Şimdi Ara

camasir mak.tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1400devir taş gibi bi makine ne alinabilir? otomatik dozlamaydi, wifiydi, su jeti bilmemnesi, buharlisiydi bunlar olmayan sadece duz çamaşır yıkayan ne alinabilir kaliteli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütçe nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ort.5bin.

• tayfunak T kullanıcısına yanıt

Normalde profilo önermiyorum suyu az aldığı için ancak yeni modellerinde ekstra durulama ve ilave su gibi özellikler var bu modeli yakından inceleyin eğer derseniz ki 1200 devir bana yeter ikinci linkte ki cihazı öneririm.

https://www.hepsiburada.com/profilo-cmh140dtr-a-9-kg-1400-devir-camasir-makinesi-p-HBV00000NV8ZS

https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/WAT24780TR/

• Ayrı konu açmayayım ben de sorayım. Miele haricinde fiyat önemli değil desem, hangi marka-modeli önerirsiniz?

• brusher B kullanıcısına yanıt

para sıkıntınız yoksa bosch home proffesional 4dwash serisi öneririm dolu dolu bir cihaz bu kadar fiyata gerek yok derseniz electrolux ew08f2166ma modelini öneririm buda dolu dolu özelliği olan bir cihaz kalite bakımındanda daha iyi buluyorum boschdan ancak dezavantajları var malesef motoru sesli ve amörtisörler takırtı yapıyor sıkma esnasında ama sadece sıkmaya giriş esnasında duyuluyor servis ağıda zayıf özellikle yedek parça siparişlerinde gümrüğe takılırsa 1 ayı buluyor gelmesi servisi önemli derseniz bosch derim 👍

• ben zaten dolu makine aramiyorum en temel yikama yapan kullanimi basit ariyorum. 1400 devirde olsun artik yeni makine aliyoruz. miele giris seviyeleri iyi ama fiyatta yuksek yaa.

• bosch grubu alman olanlara baktim kapak lastigi daha koyu renk yerlilerden ayird ediliyor. kalite farkedermi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Riverice030

para sıkıntınız yoksa bosch home proffesional 4dwash serisi öneririm dolu dolu bir cihaz bu kadar fiyata gerek yok derseniz electrolux ew08f2166ma modelini öneririm buda dolu dolu özelliği olan bir cihaz kalite bakımındanda daha iyi buluyorum boschdan ancak dezavantajları var malesef motoru sesli ve amörtisörler takırtı yapıyor sıkma esnasında ama sadece sıkmaya giriş esnasında duyuluyor servis ağıda zayıf özellikle yedek parça siparişlerinde gümrüğe takılırsa 1 ayı buluyor gelmesi servisi önemli derseniz bosch derim 👍

Hocam bosch sitesinde 4d wash bir model göremedim ben. Hangi modellerde var o özellik?

• brusher B kullanıcısına yanıt

• -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt

Siemenslerin paneli daha şık gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.