Şimdi Ara

Canon EOS 650D KULLANICILARI KULÜBÜ (155. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.909
Cevap
95
Favori
389.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    makina gövdesinde af motoruda yok biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

makina gövdesinde af motoruda yok biliyorum

Haklısınız iyi ki uyarmışsınız beni.

Şöyle diyelim; Canonun AF'siz objektifi yok. Yani Nikondaki gibi AF'li AF'siz objektif ayrımı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar benim Bu makina ile ilgili git sorum olacakti, lens takinca veya takmayinca mesela Bi objeye kitlenince arka taraf bulanik kitlenen obje net oluyor ya hani lens takmayinca yine oluyormu yoksa lens takincami oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba ben daha önce hiç prof makine kullanmadım ve nelerine dikkat edilecek hangi özllikleri yararlıdır felan hiç ama hiç bir bilgim yok sizden bana bnları öğrenmem için nereye bakmam gerektiğini sormak istiyorum nereye okuyarak bilgi sahibi olabilirim arkadaşlar bir yardımcı olun birde ben 1500-2000 arası makine almayı planlıyorum ve sizden öneriler bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim
    sizce bu ürün alınır mı yada bundan daha iyisi var mı verdiğim fiyat aralıkların da arkadaşlar?

birde arkadaşlar sony alfa 58 le karşılaştırsak hangisi daha iyi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmmashm -- 23 Şubat 2014; 23:21:28 >
  • CANON EOS 650D 18-55 + 75-300 Cumartesi günü alınmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlttmz

CANON EOS 650D 18-55 + 75-300 Cumartesi günü alınmıştır

Hayırlı olsun,nereden ve kaça aldınız?
  • denizz19 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.. Vatandan hocam 2099 TL.. şu an 2199 TL olmuş
  • Ben de hepsiburada.com dan dc lensli 1488 liraya aldım.
    100 world puan ve 150 tl hediye çeki gelecek. Yalnız IS lens olmadığı için içime sinmedi, hala kutusunu bile açmadım.İade mi etsem düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arif32

Ben de hepsiburada.com dan dc lensli 1488 liraya aldım.
    100 world puan ve 150 tl hediye çeki gelecek. Yalnız IS lens olmadığı için içime sinmedi, hala kutusunu bile açmadım.İade mi etsem düşünüyorum.

Bence kullanın,güzel fiyata almışsınız world puan ve hediye çeki sayesinde.

İlerde güzel bir lens aldığınızda tadından yenmez.
  • Merhaba arkadaşlar bende uzun araştırmalar sonucu nikon mu Canon mu derken 650d almaya karar verdim en büyük aşamayı geçtiğimi düşünüyorum çünkü karar aşaması önemli idi. Şimdi lens konusunda yardımlarınızı bekliyorum zoomlu çekimler ve Portre çekimler yapabileceğim lensler önerirseniz çok mutlu olurum.biraz araştırdım canon ef 50mm f/1.4 usm lens hakkındaki görüşlerinizi de alırsam on numara olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MCHT10

Merhaba arkadaşlar bende uzun araştırmalar sonucu nikon mu Canon mu derken 650d almaya karar verdim en büyük aşamayı geçtiğimi düşünüyorum çünkü karar aşaması önemli idi. Şimdi lens konusunda yardımlarınızı bekliyorum zoomlu çekimler ve Portre çekimler yapabileceğim lensler önerirseniz çok mutlu olurum.biraz araştırdım canon ef 50mm f/1.4 usm lens hakkındaki görüşlerinizi de alırsam on numara olur :)

Hayırlı olsun elinde 18-55 olduğunu varsayıyorum, 50mm 1.8 başlangıç için fazlasıyla yeterli gelecektir, zoom objektif olarak fiyat performans şampiyonu tamron 70-300 vc usd tavsiye ederim, eğer bütçe müsaitse (kit lens stm ise tut elinde) değilse tamron 17-50 non vc ile değiştirebilrsin
  • Peki Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II mü daha iyidir Tamron 70-300mm hangisini önerirsiniz bunlardan biri ve 50mm f/1.4 beni yeterince idare eder daha fazla hakim olana kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: MCHT10

Peki Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II mü daha iyidir Tamron 70-300mm hangisini önerirsiniz bunlardan biri ve 50mm f/1.4 beni yeterince idare eder daha fazla hakim olana kadar

tartışmasız tamron 70-300 vc usd
  • Cevap için teşekkür şimdi fiyatlara baktım da o fiyata alınabilecek En iyi objektif gibi. Yardımlarınız için teşekkür en kısa sürede Siparişleri vereceğim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: arif32

Ben de hepsiburada.com dan dc lensli 1488 liraya aldım.

Aynı fiyattan bende aldım. Kompakt makineden geçtiğim için fotoğraflar çok iyi geliyor bana Kit lens ile bir süre kullanmayı düşünüyorum. Sonra düzgün bir lens edineceğim.
  • arkadaşlar aranıza yeni katıldım :) bu işte çok acemiyim zamanla öğrenirim fakat size bir sorum olucak. canon'un sitesine girdiğimde seri numarasıyla check yaptığımda Your camera is NOT affected. diyor. iyi bişi mi kötü bişi mi anlamadım. kameranız etkilenmez ne demek :)
  • kariyerimin ilk fotoğrafı
     Canon EOS 650D KULLANICILARI KULÜBÜ
  • Araneida kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle şu demektir ;

Daha önceleri Canon 650D'ler de ( Yanlış hatırlamıyorsan Canon 600D'ler dahil ) plastik sorunu vardı. Sanırım alerji yapıyordu. Onları geri toplamışlardı. Sizin makineniz de bu durumdan etkilenmediğini belirtiyordur.
  • belgrava kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araneida

arkadaşlar aranıza yeni katıldım :) bu işte çok acemiyim zamanla öğrenirim fakat size bir sorum olucak. canon'un sitesine girdiğimde seri numarasıyla check yaptığımda Your camera is NOT affected. diyor. iyi bişi mi kötü bişi mi anlamadım. kameranız etkilenmez ne demek :)

sahte değil demek hocam. alerji ile alakası yok.

zaten alerji yapan o seri çok oldu piyasadan uçalı, seri numarasının bilmem kaçıncı numarası 1 olanlar mış. sayfanın gerilerinde bir yerde kunuşuldu.

https://www.facebook.com/groups/canoneos650dturkiye/
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.