Şimdi Ara

çamaşır makinası LG mi Profilo mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm ustalar annemin 2100 makinası artık çalışmaz oldu yeni bir makina alacağız
    LG12B8QDP 950 TL
    CW1001ETR 950 TL
    sizce hangisi daha çok güven verir özellikle candoğan beyin yorumunu bekliyorum.

• uzun yıllar gidecek iyi bir makine istiyorsanız bu ikisinden ziyade Profilo CM1201DTR alınmalı alman üretimi en azından
    http://www.akakce.com/camasir-makinasi/en-ucuz-profilo-cm1201dtr-fiyati,966860.html
  • 2 ay önce çamaşır makinam bozulunca LG nin makinasını aldık ve inanın çok memnunum. sessiz sedasız çalışan bi çamaşır makinam var :) 10 yıl motor garantisi veren tek marka diye biliyorum. kendi adıma düşünmeden tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHEMİST_20

2 ay önce çamaşır makinam bozulunca LG nin makinasını aldık ve inanın çok memnunum. sessiz sedasız çalışan bi çamaşır makinam var :) 10 yıl motor garantisi veren tek marka diye biliyorum. kendi adıma düşünmeden tavsiye ederim...

sizin ki hangi model acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim bütçem 950 tl kadar maksimum 1000 olsun
  • volkanilginli V kullanıcısına yanıt
    Yazlikta 2200 vardi bizdede. Profilo nun 7 kg 1000 devirlisini almistim rahmetli cok memnunda amq omur yetmedi eskitmeye. Sonuc olarak fiyatina gore guzel makine. 840 a almistim ben.

• 1100 e bosch waq20460 bulunabiliyor 7kg olmasına rağmen 8 kg ilk hacmi var nerdeyse süper cihaz

• 2100 dediğiniz makina siemens tasarımı eğer ınlardan birini alırsanız. 2100 ü mumla ararsınız. Bence tamir ettirip eğer uygun olursa biraz bütçeyi artırmanız daha mantıklı gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Profilo CM1001ETR 8 Kg. 1000 Devir Çamaşır Makinesi (CM101K0TR) bu makinayı aldım güzel evimden sipariş verdim dün akşam 18 de bugün 18 de çamaşır yıkadık.güzel evimden recep beye teşekkür ederim makinada çok güzel ve bence sessiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanilginli

Profilo CM1001ETR 8 Kg. 1000 Devir Çamaşır Makinesi (CM101K0TR) bu makinayı aldım güzel evimden sipariş verdim dün akşam 18 de bugün 18 de çamaşır yıkadık.güzel evimden recep beye teşekkür ederim makinada çok güzel ve bence sessiz.

Kaça aldınız acaba? hemen gönderiyorlarmı? kargo nereye kadar teslim ediyor?Tşkler
  • bonusa 950/10 taksit ben world ile 970/10 world 4+6 veriyor .sipariş verdikten 20 saat sonra çamaşır yıkanmaya başladı evin içine istenilen yere koydular.yani kurulum istendiğin de makina geldikten 10 dk sonra servis geldi ve baya uğraştılar eskiyi sökmek için hem servisten hem güzelevimden hemde nakliyeden memnun kaldık bu arad ben 4 sene önce siemens aldığımda ambalajı kesinlikle açmamamı söylemişlerdi artık bu değişmiş makina komple açılıp darbe hasar kontrolu yapılıyor.evimde istanbul beylikdüzünde..
  • volkanilginli V kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın. Malınızdan hayır görün...
  • teşekkürler recep beye slmlar...
  • ben LG F1296TDP3 1200 devir 8 kg olanını aldım teknosa kampanyasındaydı elektrikli süpürgeyle beraber 1200 e gelmişti.. ama söylemeden geçemiycem sıvı deterjan kullanamıyorum tek eksiği bu. sanırım bütün lg lerde aynı sorun varmış servisi öyle söyledi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.