Şimdi Ara

Canbey Sürücü Kursu Sefaköy Şubesi Şikayet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15 Şubat 2021 de c ehliyete yazılmak için Sefaköy Canbey Sürücü Kursuna gittim ve bana c ehliyeti kayıtlarının nisanda olacağını söylediler bende memur adayıyım itfaiye veya zabıta mesleği için çaba veriyorum itfaiye c ehliyeti istiyor zabıtada bazen motor ehliyeti istiyor. C nin kaydı bunlar bana nisanda deyince 1.5 ayım var diye düşünüp motor ehliyeti almaya karar verdim ve bunlara sordum 1 ayda almış olur muyum motor ehliyetini çünkü asıl amaç c ehliyeti nisanı kaçırmamam lazım dedim alırsın dediler orada benimle ilgilenen M** diye birisi vardı ben sonuç olarak müşteriyim zabıtanın veya Yunus polisin motoru için hangi sınıf motor ehliyeti kullandığını bilmiyorum ama müşteri olarak o arkadaşa bari c için 1.5 ay vaktim var zabıtaların kullandığı motor için motor ehliyetine kayıt olayım bari dedim ve beni a2 motor ehliyetine kaydettiler bende güvendim tabi onlara araştırmadım zabıta motorda hangi ehliyeti kullanıyor diye sonuçta dedim esnaf adam bilir i bu beni a2 motora kaydettiler evraklarımı teslim ettim. 2 hafta sonra eğitim başladı 2 haftada eğitime gittim derken ne öğrensem iyidir zabıtada a ehliyet istiyormuş a2 değil gidip kursa arkadaşlara durumu izah edince bu sefer sen öyle dedin oldu halbuki ben onlara beni a2 ye yazın demedim zabıtanın kullandığı motor için dedim esnaf olan adam o işi yapan adam bilmez mi neye ne lazım olduğunu beni a2 ye kayıt ettirdiler sonra ben durumu fark edince gidip tepki koyunca beni a2 den a ya aldılar kaydımı ama bu süreçte 1 ayım geçmiş oldu ve benim asıl amacım zaten c ehliyeti idi o amaçla gelmiştim kursa 1.5 ay nisana var diye motora yazılmıştım istediğim gibi motor ehliyetine de alamadım ve parayla satın alınmayan en önemli 1 ay zamanımı da çaldılar benden üstüne c ye kayıt yapmam için nisan ayı için kayıt sildirmem gerekiyormuş ve benden hiç yoktan yere 700 TL para aldılar 6 kez motor sürdüm arkadaşlar. Yani demek istediğim şu ki bizde esnafız bizde iş yapıyoruz müşterilerimiz gelince onlar ne istediğini tam bilmese tarif etmesiyle biz hemen istediklerini öne koyuyoruz burda bana çok büyük haksızlık yapıldı hem ben çalışmıyorum pandemiden dolayı kısa çalışma ödeneğindeyim 700 TL mi aldılar hem 1 ayımı çaldılar 1 ay paradanda önemli. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProLoqiteC -- 8 Nisan 2021; 10:10:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.