Şimdi Ara

Canım diyen kız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yavsaklikdir baska bir sey degil canim o kadar bos beles olmayan bir sozcuk simdi kime baksak yok canim ay canim naber hayatim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk zamanlarda canım diyorsa ya acelesi var ya da kaşar. Diğer ufak olasılıkları değerlendirmeye almıyorum. Daha detaylı bilgi verirsen kızın içini okurum. Kitap misali. Kalemi eline veririm baştan yazarsın kızı. Uzun zamandır bu kadar iddialı konuşmuyordum. Gerek duymuyordum. Kafam hafif iyi ondan olsa gerek. Birazdan uyurum. Öptüm canım.

•  Canım diyen kız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Partizan3407

Hocam bir şey ima etmeye çalışıyor olabilir mi? Kızmayın malum kızlar tehlikeli oluyor.
    Ama espirikli olmaya çalışıyor olabilir. Ona muz verin hocam.

Seninki daha da saçma

• Canım diyorsa samimiyetten olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rear1421

Benim 2 tane böyle mesajlar atan var ilki emojilerde kalp emojisilerinden çok fazla atıyordu şimdi facebookta artık o kadar fazla konuşmuyoruz ama gene konuşuyoruz yani diğeride bi kere canım dedi bende ne oluyor dedim oda dediki ben her arkadaşıma boyle yazıyorum felan dedi şuan bebüş bibik diye devam ediyor

bugünde aşkom diye devam ediyor ne oluyor EWQR:.EWq.Rew.rewq

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

Ortada bir şey yokken aşkım diyen var la. Canm dedi diye bir şey var sanmayın. Bu devir böyle maalesef.

aynen kardeşim canım dediğine 1 kaç canım dedikten sonra alışıyorsun ama geçen günlerde askom demeye basladı askım değil askom diyor sjjsjsjsjsjsjsjsj
  • Sonra diyorlar ki türk kızları niye çok soğuk.Senin gibi abazalar yüzünden kardeşim.
  • Hoslaniyor olabilir, hoslanmiyor olabilir.
    Bana kesin yuruyor lan bu kiz dedigim bir cok kiz bunu diyip kankaya baglarken hic konusmadigim kizin deli gibi yuruyup bunu demisligi var.

Yani değiskendir.

Edit: ayrica sizi arkadas olarak gorup sevgiliden daha samimi davranan kizlar var, erkekler var. Yani hemen emin olmayin

Ayrica universitede sayisalda tırto bolumler haric bilimsel hesap makimesi kullanilir noob kardesim pi sayisi ta ebesinin bulundugu köye kadar yazar orda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tom Hagen -- 26 Haziran 2016; 5:15:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.