Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (285. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.723
Cevap
448
Favori
2.666.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün sipariş Verdiğimiz makineler hemen teslim edildi. Çamaşır EWF1497CDW2 ve kurutma EDH3498 aldık. Buhar (SteamCare) özelliğinin iki makinede birden olmasına gerek duymadık o nedenle 3497 kurutma yerine 3498 aldık. Makineler geldikten sonra (eşim sipariş verdi) SteamCare özelliği kurutma makinesinde olsaydı sanki daha kullanışlı olurdu diye düşündüm. Çamaşır makinesi SteamCare özellikli, kurutma makinesinde yok , bunun dışında 3897 ile aynı özelliklerde. Umarım pişman olmayız. Deneyimlerimi paylaşacağım. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Electrolux EDI910170W kurutma makinesi aldım 2014 Mayıs ta garanti bitimimden 1 ay sonra ekranda tüm görüntü gitti .
    Servis 1000 tl masraf çıkardı ki makineyi 1900 tl ye almıştım.
    Dışarıda kartı 150 tl ye tamir ettirdim çalıştı ama dün yine bozuldu ekran yok dolayısı ile hiçbir hareket yok makinada.
    Electrolux markası çokmu dandik yoksa bana mı denk geldi?
    Ayrıca arıza hakkında yorumu olan var mı??

Edit: Kartları tekrar tamire verdim kartlar sağlam dendi. Seçici şalterde sağlammış.
    Ölçtüm 220 v karta giriyor , ama lcd panelde herhangibir hareket yok. sizce sorun ne olabilir ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autolover -- 15 Ağustos 2017; 14:45:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • siemens yada bosch iq800 ler ile arçelik 3886 arasında ne gibi üstünlük var yada yok??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 15 Ağustos 2017; 15:1:40 >
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    Arçelikler konusunda bilgim yok açıkcası, bu yüzden yorum yapmak istemem.
    Fakat BSH ürünlerinde kendini temizleyen kondenser var patentli olduğundan diğer markalarda bu yok.
    Ayrıca priz olan her odada kullanabilirsiniz, çünkü gidere bağlamanıza gerek yok bu da kullanım da bir artı sağlayabilir yer durumunda sıkıntı olursa.
  • Değerli forumdaşlar öncelikle herkese merhaba

Bizde de çocuk olduktan sonra malumunuz çamaşır işi en çok yoran işlerden. birkaç gündür bakıyorum siemens in bir modelini beğendim gibi. siemens wtr43w460tr modeli 8 kg A++ 1950 tl ye 8 taksit dediler.

Sonra her elektronikte olduğu gibi soluğu burada aldım. Gördüğüm kadarıyla nem ve ağırlık sensörü olmazsa olmazlardan. electrolux edh3897 modeli bendeki bütçeye göre biraz pahal, yoksa iyi ürün. Arçelik in 3886 modeli enerji olarak A+++ daha iyi 2100 bandında o da tavsiye edilmiş.

Buradan akıl almadan her daim olduğu gibi adım atmıyorum alışıldığı üzere.. 2 bin lira civarı için değerli forumdaşlar, hangi modeli tavsiye edersiniz ona göre alacağım biraz üzeri de olabilir ?

Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaşlar.. Şimdiden teşekkür ediyorum. Aşağıdaki de benim baktığım model.

http://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/camasir-ve-kurutma-makineleri/kurutma-makineleri/iq500-kurutma-makineleri/WT43W460TR
  • quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

Değerli forumdaşlar öncelikle herkese merhaba

Bizde de çocuk olduktan sonra malumunuz çamaşır işi en çok yoran işlerden. birkaç gündür bakıyorum siemens in bir modelini beğendim gibi. siemens wtr43w460tr modeli 8 kg A++ 1950 tl ye 8 taksit dediler.

Sonra her elektronikte olduğu gibi soluğu burada aldım. Gördüğüm kadarıyla nem ve ağırlık sensörü olmazsa olmazlardan. electrolux edh3897 modeli bendeki bütçeye göre biraz pahal, yoksa iyi ürün. Arçelik in 3886 modeli enerji olarak A+++ daha iyi 2100 bandında o da tavsiye edilmiş.

Buradan akıl almadan her daim olduğu gibi adım atmıyorum alışıldığı üzere.. 2 bin lira civarı için değerli forumdaşlar, hangi modeli tavsiye edersiniz ona göre alacağım biraz üzeri de olabilir ?

Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaşlar.. Şimdiden teşekkür ediyorum. Aşağıdaki de benim baktığım model.

http://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/urun-listesi/camasir-ve-kurutma-makineleri/kurutma-makineleri/iq500-kurutma-makineleri/WT43W460TR

karar verdiniz mi
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Hocam Selamlar

WT43W460TR güncel fiyatı nedir?
    İstanbul için kargo ücretsiz diye biliyorum.
    Bir de kaç günde elimde olur?
    Henüz karar veremedim, ama bütçe ve kalite açısından değerlendirdiğim zaman;

Electrolux almaya niyetlendim.

Şuan bendeki bütçeye göre--->

Ya electrolux edh3685 2169 tl

Yada edh 3684 1739 tl

Bu 2 sinden birisini almak üzereyim.

Bu konuda bir tavsiyeniz vae mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westernblew -- 27 Ağustos 2017; 1:42:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

Henüz karar veremedim, ama bütçe ve kalite açısından değerlendirdiğim zaman;

Electrolux almaya niyetlendim.

Şuan bendeki bütçeye göre--->

Ya electrolux edh3685 2169 tl

Yada edh 3684 1739 tl

Bu 2 sinden birisini almak üzereyim.

Bu konuda bir tavsiyeniz vae mı ?

Arçelik 3886 kt düşünüyorum

Bsh grubu gibi yıllık bakım ücreti yok

Olumsuz yorum electrolüxe göre daha az

Memnuniyet daha fazla

Buradaki tüm sayfaları okudum

evet arçelik de olabilir, konu kurutma olunca piyasa çok karışık , genel bir bilgi yok. enerji bakımında daha avantajlı arçelik.
  • Buradaki tavsiyelerden hareketle Grundig gdh 80 aldık, henüz 5-6 kez kullandık, hanım çok memnun kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mask345

Buradaki tavsiyelerden hareketle Grundig gdh 80 aldık, henüz 5-6 kez kullandık, hanım çok memnun kaldı.

Bu ürünü almayı düşünüyorum banyoda yer yok odaya kurulum yaptırmayı istiyorum çok ses yapıyor mu?Ne kadara aldınız acaba?
  • Odada sesi biraz rahatsız edebilir. Ben Arçelik çamaşır makinesinin üzerine kurdurdum. Servis ücretsiz sabitleyici bir aparat taktı. 1275 liraydi, para puan kazanımlarını düşünce bana maliyeti 1125 TL civarında oldu.

• Electrolux 3897, Siemens WT45W561, Arçelik 3886 ve Beko D86 gibi modelleri inceledim.

En çok önerilen Electrolux modeli, bunu seçmeye yakınım ama diğer modelleri öneren yada farklı model öneren varmı bilgi alabilirim.

Merak ettiğim konu bunları herhangi bir gidere, yada başka bir yere bağlamaya gerek var mı? Elektrik prizi olan bir yere bağlamamız yeterli olur mu? Bu benim için önemli bir ayrıntı. Bunun harici filtre temizliği ne yapmak ve ne sıklıkla yapmak gerekli? Bazı markalarda yıllık bakım yapılması gerektiği yazılıyormuş sanırım, bu konuda da bilgisi olan varsa bilgi verirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 3 Eylül 2017; 18:38:38 >
  • Merhaba. Biz yaklaşık 3-4 aydır Beko D86 HP kullanıyoruz. Sanırım N11'den Kupon ile 1526 TL'ye 6 taksit almıştık.

İyi ki de almışız diyoruz. Çünkü eşim gayet memnun. Program sayısı, enerji tüketimi, kurutma performansı iyi.

Tavsiye ederiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: granma79

Merhaba. Biz yaklaşık 3-4 aydır Beko D86 HP kullanıyoruz. Sanırım N11'den Kupon ile 1526 TL'ye 6 taksit almıştık.

İyi ki de almışız diyoruz. Çünkü eşim gayet memnun. Program sayısı, enerji tüketimi, kurutma performansı iyi.

Tavsiye ederiz.

Şimdi 2300 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: kazan2305

Grundig GDH 80 ile Arçelik 3880 KT arasında gidip geldim.
    Ama forumdaki arkadaşların bilgileri ve deneyimleri doğrultusunda Arçelik 3880 KT'yi dün aldım.
    Kullanmaya başladıkdan sonra bilgilerimi ve deneyimlerimi paylaşıcam merak eden arkadaşlar için...
    Bu arada yardımı dokunan tüm arkadaşlara teşekkürler...

Merhaba,

Arçelik kurutucudan memnun musunuz.
    Bendehttps://www.arcelik.com.tr/kurutma-makinesi/3886-kt-kurutma-makinesi.html ürünü almayı planlıyorum.

Herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acheron34

quote:

Ama forumdaki arkadaşların bilgileri ve deneyimleri doğrultusunda Arçelik 3880 KT'yi dün aldım.
    Kullanmaya başladıkdan sonra bilgilerimi ve deneyimlerimi paylaşıcam merak eden arkadaşlar için...

Merhaba,

Bendehttps://www.arcelik.com.tr/kurutma-makinesi/3886-kt-kurutma-makinesi.html ürünü almayı planlıyorum.

dün % 5 indirimle 3886 kt aldım gg den 2138 tl ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Orijinalden alıntı: acheron34

quote:

Merhaba,

dün % 5 indirimle 3886 kt aldım gg den 2138 tl ye

arçelik bayisi bana 2100 e bıraktı. ama kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var.
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.