Şimdi Ara

♦♦ Çankaya Üniversitesi Ana Konu ♦♦ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
757
Cevap
17
Favori
49.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çankaya üniversitesi ing. psikoloji yazmayı düşünüyorum. ingilizcem orta seviye. burada zorluk çeker miyim acaba dil konusunda? eğitim kalitesi nasıldır? burda okuyan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başkent ve çankaya arasında kaldım şuan :(
  • Sıkça sorulan sorularda sorduğunuz soruların cevapları mevcut, okursanız memnun olurum
  • frostbitemdr kullanıcısına yanıt
    İki okulu da şöyle güzel bir daha gezin, hocalardan bilgiler alın sonra kafanıza yatan hangisiyse onu yazın derim. Başkentte okuyan arkadaşlardan da bilgiler almayı unutmayın
  • tamamdır teşekkürler salı günü ikisinide gezip görücem kararımı ona göre veririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostbitemdr

başkent ve çankaya arasında kaldım şuan :(

Tercih yaparken akademik kadrolara iyi bakın. Iki okul arasında bir fark yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moja

quote:

Orijinalden alıntı: frostbitemdr

başkent ve çankaya arasında kaldım şuan :(

Tercih yaparken akademik kadrolara iyi bakın. Iki okul arasında bir fark yok.

tamamdır internet sitelerinden detaylı bir araştırmada yapayım
  • Arkadaslar evet iyi dusunun. Kardesim baskentte okudugu icin biliyorum, cok fazla ogrencinin bursunu kesiyolar haberiniz olsun. Baskenti birakip cankayaya gelen cok ogrenci var. Bolumlerin akademik kadrolarina onem verin. Ve imkaniniz varsa her iki okulun OGRENCİLERİYLE birebir konusun. Sorulariniz olursa eger seve seve yanitlarim

• Arkadaşlar merhaba. Ben de hukuk düşünüyorum ama Ankara istiyorum. Başkent, Çankaya, Turgut Özal, Ufuk, Atılım var olabilecek olan. Başkentle ilgili yeterince bilgi aldım sanırım, aslında o 1. sıradaydı düşündüklerim arasında ama şuan yine kararsız kaldım. Çankaya Hukukla ilgili yardımcı olabilecek varsa PM atabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mariposa95

Arkadaşlar merhaba. Ben de hukuk düşünüyorum ama Ankara istiyorum. Başkent, Çankaya, Turgut Özal, Ufuk, Atılım var olabilecek olan. Başkentle ilgili yeterince bilgi aldım sanırım, aslında o 1. sıradaydı düşündüklerim arasında ama şuan yine kararsız kaldım. Çankaya Hukukla ilgili yardımcı olabilecek varsa PM atabilir mi?

Hukuk 3.sınıf öğrencisiyim. Sorularınızı buradan sorarsanız başka arkadaşların da işine yarar

• quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba. Ben de hukuk düşünüyorum ama Ankara istiyorum. Başkent, Çankaya, Turgut Özal, Ufuk, Atılım var olabilecek olan. Başkentle ilgili yeterince bilgi aldım sanırım, aslında o 1. sıradaydı düşündüklerim arasında ama şuan yine kararsız kaldım. Çankaya Hukukla ilgili yardımcı olabilecek varsa PM atabilir mi?

Hukuk 3.sınıf öğrencisiyim. Sorularınızı buradan sorarsanız başka arkadaşların da işine yarar

Merhaba. Çankaya Hukuk'a gelirsem ücretli olarak gelicem. 2. sene yatay geçişle devlete geçmeyi düşünüyorum, tabi inşallah şimdiden konuşmak kolay ama. Okulun sınavları nasıldır, yatay geçiş yapabilmek için nasıl çalışmak lazım?

Hazırlık sınavının zorluk derecesi nedir? İngilizcem fena değildir ama şu LYS'ler sağolsun kendime tüm güvenim gitmiş durumda, artık en iyi bildiğim şeyi bile yapıp yapamayacağımı bilmiyorum açıkçası.

Sanırım ücretli gelince notlarla en fazla %50 burs alınabiliyormuş, burs almak için ne derece çalışmalıyız?

Arkadaşlar kusura bakmayın, biraz karışık sormuş olabilirim soruları ama çok kafam karıştı tercihler konusunda. Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba. Çankaya Hukuk'a gelirsem ücretli olarak gelicem. 2. sene yatay geçişle devlete geçmeyi düşünüyorum, tabi inşallah şimdiden konuşmak kolay ama. Okulun sınavları nasıldır, yatay geçiş yapabilmek için nasıl çalışmak lazım?

Hazırlık sınavının zorluk derecesi nedir? İngilizcem fena değildir ama şu LYS'ler sağolsun kendime tüm güvenim gitmiş durumda, artık en iyi bildiğim şeyi bile yapıp yapamayacağımı bilmiyorum açıkçası.

Sanırım ücretli gelince notlarla en fazla %50 burs alınabiliyormuş, burs almak için ne derece çalışmalıyız?

Arkadaşlar kusura bakmayın, biraz karışık sormuş olabilirim soruları ama çok kafam karıştı tercihler konusunda. Şimdiden teşekkür ederim.

Geçiş yapmak istiyorsan eğer ilk sene geçiş yapmak için en kolay senedir. Geçiş yapanları hemen hemen hepsi ilk sene geçiş yaptılar. Ilk sene kendini zorlarsan eğer geçiş yapabilirsin. Ancak şimdiden söylüyorum anayasa dersine Iyi çalışman gerekecek hem ders olarak hem de hoca olarak sıkıntı biraz.

Ingilizce hazırlık olayı hukuk için geçerli değil. Hukuk dışındaki bütün dersler ingilizce.

Eğer ortalaman 100 üzerinden 77 ise yüzde 20 85 ise yüzde 50 burs alıyorsun.

• Merhabalar yüzde 90 ihtimale çankaya üniversitesindeyim bu aşamada konu açmadan öncede bna yardımcı oldugunuz için teşekkür ederim. İki tane sorum olacak toki evlerinde kira fiyatları nasıldı ve güvenlik problemi yaşarmıyım ayrıca bakkal market tarzı bir yeri varmı ikincisi ise okulun bölüm kitapları için eski okudugum okul gıbı orjınal ısteme ve bunla beraber neredeyse mılyar fıyat odeme durumumuz oluşur mu?
  • 300 tl ye 2+1 hatta 3+1 evler var diye duydum. Arkadasim 350 ye tuttu evi.
    Hazirlik dahil simdiye kadar hic bi kitabimi orjinal almadim ;)

• merhabalar. bende %90 ihtimal çankayaya geleceğim. Bu hafta gidip okulu göreceğim. psikoloji bölümü merkez kampüste kalıyormuş. Orada ki barınma koşulları nelerdir üniversitenin yurdu yokmuş diye duydum , özel yurtlar var mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beasley.

Merhabalar yüzde 90 ihtimale çankaya üniversitesindeyim bu aşamada konu açmadan öncede bna yardımcı oldugunuz için teşekkür ederim. İki tane sorum olacak toki evlerinde kira fiyatları nasıldı ve güvenlik problemi yaşarmıyım ayrıca bakkal market tarzı bir yeri varmı ikincisi ise okulun bölüm kitapları için eski okudugum okul gıbı orjınal ısteme ve bunla beraber neredeyse mılyar fıyat odeme durumumuz oluşur mu?

Evet bildirici adında bir market var.

Daha hiç güvenlik açısından bi sıkıntı duymadım, kaldı ki yanlız kalan kız arkadaşlar da var.

Kiralar ucuza gidiyor.

Hazırlık ve birinci sınıf dahil hiçbir kitabı orjinal almadım, öyle bi dayatma ile de karşılaşmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: CEZZARPAŞA

merhabalar. bende %90 ihtimal çankayaya geleceğim. Bu hafta gidip okulu göreceğim. psikoloji bölümü merkez kampüste kalıyormuş. Orada ki barınma koşulları nelerdir üniversitenin yurdu yokmuş diye duydum , özel yurtlar var mı acaba?

Evet psikoloji bölümü turkuaz kampüsünde kalıyor, yani uzak. Oraya yakın özel olsun devlet olsun yurt yok ne yazık ki, benim bildiğim kadarıyla. Gordion taraflarında ise kız erkek öğrenci yurdu mevcut. Okula yaklaşık 20 dakika fülan mesafesi var, servisler önünden geçiyor. Okulu gidip gördüğünüz zaman yurt olanaklarını bir daha sorabilirsiniz çünkü okulun içine de yapılma planı vardı ancak en uygun olanı toki turkuazdaki evler olacaktır bana göre

• başkent ve çankayayı gezdim (turkuaz kampüsü) şuan için çankaya önde gibi okul yeni yapılıyor ama ben hazırlığı bitirene kadar bir çok eksikte giderilir gibi burs kesmeme olayları çok iyiymiş birde turkuaz kampüsü ile balgat tarafındaki kampüs arasındaki ulaşım kolay oluyormu ?
  • Hocam forumda çankaya üniversitesinden mezun olup UCLA'ya giden bir bilgisayar mühendisi vardı. Var mıdır bu işin aslı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Geçiş yapmak istiyorsan eğer ilk sene geçiş yapmak için en kolay senedir. Geçiş yapanları hemen hemen hepsi ilk sene geçiş yaptılar. Ilk sene kendini zorlarsan eğer geçiş yapabilirsin. Ancak şimdiden söylüyorum anayasa dersine Iyi çalışman gerekecek hem ders olarak hem de hoca olarak sıkıntı biraz.

Ingilizce hazırlık olayı hukuk için geçerli değil. Hukuk dışındaki bütün dersler ingilizce.

Eğer ortalaman 100 üzerinden 77 ise yüzde 20 85 ise yüzde 50 burs alıyorsun.

İngilizce hazırlık yok yani Hukuk'ta? Sınav filan da yok o zaman?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.