Şimdi Ara

Çamaşır Kurutma Makinası Kullananlar Buraya (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
14.934
Cevap
452
Favori
2.681.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otv indirimi yansidi mi fiyatlara? Electroluc u alayim diyorum fırsat bu fırsat. İndirim öncesi istanbul bilişim de 2400 civariydi. En az 250 lira indirim gelmesi lazım.

Ankaradan en uygun nereden alinir tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Bir kaç yıl önce Bosch 86860 kurutma makinesi aldım. Çok memnunum. Kardeşime bir tane alacağız. Aynısından piyasada kalmamış. Buna eşdeğer hangi makineyi önerirsiniz? Fiyatlar ötv indiriminden dolayı biraz düşer diye tahmin ediyorum. 2.000-2.500 civarında bosch ya da siemens olabilir. Isı pompalı ve yoğuşmalı diye iki seçenek varmış. Kardeşimde astım ve polen alerjisi var. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Saygılarımla.
  • elektroluxe karar vermiştim tam ama olumsuz yorumlar canımı sıktı. sercisle falan uğraşmak istemiyorum. 3-5 fazla verip kafam rahat etsin diyorum 2500-3000 liraya bosch siemens bulabilir miyiz muadil olarak

• Siemens shop diye bir satıcı vardı satış yapmıyor mu artık?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grundig gdh80 kurutma makinesi nasıldır.Kullananlar memnun müdür?Yoksa arçelik 3880 kt mi iyidir.Hazır ötv indirimi oldu ancak göremedik daha fiyatlar aynı.Olursa ikisinden birini alcam

• flashget29 F kullanıcısına yanıt
    Selam, 1,5 aydır Grundig GDH80 kullanıyoruz. Eşim oldukça memnun. Bildiğim kadarıyla belirttiğiniz 2 makine arasındaki tek fark biri A+ biri A++. Programları filan aynı. İkisi de Koç grubunun zaten. Bütçenize hangisi uygunsa onu alabilirsiniz.
  • Selamlar.
    Arçelik 3880 KT makine aldık.

Kullanmaya başladık ama, kurutma biterken makinanın süre göstergesi sürekli geri sarıyor. 2dk kaldı diyip, sonra 6dk, 4dk-10dk gibi devam ediyor. Yarım saat-1 saat arasında sürüyor bu şekilde.

Nem sensöründendir diye, 2dk olduğunda durdurup çamaşırları çıkardık. Çamaşırlar kuruydu. Devam etmesini gerektirecek bir nem göremedik.

Servise kayıt bıraktık. Sorunu kabul ettiler, yeni makinayla değiştiler ama onda da aynı durum oldu. Makina gösterdiği sürede bitiremiyor bir türlü. Makinaya güvenip bırakamıyoruz yani.

Böyle bir sorun duyan var mı acaba? Yaşanan genel bir sorun mudur, yoksa iki kez üstüste bize denk gelmesi bizim şansımız mıdır?
  • umtyldz kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bendeki Grundig GDH80'de(Koç grubu ürünü olduğundan aynı teknoloji diye yazıyorum) de aynı şekilde 2 dk varken 3 dk oluyor. Yine 2 dk oluyor 3dkya çıkıyor. Bir kere bunu tamamen gözlemledim. 2 dk yazdıktan sonra 10 dk kadar sürdü kurutmanın durması. Ben pek sorun etmedim ve nem sensöründendir diye düşündüm ama sizin makinede yarım saat-1 saat kadar sürmesi durumu ile karşılaşmadım. Epey uzun bir süre gerçekten.
  • bende bu hafta içinde almayı planlıyorum,

aklımda 2 marka var

arçelik 3880 ve beko d80 hp (ütü hediyeli) fiyatları aynı hangisini almak mantıklı?
  • Ötv indirimi kurutma makinelerinde fark edilebilir ölçüde gerçekleştimi?
    şahit oldunuz mu?
  • gr4phics kullanıcısına yanıt
    İki ürün de tamamen aynı.Sadece şekil farkı var. Ütü hediyeli ve aynı fiyatsa Beko'yu tercih edebilirsiniz.
  • Her yerde indirim yazıyor ama fiyatlar aynı. Bu ötv indirimini ben görmedim, alay ediyorlar milletle. Fiyatı düşerse bir tane ben de alacağım.
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yapıyorum buradayım :))

• Arkadaşlar ÖTV leri düşmüş halleriyle Siemens markası ile ilgilenenlere fiyat verebilirim.

Maalesef malları ötv li fiyattan alan mağazalar ötv siz satamıyorlar şuan için de çözümsüz görünüyor.

İlgilenen arkadaşlar ulaşabilirler.

Serdar Çetin
    05533976676

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 9 Şubat 2017; 1:14:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: Dilocrom

Yukarıdaki cevabınıza istinaden mi bu ikonu koydunuz :)

Cevabınızı okudum ama yanıtlama şansım olmadı.

Ben 4 sene evvel anneme hem altta, hem de tamburda filtresi olan kurutma makinesi almıştım. O yüzden bu tip fitrelerde alta ne kadar toz gittiğini biliyor ve yeni tip filtre ile kıyaslayabiliyorum.

Dediğiniz gibi filtre kitap gibi açılıyor ve ben tozları evcumla toplayıp tozu filtre yüzeyine sürerek tozları topluyorum. Ardından 4 yüzeye kuru elimi sürerek ince tozları alıyorum. Bu şekilde yapılınca yıkamak gerekmiyor. Tozların aşağıya inmemesinin sebebi bu filtre ve filtrenin etrafındaki kalın conta. Eski serisinde ince bir conta vardı. Hatta çok memnun kaldığım için anneme de bu conta ve filtreden sipariş vererek aldım, şimdi o da çok memnun. Annemdeki eski alt filtreyi de kendi makineme taktım, gerçekten toz birikmiyor. Ortalama 20-25 kullanımdan sonra incecik bir toz katmanı kalıyor sadece. Bu da makinenin tozu iyi filtrelediğinin göstergesi, bu yüzden bence sağlama yapmasını gerektiren bir durum yok diyebilirim.

Merhaba Candogan bey,

3 model arasında hangisini tavsiye edersiniz.

Bosch - WTW83460TR
    Aeg - T76385AH3
    Arçelik - 3880

Fiyatları aşağı yukarı aynı.
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: logistico79

Arçelik 3880 almak isteyenler için fiyat uygun sanırım.

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_arcelık-3880-kt-yoğuşturmalı-ısı-pompalı-çamaşır-kurutma-makinesi-beyaz-1164418.html

Uygun fiyat. Ben az önce bir bayiden 1550TL'ye aldım

• Selamlar. Sizde ekrandaki süreyle gerçek bitme süresi tutuyor mu?

Bizde son 2-3 dakika sürekli artip-eksilerek bitmek bilmiyor.

• logistico79 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bizdede Grundig GDH80 var. Kalan süre değişimi bizde de oluyor. 2 dakikadan 5 dakikaya geçtiği oluyor. Sensorden olması normaldir diye düşünüyorum. Sonuçta görevi bu.
  • Siemens Isı Pompalı Kurutma Düşünen arkadaşlar için ÖTV İndirimli Güncel Fiyatlar

WT45W561TR - 2.350,00 Tl
    WT47Y760TR - 2.375,00 Tl

WT46W261TR - 1.890,00 Tl

WT43W460TR - 1.550,00 Tl

Not: İzmir İstanbul Lojistik bedeli bize ait. Türkiyedeki diğer Tüm Şehirlere + 45,00 Tl ile gönderim yapılmaktadır.

İlgilenen arkadaşlara yardımc olabilirim.

Serdar Çetin
    553 397 6676
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.