmazsa olmazım hareketli çekimlerde nasıl bu makina. Mesela koşan bir insanı net olarak alabilecekmiyim. Bu tip makinalar hemen hemen aynı ayar iyi yapılırsa sonuç çok iyi olabiliyor. size sorum hareketli çekimlerde iyi sonuç elde edebilirmiyim.Aklımda samsung nx 300 de var tavsiyelerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler
  • Canon Eos 650D 18-55 mm DC almayı düşünüyorum 1390 Tl ye geliyor.Fiyat nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: seali20

Canon Eos 650D 18-55 mm DC almayı düşünüyorum 1390 Tl ye geliyor.Fiyat nasıl

Ben de almayı düşünüyorum bu aralar,bu fiyatı nereden aldınız?
  • quote:

Cihaz garantili ise fiyat çok iyi ben Fuji s2950'yi 2 yıl kullandıktan sonra artık yeterli gelmediği için hepsiburada'dan hızlı gönderide olan garantili Canon Eos 650D 18-55 mm DC ( 1.439 tl )+Lexar 32 GB 200X Premium SDHC/SDXC ( 46 tl )+Tamron AF 70-300mm F/4-5.6 Di LD ( 365 tl )'yi aldım pazar günü sipariş verdim ve siparişim bugün geldi yakında aranızdayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizz19

quote:

Ben de almayı düşünüyorum bu aralar,bu fiyatı nereden aldınız?

daha almadım düşünüyorum hepsiburada.com dan bana indirim var ilk slr makinam olacak,18-135mm STM lens olanı pahalı olduğu için bununla öğrenip daha sonra lens almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seali20 -- 11 Şubat 2014; 17:12:33 >
  •  Canon EOS 650D KULLANICILARI KULÜBÜ
  • Aşağıdaki linkte verdiği gibi bir şey alsam kullanışlı olur mu ki arkadaşlar

http://www.ebay.com/itm/New-Leather-Hand-Grip-Strap-for-Canon-EOS-DSLR-Camera-60D-50D-7D-600D-550D-1100D-/251237365808?pt=AU_Cameras_Photographic_Accessories&hash=item3a7ee9f830

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_alien89 -- 12 Şubat 2014; 12:07:41 >
  • akşamları Flashlı insan resimlerini hangi modda hangi ayarda çekiyorsunuz arkadaşlar. Ben av modunu kullanıyorum fakat arka planıda parlak çklaracağım diye shutter i düşük tutyor bu sebeple net çıkmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 650d yi en uygun ve güvenli nerelerden alabilirim?
    Yanında hangi lenslerle almalıyım? (1 yıllık Fujifilm s2995 kullanıcısıyım)
    Bilgilendirirseniz sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Canon EOS 650D KULLANICILARI KULÜBÜ
  • arkadaşlar bu garantili cihazlarda ölü pixel mevcutsa değişim yapılıyormu ? Yazılımlamı düzeltiliyor, yazılım kapalı sensörümü açıyor yoksa yan pixeli mi kopyalıyor. Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba. herkese iyi çekimler ışığınız bol olsun. biz genelde şurada oluyoruz.

https://www.facebook.com/groups/canoneos650dturkiye/

f10 1/800 iso 100

Canon EOS 650D KULLANICILARI KULÜBÜ

• Arkadaşlar merhaba. Bir sorum olacakti. Bu makine icin lensin dc yada is olmasi onemli mi ? Makinenin kendisinde titresim engelleyici af motoru bulunmuyor mu ? Bildigim kadariyla bulunuyor. Yani lens alan bir kisi bu makine icin neden dc olsun yada neden is olsun der. Cevap verebilecek olan varsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobrr

Arkadaşlar merhaba. Bir sorum olacakti. Bu makine icin lensin dc yada is olmasi onemli mi ? Makinenin kendisinde titresim engelleyici af motoru bulunmuyor mu ? Bildigim kadariyla bulunuyor. Yani lens alan bir kisi bu makine icin neden dc olsun yada neden is olsun der. Cevap verebilecek olan varsa sevinirim

Canon'larda makine gövdesinde AF motoru var ancak titreşim engeleme sistemi IS yok.

Objektif alırken IS özelliğinin olup olmamasına dikkat edin. Özellikle zoom objektiflerde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobrr

Arkadaşlar merhaba. Bir sorum olacakti. Bu makine icin lensin dc yada is olmasi onemli mi ? Makinenin kendisinde titresim engelleyici af motoru bulunmuyor mu ? Bildigim kadariyla bulunuyor. Yani lens alan bir kisi bu makine icin neden dc olsun yada neden is olsun der. Cevap verebilecek olan varsa sevinirim

yanlış biliyorsunuz gövdede is yok o yüzden arkadaşlar uyarıyor.
  • Canon Eos 650D 18-55 mm DC III lens ile aranıza katıldım bende arkadaşlar. Manuel focus ayarında video çekimi için hangi lensi önerirsiniz? Tripod ve hafıza kartı tavsiyeside istiyorum. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.