Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zifiri34 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
14.943
Cevap
452
Favori
2.681.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurutma makinası almamız gerekiyor ancak bunkonuda pek bilgimiz yok Aranızda Grundig Gdh 80 modeli kurutma makinası kullanan varmı?

Bu makina için 1200 tl fiyat nasıldır bu rakamlara bu makinayımı almalıyım yoksa piyasada bu fiyata daha uygun bir makina bulabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zkose41

Ürün Beko D86 bugün teslim aldım 1600₺ ye 6 taksit. Herhangi bir eksiği yok. Zarf atma felan söz konusu değil. Bayii indirimi var sadece yer Samsun / İlkadim bayii Ünver Ticaret. Satın alma tarihi 30 Eylül bu arada.

Hayırlı olsun hocam.Ben olasılıkları yazdım.Siz de ürün (defolu , 2.el gibi ) , fiyat , bayinin (kaçak - göçek davranma gibi) davranışı gibi konularda kuşku yaratmadıysa sorun yoktur.Çünkü alışveriş yaparken karşılıklı güven önemlidir benim görüşüm.Güle güle kullanın.
  • zkose41 Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum hayırlı olsun kullanım sonrası görüşlerinizide paylaşırmısınız

bende beko arçelik grundig grubundan uygun bir makina almak istiyorum yarın bıradaki beko bayiine sorayım bakalım indirim yaacaklarmı grundig gdh 80 hb de 1200 tl ama hangi makinayı alacağım konusunda karar veremedim henüz

• Çamaşır makinem Siemens olunca servis üstüne kurulum yapmak istemedi ve 200₺ ücret talep etti. Bende araya bir raf yapıp ustune montaj yaptıracağım. İnşallah kullanmaya başlayınca görüşlerimi yazarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zkose41 -- 2 Ekim 2017; 22:45:40 >
  • quote:

Çamaşır makinem Siemens olunca servis üstüne kurulum yapmak istemedi ve 200₺ ücret talep etti. Bende araya bir raf yapıp ustune montaj yaptıracağım. İnşallah kullanmaya başlayınca görüşlerimi yazarim.

takılırsanız resim eklersiniz hocam, biz yapmıştık.
  • Arkadaşlar merhaba

1500-2000 TL civarında kurutma makinesi önerisi olan varsa çok memnun kalırım.

Enerji tüketimi önemli değil, çamaşırlara zarar vermesin yeter. Yerimiz de var.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: judith

Arkadaşlar merhaba

1500-2000 TL civarında kurutma makinesi önerisi olan varsa çok memnun kalırım.

Enerji tüketimi önemli değil, çamaşırlara zarar vermesin yeter. Yerimiz de var.

Saygılar.

ARÇELİK 3880 KT ÖNERİRİM A++ 8 KG
  • beko d86 kurutma makinamız bugün servis tarafından yaptığım rafa kurulumu yapıldı. rafın ve makinaların görüntüsü şu şekilde oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zkose41 -- 9 Ekim 2017; 17:11:27 >

• Merhaba,

beko d86 hp (arçelik 3886 kt muadili), Electrolux EDH3685TDW, ikisininde fiyat seviyesi birbirine yakın.

uzun ömürlü ve beni üzmeyecek model alıyorum. bunların dışında sizinde önerdiğiniz modeller var mı?

• Electrolux 3685 siparişi verdik. 2250 TL taksitli fiyatla aldık. 3897 almayı da düşündüm ama aradaki fiyat farkı çok büyük - neredeyse 1,5 katı. Buharlı refresh özelliğini fazla kullanmayız sanırım, sigara içmiyoruz. Bildiğimiz ufak tefek farklardan hariç umarım iç aksamla falan alakalı önemli bir fark yoktur.
    Değerli bilgilerini herkesin kullanımına sunduğu için Candoğan Bey'e özellikle teşekkür ederim.
  • quote:

beko d86 kurutma makinamız bugün servis tarafından yaptığım rafa kurulumu yapıldı. rafın ve makinaların görüntüsü şu şekilde oldu.

Fena gözükmüyor hocam, sabitlemesinde de sorun yok demi? Çamaşır makinesi sıkma yaparken bazen fazla titriyor. Bizde olmuştu, eve bi geldim hepsi yerde.

• d70 KTI almayı düşünüyorum. 2 kişiyiz. 800 lira civarı fiyatı var işe yarar değil mi?
  • Herkese merhaba, Grundig gdh 80 kullananlar memnun mu? İndirim mevcut kaçırmak istemiyorum. Hayırlı günler.

• S A T I L I K

WT45W561TR
    9 Kg A++ Isı Pompalı Kurutma Makinası

Kendi kullandığımda makinayı ( 2 yıl garantisi devam ediyor )
    Yeni taşınacağım evde yer olmadığından satıyorum,
    İzmir'de yaşıyorum.

1.950,00 Tl istiyorum. Toplamda 8/10 defa kullanıldı.

Görsel için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 26 Ekim 2017; 12:35:42 >
  • Merhaba arkadaşlar , yaklaşık 10 gün önce arçelik 3880 kt kurutma makinesi aldık.Tecrübelerimi paylaşacağım.Öncelikle makine su tankını , pamuk toplayan filtresini temizlemek çok basit ve kullanışlı.Kullandığımız kısa süre içinde çamaşırlarda deforma , küçülme gibi problemlerle karşılaşmadık.Sesi çok fazla değil.Standart bir çamaşır makinesi kadar ses çıkarıyor.F/p cihazı olduğunu düşünerek almıştık.Getiren servis evde yer olmadığı için kurmadı makineyi.Evde yer ayarladık. Başka servsi geldi. Getiren ve makineyi kuran servis ilgiliydi.Çağrı merkezine de hemen ulaşabiliyorsunuz servis için.Gelmeden önce de haber veriyorlar.Kış dönemlerinde kurumayan çamaşırlardan bıktıysanız kesinlikle tavsiye ederim.Kışın eliniz ayağınız olur bu makine.Alacaklara tavisye ederim.
  • Grundig gdh 80 hepsiburadada 1274 tl 100 tl çip para veriyor acil kullanıp yorum yapabilecek varmı alıp pişman olmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluecastle37 -- 16 Ekim 2017; 22:4:19 >
  • Enerji tüketimi arçelik ve bekodaki karşılıklarına göre yüksek.

• Ustam ben dün akşam sipariş verdim, Beko d80, Arçelik 3880 kt muadili bir ürün, tek farkı A++ olması arada yaklaşık 400 TL fark mevcut, ürünle ilgili çok yorum okudum kullananlar memnun, üzmez diye düşünüyorum. @unutulmaz37

• Çamaşır makinem sıkma aşamasında çok sallanabiliyor.. Bu sallanan makine üzerine kurutma makinesi koyduğum takdirde sarsıntının şiddetiyle bir süre sonra düşebileceğinden endişeleniyorum. Bu konudaki fikriniz nedir? Henüz kurutma makinesi almadım.
  • Hakanizm H kullanıcısına yanıt
    Servisler araya bir aparat koyuyorlar. O aparat 2 makineyi birbirine sabitliyor. Bazı arkadaşlar çamaşır makinesinin üzerine ağırlık binince titreşiminin de azaldığını söylüyorlar. Belki sizde de böyle olumlu bir etkisi olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.