Şimdi Ara

ÇANDARLI - İzmir | Kuzey Ege'nin mavi incisi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
2
Favori
39.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: karşıyakalııı

beyler bugun geldim çandarlıdan daha yeni aldık evi canım cok sıkılıyor help me!!:D arkadaş lazım 3 gün falan durdum daha arkadas ortamı yapmam icin biraz kısa bir süre bu diğer gidisime kaldı artık..

hocam neresinden ev aldınız 1 hafta içinde bulursun merak etme git takıl sıkılırsan deniz kenarında otur dolaş film az izle vs

Çandarlıya yarın veya ertesi gün gidiyorum arkadaşlar. On Birinci senem olacak oradaki.
    Tekrar şu sözü hatırlatıyorum Seyahatname'den:

''AH EVLİYA ÇELEBİ UĞRAMADIN KAYBIN VAR,GÖRDÜN MÜ YERYÜZÜNDE ÇANDARLI GİBİ DİYAR ?KARALARLA DENİZLER BİRBİRİNE KARIŞMIŞ,SEYRİNE DOYUM OLMAZ GÜZELLİKLERLE YARIŞMIŞ''
    denizköy
    ÇANDARLI - İzmir | Kuzey Ege'nin mavi incisi

eski rum evleri

belli ki ben abartıyorum ama denizini görünce kokusunu duyunca ayrı bir heyecanlanıyorum

• Peacifullord, güzel fotoğraflar eklemişsin. Özellikle ilki süper...
  • sagol.arabam olsa daha iyi gezerim oralarda da peder araba almadı henuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Peacifullord

sagol.arabam olsa daha iyi gezerim oralarda da peder araba almadı henuz

Otostop denen birşey var yav... Yıllar önce minibüs seferleri yoktu zaten. Traktör romörkünden, motosiklete kadar ne bulursan binersin...

Yaşasın otostopçu alanlar... Hele siteye dönüşte ıslak mayoyla alanlar yok mu, saygılar...
  • çandarlı kalesini geçince meltemköy tarafına doğru giderken biryerde kardeşim...
  • Amcamın 2 tane dairesi var yazlık olarak.
    Bizde bu yaz oraya gideceğiz hadi hayırlısı :)
  • dışarlarda insan bile yoktu o yüzden gitmedim 2 haftadır belki bugun giderim ... belki haftaya
  • arkadaşlar izmirden nasıl gidilir bu dikili ye ?
    bi otobüs firması bulamadım nette !
    en son otobüs kaçta bilen var mı ?
  • Ekle 11 yıldır her yaz candarlıda Sanlıdeniz sitesi yanlız eğer 17 18 yasındaysanız oranın yerlileri pek sevmiyor turistleri çarsıda kalenin o taraflarda hatırlatmakda fayda var

not: Sitede oturanlar yada kiralıcak olanlar her türlü kız ortamı bulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JemhoLie* -- 4 Ağustos 2009; 11:56:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oliter

arkadaşlar izmirden nasıl gidilir bu dikili ye ?
    bi otobüs firması bulamadım nette !
    en son otobüs kaçta bilen var mı ?

Şehirler arası otobüs terminalinde üst katta Dikili otobüsleri var.
  • Ekim ayında soğuk olur mu acaba deniz... Önceki yıllarda Ekimde Çandarlı'ya gideniniz var mı?
  • 1 ay kadar önce dikili çandarlı taraflarına ilk defa gittim (izmirliyim ve daha yeni gidiyorum yazıklar olsun bana) dikili çandarlı arası sahilden gittim gerçekten inanılmaz güzel. ev almak için keşif gezisiydi. denizköy'e bayıldım ama insanları çok acayip geldi bana birsürü çingene tip garip garip bakıyolardı. ben de çandarlıdan alkoru sitesinden aldım evi. daha tadını çıkaramadım ama çok hoş bi siteye benziyo. seneye keyfini çıkarırız..
  • hocam ben de o sitedenim.Tanışırız kesin merak etme beni görürsün.ama 32 yaşında olduguna göre sana abi diyecez
  • Kendi soruma kendim cevap veriyorum: Ekim'de Çandarlı süper oluyor... Özellikle ilk 2 hafta tadına doyamadık... Deniz de çok güzeldi, hava da. Eski yıllara oranla Eylül- Ekim döneminde kalanların sayısı artmış. Tek derdimiz Meltemköy'deki ve civardaki diğer sitelerin marketlerinin kapanmasıydı. Allah'tan Çandarlı'nın içi yürüyüş mesafesinde de pek problem olmadı...

Salı günü başlayan fırtınayla tası tarağı toplayıp tatilimizi bitirdik...
  • Plaj artık onlara kaldı...

• Özleyenler için; yazlık siteler tarafından Çandarlı'nın görünümü... Özellikle saat 12- 1'e kadar deniz genelde böyle dalgasız.

• Plajdan Meltemköy ve Alkoru sitelerinin görünümü...

• Palmiyeler eşliğinde kale burçları...

• Dikili yol ayrımından Çandarlı... Akşamın ilk saatleri...

Fotoğraflarda resize dışında müdahale yoktur... Şimdilik bu kadar...

Tüm Çandarlı dostlarına selamlar...
  • Balıkçıların önünden ÇTK tarafına doğru çektiğim yalancı yakamoz karesi...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.