Şimdi Ara

*** CANON 500D ÇOK ÖNEMLİ ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • canon 500d almak istiyorum ve size bir kaç sorum olcak cvplarsanız çok sevinirim.

1)öncelikle video konusunda nasıl memnun musunz takılma gibi sorunlarla ve bulanıklık gibi sorunlar hakkında bilginz var mı?

2)diğer sorum 500d nin video çekerken sensörü ısınıyormuş ve yanıyormuş buda garanti kapsamına girmiyorumuş kullanma kılavuzunda da bu durum belirtiliyomuş 15 dk dan fazla çekimlerde sensör ısınıyormuş ve yanıyomuş doğru mu acaba kılavuzda böyle bişeyden bahsediyor mu ve bu yanma olayı hakkında bilginiz var mı acaba?

şimdiden çok tşk ederim...

• http://forum.donanimhaber.com/m_32815026/tm.htm

İkinci bir başlığı neden açtınız?
  • o başlık altında tatmin edici cvp bulamadım o yüzden tekrar bu konuyu açtım bu konuya net çözm getirelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: yucelcayirGS

canon 500d almak istiyorum ve size bir kaç sorum olcak cvplarsanız çok sevinirim.

1)öncelikle video konusunda nasıl memnun musunz takılma gibi sorunlarla ve bulanıklık gibi sorunlar hakkında bilginz var mı?

2)diğer sorum 500d nin video çekerken sensörü ısınıyormuş ve yanıyormuş buda garanti kapsamına girmiyorumuş kullanma kılavuzunda da bu durum belirtiliyomuş 15 dk dan fazla çekimlerde sensör ısınıyormuş ve yanıyomuş doğru mu acaba kılavuzda böyle bişeyden bahsediyor mu ve bu yanma olayı hakkında bilginiz var mı acaba?

şimdiden çok tşk ederim...

1- e yanitim yok zira kullanmadigim cihazlar hakkinda oyle veya boyle yorum yapmak adetim degil..

2- ben zaten size aciklamistim ki oldukca da ayrintiliydi. siz kullanma klavuzuna bunu yapmayin diyeceksiniz. sonra kullanici yapacak ve garantiden tamir yapacaklar gulunc sadece ama genede canon/erkayalar`i arayin sorun belkide garanti kapsamindadir ama bence cok zor..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.