Şimdi Ara

CANIM SIKILIYOOO.......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR CANIM COK SIKILIYO HADİ BİSEYLER YAPALIM.....

• benimde sıkılıyo böle hayatın içine
  • BUNLARI BEN Mİ DEDİM LA?
  • quote:

Orjinalden alıntı: beckhir

Biraz zaman geçtikten sonra 'bunları ben mi yazdım, benim mi ruh halim böyleydi' diceksin.
    Kendine inanamicaksın..

imzama bakın bakim
  • bakıyorum güven.....bısı göremıyorum ben nolmus??

ya ben canım sıkılıyo dıyorumm sen bana ne dıyosun...
  • artık benim canım sıkılmıyo birazda başkalarının canı sıkılsın can sıkıntısını öldürdüm mezarına bir gül diktim gülümün adı "BUNLARI BEN Mİ YAZDIM LA"

10 NUMARA OLDU

ALL UNITS HAVE COME BACK
  • dıarı çık en yakın oliviuma git ilk önce teknosa ya gir dolan muhtemelen bi konsol kurulu olcaktır al ordaki kolu oyna sora d&r a gir büyük iht. son kat dolan filan kitaplara kak son çıkan dergilerden al bitane bide monopoly al gel eve bi kaç arkadaşını eve çağır beraber monopoly oynayın

• can sıkıntısı çeken çook bakıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrebahar2

dıarı çık en yakın oliviuma git ilk önce teknosa ya gir dolan muhtemelen bi konsol kurulu olcaktır al ordaki kolu oyna sora d&r a gir büyük iht. son kat dolan filan kitaplara kak son çıkan dergilerden al bitane bide monopoly al gel eve bi kaç arkadaşını eve çağır beraber monopoly oynayın

sımdı olmazz...ya forumda bısıler yapalım..catlıcamm...

• Bel ağrısıdır o neyse benim daha elim ve daha vahim işlerim var mesela oyun oynamak gibi hayal kurmak gibi hadi çüssss

arkadaşlar çüş demedim çüss dedim dikkatinize.
  • quote:

Orjinalden alıntı: guvenkab

Bel ağrısıdır o neyse benim daha elim ve daha vahim işlerim var mesela oyun oynamak gibi hayal kurmak gibi hadi çüssss

arkadaşlar çüş demedim çüss dedim dikkatinize.

allahım akıl dagıtırken neden göremedın bunu...???
  • bende o kadar çok vardı ki tüm foruma dağıtsam bitmezdi birisi beynimi hortumladı.

türk kendisi bilirsiniz türk hortumcular soygun yaptıkları halde saygı değer insanlardır benimkinide biri çaldı yarısından fazlası gitti

ama bundan sonrası bana fazlasıyla yeter hala her şeyi düşünebilecek kapasiteye sahip kimsenin altından kalkamıyacağı planlar detaylar.

bideeeee şu var. : geliştiren bendim yine geliştirmesini bilecek olan bendim.
  • bendee sıkılıyomm biri bişe bulsun bu arada bende düşüniim yada ben bi yerde gördüydümdü böle biri bi hikaye başlatıo dierleri devam edio hadi başlayalım

adamımız bir gece kendisini otel odasında bulur ve başı kanıyodur kapı açılır vee..... ordaki de aynen böle başlıyodu sora komik komik olaylar gelişti
  • neyse gençlik bir daha ki sefere daha iyi ortamlarda karşılaşmak dileği ile "andele ariba adiyos ariba derçi" işte böyle bişeydi işte

"battı fishing yan going" 10 numara laf lan ben bunu ne zaman sölesem işim yolunda gitmez yaaaa tüh nerden aklıma geldi yaaaa

kapı açılır ve eli silahlı iki adam konuşuyordur bu içerdekini ne yapıcaz diye adam akıl erdiremez ne konuşulduğuna ve sersemce geri yığılır tek duyduğu kelime gömün kelimesi olmuştur ondan sonra yarı baygın adamımızı arabanın bağajına atarlar.......

• quote:

Orjinalden alıntı: Jasmin88

ARKADASLAR CANIM COK SIKILIYO HADİ BİSEYLER YAPALIM.....

benimde canım sıkılıyor
  • yaa güvenkab şu mesajların okumaya çalışıom da ne demeye çalıştığını anlamadım yaa
    olum ne diyon yaaa??????????
    iki dakkada kafamı ağrıttın haa
    biri açıklasın yaa ne demek istediğini
    beynim sulandı resmen yaaa
    tamam ana başlık "gereksiz" ama
    bu kadar da gereksiz konuşulmaz ki yaaa
    alla allaaaa

• quote:

Orjinalden alıntı: chufuk

yaa güvenkab şu mesajların okumaya çalışıom da ne demeye çalıştığını anlamadım yaa
    olum ne diyon yaaa??????????
    iki dakkada kafamı ağrıttın haa
    biri açıklasın yaa ne demek istediğini
    beynim sulandı resmen yaaa
    tamam ana başlık "gereksiz" ama
    bu kadar da gereksiz konuşulmaz ki yaaa
    alla allaaaa

allah iyiliğini versin emi kafa yapıyom yaw takma sen anlayan anlarr.. benim konularım bağıntılıdır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.