Şimdi Ara

ÇANDARLI - İzmir | Kuzey Ege'nin mavi incisi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
2
Favori
39.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: el-muhaberat

vay be çandarlıyı herkes biliyomuş. ben de yaklaşık 10 yıldır çandarlıdayım. mayıs dedin mi hemen atlarım otobüse gerçekten süper bi yerdir. biz de dumandayız ama imbatta vilkopta oturmuşluğumuz var

@Peacifullord alkoruda bi mehmet abimiz var belki tanırsın. ankaralı müteahhit zayıf bişey. ben de bu arada ank. siyasaldayım. sen napıyosun ankda?

site işi benim aklıma da geldi aslında hatta aldım 2-3 domain ama pek ilgilenemiyorum. candarliforum.com açık şu anda yeni kurdum. ama ilerisi için projelerim var candarlionline.com/net e de yazın güzel bişeyler yapıcam. bu ara hiç vaktim yok aslında çandarlıya adam gibi bi site yapıp uğraşmak lzım. yazın çandarlının nüfusu 70 binlere çıkıyor, danimarkalı bi grup da kemikli burnunda bi yer satın aldı 5 yıldızlı otel yapıcaklar valla çok güzel olucak deniyo. bir de yeni şakranın oraya bi liman projesi var zaten o olduğu zaman artık neler olur bilinmez.

bi de @Peacifullord sen kaleden nasıl giriyon kapıdakileri ben de tanıuyom ama beni sokmuyolar

ayrıca herkesleri internet cafemize ve barımıza bekleriz (Powernet - mustibar)

eniştem o benim.

Valla konser başladıktan 15-20 dk sonra kapıdaki abilere yalvararak yalakılka girebiliyoruz içeri.

Çandarlımın manzarasına denizine kurban olurum.

ÇANDARLI - İzmir | Kuzey Ege'nin mavi incisi

Valla Danimarkalıların projesi iyi olacak. BİLEN VARSA CANDARLI'DA NERELERDE GEZI YAPILABILIR (DAGLAR VS.. O TÜR DİYORUM) yani gezip manzaraları görebileceğimiz ilginç şeylerle karsılasacagımız sonra bir yere oturup dinlenerek birşeyler içebileceğimiz vs..)

Yazın Powernete geliyorum sürekli belki karşılaşırız. Valla Allah razı olsun Topici hortlatan kimse

• yuh ya harbi mi diyosun ankarada akdere de tükkanları var iştaş inşaat aynı mehmet abi mi?
  • quote:

yuh ya harbi mi diyosun ankarada akdere de tükkanları var iştaş inşaat aynı mehmet abi mi?

Aynı Şimdi Çandarlı'da hatta
  • zaman ne hızlı geçiyor ya. Ankara'ya dönmeden bekçi dayıyla ettiğimiz muhabbeti bile hatırlıyorum. Valla denizine havasına 1 karış topragına kurban olurum

ya biz yazın meltemköyün havuzunda sabahladık sonra bi eve gittik cok eski. 1800lü bir tarih yazıyor kapısında. o evin içi negarip ya. şırınga felan vardı,ilaclar,matematik kitapları,sanırım antika şeyler vardı. Valla içine çeşitli kapılardan girdik tamamen gezdik baya garip biyer. Bu yaz yine dalmak lazım öyle biryere.
    [simage]www.planetware.com/i/photo/candarli-tr101.jpg[/simage]
    ve evet sanırım pencerelerinden biri de bu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peacifullord -- 3 Mayıs 2008; 21:29:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Peacifullord

zaman ne hızlı geçiyor ya. Ankara'ya dönmeden bekçi dayıyla ettiğimiz muhabbeti bile hatırlıyorum. Valla denizine havasına 1 karış topragına kurban olurum

ya biz yazın meltemköyün havuzunda sabahladık sonra bi eve gittik cok eski. 1800lü bir tarih yazıyor kapısında. o evin içi negarip ya. şırınga felan vardı,ilaclar,matematik kitapları,sanırım antika şeyler vardı. Valla içine çeşitli kapılardan girdik tamamen gezdik baya garip biyer. Bu yaz yine dalmak lazım öyle biryere.

napolyonu diyosun. biz de az girip çıkmadık oraya. öyle gizemli bi kaç yer daha var. tabi kaleye arka taraftan tırmanıp (kapılar kapalıyken) içeride alem yapmadıysanız bişey diyemem. daha önünüzde uzun bi gelecek var

• quote:

quote:

zaman ne hızlı geçiyor ya. Ankara'ya dönmeden bekçi dayıyla ettiğimiz muhabbeti bile hatırlıyorum. Valla denizine havasına 1 karış topragına kurban olurum

napolyonu diyosun. biz de az girip çıkmadık oraya. öyle gizemli bi kaç yer daha var. tabi kaleye arka taraftan tırmanıp (kapılar kapalıyken) içeride alem yapmadıysanız bişey diyemem. daha önünüzde uzun bi gelecek var

denemek lazım bi ara anlatırsın hep :D

• hep anlatırım
  • quote:

Yazın Powernete geliyorum sürekli belki karşılaşırız. Valla Allah razı olsun Topici hortlatan kimse

Allah sizden de razı olsun...

Bu topici Çandarlı'nın buz gibi suyunda yüzüp, poyrazı da yiyip cırcır olanlara ithaf ediyorum

Herkese selamlar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: semb

quote:

Allah sizden de razı olsun...

Bu topici Çandarlı'nın buz gibi suyunda yüzüp, poyrazı da yiyip cırcır olanlara ithaf ediyorum

Herkese selamlar....

Çandarlıda hiç hasta olmadım ben. bu sene 10.kez gideceğim Allah kısmet ederse.Ben orada büyüdüm ya.. Küçükken (yaklasık 7-8 sene önce) pansiyonda kalırdık denize gidicem diye ne heyecanlanırdım alırdım simidi elime giderdim Bağış Pansiyonda manyak günler geçirdik.. Çandarlıya gittiğim ilk günü çok iyi hatırlıyorum Bağış Pansiyonda düğün ya da kutlama vardı sesten zor uyumuştuk çok kızmıştım ama çok seviyodum orayı

Bilen varsa manzara izlemek-güneşin batışını izlemek için nereye çıkılır gidilir bilen varmı? bir de,şu arkada göl felan var diyorlar dağların arkasını bize tam olarak anlatacak olan var mı?

• Bende Çandarlı'lıyım
  • İğrenç bir web sitesi var yalnız.Hayatımda gördüğüm en berbat tasarımlardan bir tanesi.Sayın belediye başkanına konuyla ilgili bir mail attım ve önerilerimi bildirdim.Umarım dikkate alır.
  • Henuz sitesi daha yapım aşamasında. Yani yakında daha iyi bir hal alır umarım.

BAKIN::

Galatasaray paf takımı ve eski başkan Canaydın Çandarlı'ya gelmişti
  • Meltemköy sitesine gitmiştim 1 veya 2 kere. İskele vs güzeldi sitenin.
    Ancak denizini beğenmedim arkadaş.
  • quote:

Henuz sitesi daha yapım aşamasında. Yani yakında daha iyi bir hal alır umarım.

BAKIN::

Galatasaray paf takımı ve eski başkan Canaydın Çandarlı'ya gelmişti

Kusura bakma ama o tasarımla ne kadar uğraşsan bir halt etmez.Sıfırdan tasarlanması lazım.Yav dikkatlice inceleyince iyice kötü oldum.Birde bilmem ne bilgisayar ve belediyecilik otomasyonu şirketi yapmış.Hatta bir dünyada para almışlardır.Yazık başkanda iyi bir insana benziyor.ismi geçen şirkete kocaman bir

• Bizim siteden görüntüler - AL-KORU

İlk Örnek ev

Al-Koru yapım aşamasında

Al-Koru dan akşam adalara bakış

komşu bahçesi

Al-Koru dan Çandarlı akşamı

Al-Koru dan şimdiki güzelliklerden biri

• quote:

Al-Koru dan Çandarlı akşamı

O çatılarda gece gece sarhoş kafayken az dolaşmadık. Heyt be ne günlerdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semb -- 5 Haziran 2008; 16:42:48 >
  • Çandarlı Belediyesi'nin eski sitesinde çok güzel fotoğraflar vardı. Yenisindeki fotoları sevmedim. Eskileri arşivleyen var mı acaba...

Bazı arkadaşlar sonsuza dek uzaklaştırılmış. Çok hüzün verici...
  • Merhaba Arkadaşlar.Şu an yoldayım ve Ankara'ya dönüyorum. Sabah evden çıkarken resmen agladım.Candarlıyı cok sevıyorum .

Çandarlı yine 1 eylulden sonra hayalet kasaba..
    Çandarlı yine 2 ay kalanı sivrisinek ısırıklarıyla gönderen kasaba..
    Çandarlı yine denizi güzel kasaba..

Bizim dubaya kız atanlar,Musti'de kızları yukarı kata çıkaranlar...
    Herneyse

Ağustosta Çandarlıda olanlar

Şimşekleri gördünüz mü ???? hayatımda ilk defa gördüm öylesini..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.