Şimdi Ara

ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAVSİYESİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
22.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1000-1200 tl civarında bütçeye tavsiyeniz ne olur?
  • merhabalar
    çamaşır makinası almak istiyorum forumlarda miele in tavsiye edildiğini gördüm

araştırmalar sonucu aşağıdaki modellerini buldum

W 5874 peşin 3000 taksitli 3167
    WKF 120 wcs Pwash peşin 3490 taksitli 3674
    WKG 120 wcs Tdos peşin 3490 taksitli 3674
    WKH 120 wps Pwash & TDos peşin 3990 taksitli 4200

wkf Pwash var wkg Tdos var
    arasından seçim yapmak gerekirse hangisini alırdınız
  • hoover vt1012 d12 camasir makinasi hakkinda bilgisi tecrubesi olan varmi acaba... yarindan itibaren carrefourda 1099 tl philips azur utu hediyeli olarak satisa sunulucakmis.. tavsiye edermisiniz acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: quetm

hoover vt1012 d12 camasir makinasi hakkinda bilgisi tecrubesi olan varmi acaba... yarindan itibaren carrefourda 1099 tl philips azur utu hediyeli olarak satisa sunulucakmis.. tavsiye edermisiniz acaba...

• quote:

quote:

hoover vt1012 d12 camasir makinasi hakkinda bilgisi tecrubesi olan varmi acaba... yarindan itibaren carrefourda 1099 tl philips azur utu hediyeli olarak satisa sunulucakmis.. tavsiye edermisiniz acaba...

emektar arçelik 2800 makinem artık dağıldığı için HOOVER vt 1012 d12 yi bimeksten aldım bugün yarın eve gelip kuracaklar kimse bu makina hakkında yorum yazmamış fakat çocukluğumdan bu yana validenin kullandığı hoover marka süpürgesi vardı bir kere dahi arıza yapmamıştı tabi şu an made in PRC yazıyor çamaşır makinesinde bakalım şansıma ne çıkacak..Şu da bir gerçekki kullandığımız elektronik eşyalarında çoğu prc üretimi önemli olan kaliteli dayanıklı malzemelerden yapılmış olması..

Bu makinadan alanlar var ise yorum yazarsa iyi olur ben aldığım zaman ilk yorum ve izlenimlerimi paylaşacağım hiç kimse bu marka hakkında OLUMLU VEYA OLUMSUZ bir şey yazmamış..

• Warrior_Knight kullanıcısına yanıt
    Hoover makina ile yorum yazarım demişsiniz yazmamışsınız. Biz de almayı düşünüyoruz. Aradan geçen süre içinde yaşadığınız deneyimlerinizi ve görüşlerinizi yazabilir misiniz lütfen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergungun

Hoover makina ile yorum yazarım demişsiniz yazmamışsınız. Biz de almayı düşünüyoruz. Aradan geçen süre içinde yaşadığınız deneyimlerinizi ve görüşlerinizi yazabilir misiniz lütfen?

merhaba kusura bakmayın unutmuşum Makinayı almayı düşünüyorsanız gözünüz kapalı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.Ben çok memnunum.Tek seferde bir dolu çamaşırı yıkıyorum..uzun kısa ve çamaşır cinsine göre değişik proğramları var.Makine oldukça sessiz çalışıyor hatta 1200 devirde sıkma yaparken dahi çok fazla ses çıkartmıyor ve neredeyse yarı kuru şekilde çıkartıyor..Eski Arçelik makinem sıkmaya geçtiği anda üzeride ne varsa yerlere saçılıyordu resmen yerinden oynuyordu bu makine oldukça dengeli çalışıyor normal yıkamada sesini duyamazsınız akşam yıkarken dahi hiç rahatsız etmiyor...şu ana kadar da herhangi bir sorun çıkartmadı..her türlü tavsiye ederim aynı ayardaki makinelere göre fiyat ve performans olarak en alınabilecek makinadır...Beni tek düşündüren çin üretimi olmasıydı lakin çin üretimlerininde tabiki iyi kalite olan üretimleri var bu makinada onlardan biri..Zaten içimiz dışımız çin üretimleri ile doldu diğer markalarında zaten pek çoğu artık çinde üretilip montajlanıyor..buna samsunglar,LG ler de dahil.
    içiniz rahat olsun gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz...başka sormak istediğiniz sorunuz olursa cevaplarım.

• Çok teşekkür ederim.

• en gelişmiş ç.makinesi,zıplama sensörlü

https://www.youtube.com/watch?v=Y7s7waPPzcE
  • Arçelik Marka Ürünler Ülkemizin Tofa? Markasydyr Dayanykly ucuz malzeme temini Y?çilik ucuzlu?u tabiri caizse bakkalda bile parçasyny bulabilirsiniz.
    Ysin icinde oldugumuz ycyn bylyyoruz nacizane fikrim. Beyaz E?ya Aryzalary Hakkynda Bilgi Alabilirsiniz
    Ahmet Yalçin
    0532 571 42 35
    https://www.youtube.com/watch?v=QVk4JBdRh3s
    merhaba bende yorumunuzu okuyarak hoover çamaşır makinasını aldım. Yorumunuz için teşekkür ederim
  • Merhabalar

Siemens WM 14T460TR modelini (8kg/1400dv-Yıllık tüketim 137 kw/su: 9900 lt- Ses: yıkama 49 / sıkma 74 db.) almaya karar vermişken,tesadüfen Vestel 8814 TT modelini gördüm.
    (8kg/1400dv- Yıllık tüketim 58 kw/su:
    7700 lt- Ses: yıkama 53/ sıkma 74 db.)

Muhtemelen yeni bir buluş yapmadılar
    ama her iki makinanında değerleri
    son standart 2010/1061'e göre test sonuçları..

Biliyorum forumda ben dahil pek çok kişinin pek olumlu bakmadığı bir marka
    Vestel. Uzun hikaye, şartlar öyle geliştiği için sahibi olduğum Vestel
    11.yılında bize veda etmek üzere..
    Bugüne kadar 1 kez değişen kapı otomatiği dışında sorun çıkarmadı.
    Bu yeni modeli muhtemelen forumda kullananda yoktur.makinede Pyrojet teknolojisi ile A+++ ürünlere göre
    %70 enerji ve su tasarrufu,iki favori program, 12 dk hızlı yıkama,22 farklı leke çıkarma, Tr'deki elektriğin en ucuz tarife dilimi 22:00- 06:00 aralığında otomatik başlamasını sağlayan ecotime modu,dengesiz yük kontrolü,çok gerekli olmasa da ful grafik dijital ekranın parlaklık ve kontrast ayarı gibi özellikler var.

Üstadlar ve bilgisi olanların
    linkleri inceleyip yorumlamalarını
    rica edeceğim.Siemens kararından vazgeçmiş değilim ama özellikle merak
    ettiğim (sağlamlık , uzun ömür hepsi bir kenara), aynı devir ve kapasitedeki farklı markalar (arçelik, bosch, siemens electrolux) 118 kw/172 kw - 9900 lt/ 11.500lt aralığında değerlerine sahipken bu makina bu kadar tasarruflu olmayı nasıl başarıyor, gerçekten Vestel mühendislerimarkaya level atlatmayı başardılar mi bu sefer sizce ??

https://www.vestel.com....814-tt-camasir-makinesi

https://youtu.be/EU-ZAp58pWM

Bu mesaja eklenen görseller:

ÇAMAŞIR MAKİNESİ TAVSİYESİ

• gendarme kullanıcısına yanıt
    Pyrojet kötü bir cihaz değil ama o fiyata çok daha iyi makineler var.
    Siemens WM14W560TR mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 7 Nisan 2016; 12:31:59 >
  • gendarme kullanıcısına yanıt
    vestel 8814tt, bu makinayı bende arastirdim. vestel bu teknolojiyi Tr de sadece 8814 modelinde kullanmis, avrupada satışa sundugu F serisi makinelerde var. malesef kullanici yorumu arasamda bulamadim. fiyati diger vestellere gore pahali. yikama performansindan emin olsam alicam.

http://m.milliyet.com.tr/turkiye-nin-su-faturasini-1-1-konut-2032663/

http://m.sabah.com.tr/ekonomi/2014/12/27/vestel-ingiliz-hastaya-sifa-oldu

forumda millet vestele atip tutuyor ama 2.000tl lik makineler tavsiye ediyorlar, ekstra garanti ile bazisi 2.250tl oluyor, nerde kaldi fiyat performans? her butceye gore tavsiye olmali, vestel 1.000tl ye 9 kilo camasir makinesi veriyor, yok tambur hacmi soyleymis boyleymis, 9 kilo yikiyor mu? camasirlar temiz cikiyor mu beni o ilgilendirir.

eskiden forumlarda fiyat performans diye birsey vardi, önce forumda arastirip makine alirlar sonra konu acip tecrubelerini anlatilardi. simdi makinesini alan kaciyor, herkes takim tutar gibi marka tutuyor. fake hesaplarla sattiklari mali övüp rakiplerini karaliyor.

cok dertliyim aaah ah

konumuza dönersek pyrojet i bende cok merak ediyorum, kullanici yorumu bakiyorum ama birşey yok ortada, olurda siz denk gelirseniz bizide haberdar ederseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sHowManTR -- 11 Nisan 2016; 7:20:03 >

• sHowManTR'e katılıyorum. bazı markaları yüceltme bazılarını da karalama kampanyaları moda bu aralar. dediğiniz makineyi alırsanız da yorumlarını bekliyorum. bende bazı eşyaları vestelden almayı düşünüyorum. "Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı" bence
  • sHowManTR kullanıcısına yanıt
    Merhaba..
    açıkçası bende bu makine hakkında fazla kullanıcı yorumu bulamadım..
    gerek daha önceki Vestel markalı ürünlerle ilgili tecrübelerimiz,
    (garanti kapsamında 2 b.dolabı, 2 çamaşır makinesi değişimi toplam 6 cihaz)
    gerekse evdeki diğer beyaz eşyalarda Siemens'ten memnun olmamız nedeni ile
    yeni çamaşır makinesinde Wm14T460TR modelini aldım..
    öncelikle banyo, sonra dolayısı ile biz çamaşır yıkanırken sessizliğe kavuştuk..
  • hamdd kullanıcısına yanıt
    Kısmen size katılsam da,yerli diye aldığınız ya da almayı düşündüğünüz markada kullanılan parçalar %100 yerli değil..
    yıllar önce bende sizin gibi düşünüyordum.. bu şehrin ekmeğini yiyorum, param burada kalsın diye hep bahsettiğiniz markayı tercih ettim.
    tüm ürünler garanti süresi bitmeden birden fazla arıza verdi. çok yakın bir akrabam 15 yıl çalıştı, evinde hediye olarak
    verilenler dışında bir tane o markadan ürün yok.. yönlendirme ya da kötüleme amaçlı yazmıyorum ama tamamı yaşanmış
    tecrübeler.. bilginiz olsun istedim.. :)
  • sHowManTR kullanıcısına yanıt
    5 yıldır twinjet modelinin bi yamugunu görmedim yikamasi güzel . Pyrojet iyi güzel de fiyatı çok yerli ürüne göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 4 Mayıs 2016; 15:22:33 >
  • merhaba belki yeri burası değil ama nereye yazacağımı bilemedim. bosch buzdolabı çamaşır bulaşık makinesi ve ankastre set alacağım. forumda yardımcı olan var mı fiyat veren ya da nereden alabilirim yardımcı olabilecek var mı? şimdiden teşekkür ederim
    Merhaba @Warrior_Knight

Uzun zaman geçmiş cevabınız üzerinden ama bu makineyi almayı düşünüyorum. Annemlere alacağım onların kullandığı 7 kg samsung dört yıl geçmeden bozuldu. 450 tl tamir parası istemiş servis tamir yerine yeni makine almak bana daha mantıklı geldi. araştırırken hepsiburada da bunu gördüm hoşuma gitti. Hem annemin istediği gibi 10 kilogramlık bir makine hem de fiyatı oldukça uygun (999 tl).
    Ancak internette bir sizin yorumunuz bir de hoover vt 710 için bir inceleme bulabildim. vt 710 incelemesinde (http://forum.donanimhaber.com/m_100409721/tm.htm )makine pek tavsiye edilmemiş. tabi model veya beklenti farklılığından da olabilir.

Siz anladığım bir yıldan fazladır kullanıyorsunuz. bu zaman zarfında tavsiye fikrinizi değiştirecek bir şey yaşadınız mı? arıza verdi mi? Ses diğer incelemede sorun olarak yazılmış. sizin makinenizde ses sıkıntısı ya da çamaşırları temiz yıkamama vs bir sıkıntı oldu mu? Bir de kullanımı kolay mı. yani annem kullanacağı için öyle karmaşık tuş kombinasyonları onun için sorun olur. kullanacağı en fazla üç program olacaktır ve onlar arasında geçiş yapacak.

Kısacası bir yıllık izlenimlerinizi ve kısa bir değerlendirmenizi paylaşırsanız çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.