Şimdi Ara

Çamaşır Makinesi Kıyaslaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çamaşır makinesi bakınıyorum. Bu ay sonuna kadar alacağım. 9 kg'lık, devir yüksekliği çok önemli değil. Gri renkli düşünüyoruz. Makineden beklentim çok sesli olmaması ve çamaşır yıkama performansının iyi olması. Hani şu özelliği olsun bu özelliği olsun gibi bi beklentim yok. İlk başta Siemens WM14W56XTR'ye baya odaklanmıştım. Alman üretimi ve daha uzun ömürlü olur düşüncesiyle... Fakat yakın bi tanıdığım aldığı IQ 800'ün çok da bi esprisi olmadığını o kadar meblağlar ödemeye gerek olmadığını söyledi. Biraz kafamı karıştırdı açıkçası. Arçelik'lere bakınayım dedim. 9103 YPS'yi inceledim. Nitelik olarak yeterli gördüm. Fakat ömrü nasıl olur, yıkama performansı ve malzeme kalitesi olarak bizi tatmin eder mi bu konularda görüşlerinizi rica ediyorum. Alternatif görüşlere de açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRaCe -- 10 Nisan 2017; 11:22:24 >

• 4 ay önce 8103 yp arçelik çamarşır makinesi aldık.şuan için gayet memnunuz.çok gürültülü çalışmıyor gayet stabil ve yıkama performansıda iyi..annemlere ve kaynanama da geçen ay 9103 yp yani aynı modein 9 kg lığını aldık.onlarda memnun.servis kalitesi ve türk malı olması en büyük avantajıdır arçeliğin.fiyatıda 1500 civarlarında...tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vedo0101

4 ay önce 8103 yp arçelik çamarşır makinesi aldık.şuan için gayet memnunuz.çok gürültülü çalışmıyor gayet stabil ve yıkama performansıda iyi..annemlere ve kaynanama da geçen ay 9103 yp yani aynı modein 9 kg lığını aldık.onlarda memnun.servis kalitesi ve türk malı olması en büyük avantajıdır arçeliğin.fiyatıda 1500 civarlarında...tavsiye ederim.

Teşekkürler bilgi için.

Mesela biraz daha bakındım 9147 YCM modeli biraz fiyat yüksek ama elektrik tasarrufu ciddi anlamda daha iyi. Servisi de dediğiniz gibi Arçelik'in baya iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

quote:

Orijinalden alıntı: Vedo0101

4 ay önce 8103 yp arçelik çamarşır makinesi aldık.şuan için gayet memnunuz.çok gürültülü çalışmıyor gayet stabil ve yıkama performansıda iyi..annemlere ve kaynanama da geçen ay 9103 yp yani aynı modein 9 kg lığını aldık.onlarda memnun.servis kalitesi ve türk malı olması en büyük avantajıdır arçeliğin.fiyatıda 1500 civarlarında...tavsiye ederim.

Teşekkürler bilgi için.

Mesela biraz daha bakındım 9147 YCM modeli biraz fiyat yüksek ama elektrik tasarrufu ciddi anlamda daha iyi. Servisi de dediğiniz gibi Arçelik'in baya iyi.

arada 600-700 lira fark var hocam.bence değmez diye düşünüyorum.9103 yp zaten a+++(-20) yeterli bir seviyede.

• Vestel'in de 8814tt veya 8914tt rekortmen modelleri var (tasarruf üst seviye). Bu cihazlara odaklanmış durumdayım, fiyatları en uygun 1550 tl'den başlıyor!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.