Şimdi Ara

Canlı yayında LG V30+ inceleyeceğiz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • lg yi beyenmiyosunuz ama lgq6 hepsiburadada en çok satan akıllı telefon . ki o fiyata mükemel incelik ve sınırsız ekran sunuyor 1100 tl ye

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

Bir düzeltmede ben yapayım Samsung Oled yani Amoled yani oled’dir Sadece
    Samsung kendi üretim tekniğinden ötürü Amoled diye adlandırıyor

Lg oled diye ürettiği Oled yani white oled teknolejisi lg bu white oled kendi ürettiği
    tekniği kullanarak üretiyor

İşin özeti lg white oled Samsung Amoled oled bir nevi teknolejisi olsada

Gerçek olec yani Oled Display değildir sadece Oled display benzerlikler içeren bir teknolojidir.

Lg Türkiye sorumlusunun dediği biz gerçek oled Samsung Amoled dediği gibi değildir
    Lg bu konuda kurnazlık yaparak piyasada zihinlere yerleştirme çabasında hepsi okadar

Nasıl oled değil. Lg oled tvler de mi oled değil. Lgnin tvleri de v30 telefonu da oleddir. Esas samsung oled tv üretemeyip qled ismi ile oled izlenimi yaratmaya çalışmaktadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: axesis

lg yi beyenmiyosunuz ama lgq6 hepsiburadada en çok satan akıllı telefon . ki o fiyata mükemel incelik ve sınırsız ekran sunuyor 1100 tl ye

Ucuzluğu yüzündendir o. Lg g4te hepsiburadanın en çok satanlarındandı ona bakarsan.
  • Mesut ağabey ; OnePlus 5T vardı en son elinize geçen. Ufak da bir inceleme yapmıştınız kutu açılım tarzında.

Güzel ve detaylı bir inceleme gelecek mi? Yada ne zaman gelecek?

• samsung a3 kullanıyorum samsung experience sürümü 8.1 böyle boş beleş bir arayüz olmaz arkadaş. lg ye dönecem bidahakine.
  • Bir daha lg almam.Aklı olan lgden uzak durur.

• LG g4 ü toplatıp sorunlarını halletmeden öleceksin lg almazsan deseler ölümü seçerim. LG mi aaaaaaaaaasla. Alacaklarda bir daha düşünsün kanmasın. Amiral gemisi dediler kandık. Fotoğraf makinası gibi dediler kandık. Ekran süper dediler kandık. Kavisli dediler kandık. Arkası deri dediler kandık. Anakartı arızalı dedi herkes LG sustu. Şimdi 1 sene sonra V30+ nın anakartında arıza varmış pardon. Bundan sonrakilerde yapmıyacağız, bundan önce alanlarda ne b.. yerse yesin derse ne yapacaksınız. 4000 TL çöpe. Sağlıcakla kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz1 -- 19 Şubat 2018; 22:4:13 >
  • ahmet1905_47 A kullanıcısına yanıt
    "Oled ekranlardaki problemler" demedim, "Oled ekrandaki problemler" dedim, yani LG'nin v30'da kullandığı ekrandaki problemler... Ben yıllardır Samsung telefon kullandım, hala kullanıyorum, Oled ekranı çok severim. Ama LG bunu telefonlarda henüz kıvıramamış gözüküyor. LG'nin ekranını verdiği pixellerde de ekran problemi yaşandı diye biliyorum. Ayrıca bir önceki telefonum da LG G4 idi ve çok sevdiğim bir telefondu, boot loop'a girdiği için değiştirmek zorunda kaldım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.