Şimdi Ara

Canon 700D + Sigma 17-50mm. f/2.8 EX DC OS HSM + 50mm STM Set

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Canon 700D + Sigma 17-50mm. f/2.8 EX DC OS HSM + 50mm STM Set
    1- Makinem tertemizdir. Tek çizik dahil bulunmuyor. Kutusunu attığım ve garanti belgesini bulamadığım için tarihi net hatırlayamıyorum ama garantisi henüz yeni bitti. 6K çekim yapıldı.Video çekimi çok nadiren yapıldı.Zaten elden alırken göreceksiniz tek çiziği , kusuru yoktur.Tamamen ihtiyaçtan satıyorum.
    2- Makinayı genellikle sigma ile kullandım.Yanında Canon 50mm Stm lens de mevcuttur. Ayrıca 18-55 Stm kit lens de mevcuttur.Sigma kalitesini tertemiz garantili bu fiyatlardan bulamazsınız.Büyün lenslerde koruyucu filtreler mevcuttur ve en başından beri filtre ile kullanıldığı için tek kılcal çizik dahi yoktur.
    3- 64Gb class10 hafıza kartı ve bir adet çok az kullanılmış yedek bataryası vardır.Yanında küçük taşıma el çantasını da vereceğim.

4- Ürünü elden satmak önceliğimdir. Karaman , Konya , Ankara illerinde olanlar için buralarda elden teslim yapabilirim.Diğer illere sadece get ilanı açabilirim.
    5- Sigma Lensin 7 Ay , 50 mm Stm lensin ve Hafıza kartının + 1,5 yıl garantisi devam etmektedir.

6-İsteyenlere lensleri tekil olarak da satabilirim.

Canon 700D body + 64 GB Hafıza kartı + Yedek Batarya Canon 700D + Sigma 17-50mm. f/2.8 EX DC OS HSM + 50mm STM Set
    Sigma 17-50mm. 650 TL
    Canon 50mm STM 300 TL
    Canon 18-55 STM Kit lens 250 TL
    Çanta + Batarya Şarj AletiCanon 700D + Sigma 17-50mm. f/2.8 EX DC OS HSM + 50mm STM Set
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2500 TL Miktar : 4 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Konya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ürün satılmıştır .

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güzel setmiş . Hocam ürünlerin resmini ne ile çektiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.