Şimdi Ara

Canon E484 boş kağıt çıktısı problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yazıcımla ilgili bir problemim var. Canon E484 kartuşlu kullanıyorum, daha 31 aralıkta çıktı almıştım.
    Neyse bugün cihaz bozuldu, ne oldu bilmiyorum. 3 saattir uğraşıyorum da çözemedim. Çıktıya basıyorum bomboş sayfalar atıyor seri şekilde. Baskıya bile girmiyor, sıfır duraksama.
    Renkli kartuşum ciddi derecede azaldı, siyah kartuşu da arızaya sebep olan zannedip bugün sıfırıyla değiştirdim. Zaten renkli kartuşum aldığımda gelen tester üründü. Siyah çıktı alıyorum sürekli.

Baş hizalamaya yaptım 2 kere. Renkli basıyor güzelce.
    Püskürtme temizlemeydi sanırım onu da yaptım, siyah kartuş da çalışıyor.
    Ama hiçbir dosyayı çıkartmıyor ve final haftam. Çıldırmak üzereyim. Bu problemi nasıl çözebilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• PROBLEM ÇÖZÜLMÜŞTÜR.

Hocam problemi çözdüm.

Canon yetkili servisiyle 2 kere konuştum. İzmirdeki tüm yazıcı servislerinden yardım istedim.
    Cihaz fotokopi çekiyor, test çıktısı veriyor ama bilgisayardan hiçbir şey yazdırmıyor, boş kağıt veriyordu.

Canon servisi renkli kartuşunuz yarıma kadar dolu değilse böyle yapar, kartuş yenileyin dedi ilk başta.
    İkinci arayışta farklı bir arkadaş fotokopi vs çektirdi. En son garantiye gönderin dedi. Dedim final haftam başka bir çözüm yok mudur? Driver kaldır tekrar kur olmazsa yapacak bir şey yok dedi.

Gerçekten 2 gün önce çalışan cihazın driverlarını her şeyini kaldırdım baştan kurdum ve düzeldi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.