Şimdi Ara

canon a530 almaya Değer mi? yada hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • canon a 530 almak üzreyim bugün veya yarın. Acaba o paraya değermi yoksa aynı fiyata(400 YTL) başka bir makinamı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkeys -- 15 Aralık 2006; 17:16:26 >

• o fiyata daha iyi makine bulamazsın. fiyatı 400'den de az üstelik.
  • Vatan computer e bak 350 civarında olması lazım hemde 16 taksit
  • değer,değer.
  • ben 3 gün önce a530 aldım. fiyatı 315 ytl. bu fiyata bu makine çok iyi.
  • Tamamdır Arkadaşlar. Hepinize teşekkürler. Woop 315 ytl ye nerden aldın ancak internetten alabilirim. Ben hepsiburada'dan 345 'e almayı düşünüyordum yanında 128 lik kart vrmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratkeys

Tamamdır Arkadaşlar. Hepinize teşekkürler. Woop 315 ytl ye nerden aldın ancak internetten alabilirim. Ben hepsiburada'dan 345 'e almayı düşünüyordum yanında 128 lik kart vrmış

kocaeliden aldım. delta fotoğrafçılıktan. erkayalar garantisi var. ama yanında ne hafıza kartı verdiler ne de başka bişey. 16mb hafıza kartı çıktı kutudan o kadar.
  • amma ucuzlamış fiyati , bir zamanlar 500 üstüydü , o zamanlar tam fotografcilik olayina merak sarmak uzereydim ki fiyatlar beni yildirmisti. Acaba simdi tekrar mi girissiem bu sanati icraya
  • Vatan'da Hepsiburada'dan daha ucuz yanında 256mb kart geliyor.
  • Merhaba ben 13 aralık 2006'da hepsiburada.com'dan Canon A530 adım 377 YTL idi. bugun baktım 345 olmus. cok uzuldum ama yapcak bisey yok. bence o fiyat cok iyi gibi, hemen alabilirsin. yalnız gönderdikleri 128'lik kart bozuk çıktı. geri gonderipte ugrasmak istemedim. Birde makine erkayalar garantisinde.

quote:

Orjinalden alıntı: muratkeys

Tamamdır Arkadaşlar. Hepinize teşekkürler. Woop 315 ytl ye nerden aldın ancak internetten alabilirim. Ben hepsiburada'dan 345 'e almayı düşünüyordum yanında 128 lik kart vrmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrefb42 -- 16 Aralık 2006; 16:50:43 >
  • Beyler ikinci el ve garantili a540 (2 ay kullanılmış) 350 ytl eder mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.