Şimdi Ara

canon 1100d ve nikon d3100 için bu fiyatlar iyi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Canon 1100D Kit 18-55mm IS 1200tl

Nikon D3100 18-55 VR Kit Lensli 1370tl

hangisi daha iyi diye sormuyorum zaten konuların çoğunda bu tartışılmış
    nikoncular ağır basıyor tabi ama ben cihazlara ve piyasaya göre yazdığım fiyatlar iyi mi bunu öğrenmek istiyorum

• Merhaba,
    Lenslerin IS ve VR özellikli olmasını da dikkate alınca belirttiğiniz fiyatlar oldukça uygun diyebilirim.
    İyi akşamlar hoşçakalın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.james -- 27 Haziran 2012; 18:39:24 >
  • iyi hatta çoğu yere göre ucuz
  • tamam teşekkürler
  • 1100D çok iyi bence. Diğerini bilmiyorum.
  • D3100'de en az 1100D kadar iyidir şüpheniz olmasın
  • 2 makineyide kullandım bende 1100d var arkadaşta da d3100 kalite olarak aynılar ama fotoğrafda renkler farklı gibi ikiside güzel ama bi değişiklik var 1100D ele daha rahat oturuyo ama gövde plastik, 3100d gövde kalitesi güzel ama bana biraz rahatsız geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

D3100'de en az 1100D kadar iyidir şüpheniz olmasın

Fiyatını kastettim ben :))))) yoksa 1100D den daha iyi bile olabilir
  • daha profesyonellerin anlayacağı farklar var sanırım ikisi arasında
    benim daha ilk makinem olacağı için sanki canon daha aklıma yatıyor
  • 1200 liraya 1100d alacağıma, ikinci el 550d alırım
  • 2.el düşündüm hatta teşebbüs ettim ancak çoğu cihaz genel olarak istanbulda satılıyor
    ben izmirdeyim o yüzden vazgeçtim
    2.el ürüne o kadar para vermeden önce iyice incelemek gerekiyor diye düşünüyorum bu yüzden elden birebir satış olmadan da güvenip alınamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoBEYAZ

2.el düşündüm hatta teşebbüs ettim ancak çoğu cihaz genel olarak istanbulda satılıyor
    2.el ürüne o kadar para vermeden önce iyice incelemek gerekiyor diye düşünüyorum bu yüzden elden birebir satış olmadan da güvenip alınamıyor

İzmirde de ikinci el güvenle alabileceğiniz yerler var bir araştırın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R@LPH

quote:

2.el düşündüm hatta teşebbüs ettim ancak çoğu cihaz genel olarak istanbulda satılıyor

İzmirde de ikinci el güvenle alabileceğiniz yerler var bir araştırın isterseniz.

nereler mesela ?
  • Çankayada olsun Konakta olsun onlarca yer var; sahibiden de arattın mı bile onlarca malzeme onlarca yer çıkıyor ve çok ünlü ve makul fiyatlıları var, bi ara bulamazsan nokta adres atayım "pm" ile
  • quote:

deneyip görüp bi dolu 550d bulabilirsiniz sahiden, istanbul ankara izmir gibi şehirlerde.. zaman sıkıntıysa o ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: R@LPH

Çankayada olsun Konakta olsun onlarca yer var; sahibiden de arattın mı bile onlarca malzeme onlarca yer çıkıyor ve çok ünlü ve makul fiyatlıları var, bi ara bulamazsan nokta adres atayım "pm" ile

tşk ederım bende bu aralar ıyı bırsey dusunuyorum butçe 3 bin liraya kadar cıkmayı planlıyoruz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.