Şimdi Ara

Cam filmi tavsiyesi. Llumar mı, Solargard mı? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
186
Cevap
14
Favori
37.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam sorması ayıp ne kadar tuttu işlem

• quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakka

hocam sorması ayıp ne kadar tuttu işlem

13 civarı tuttu hocam
  • hardcrss kullanıcısına yanıt

Hocam selam. Sanırım sizde ege bölgesindeniz. Bende nazilli tarafında oturuyorum. Solargard 8bin dedi aydın bayi siz ne önerirsiniz.

• flonky kullanıcısına yanıt
    Solargard çok kaliteli filmdir. Llumardan önce gelir bence. 8 bin dediği supreme serisi mi? Aydın da bayisi vardı bende sormuştum.

Ben kendim denizlide xsunraybanplus yaptırdım. Solargard 3 bin demişti raybanı 1.5 a yaptırdım seramik ömür boyu garanti.

Sormadım açıkçası. Film 8bin+kdv seramik kaplama 12bin+kdv dedi. Siz nasıl memnunmusunuz raybandan?

• flonky kullanıcısına yanıt
    Memnunum ama Solargard deneyimlemediğim için aralarında nasıl fark var bilemicem. Belki solargard da denesem vav diyebilirim belki de aynıymış diyebilirim. Bilinmez.

Tamamdır hocam teşekkürler.

• Madico cam filmleri Türkiyede yeni olduğundan dolayı pek bilinmiyor olabilir fakat yurtdışı forumlarında diğer markalara göre açık ara önde. Son 2 aracımda madico nano ceramic ve ön camda advanced ceramic modellerini kullanıyorum. Daha önce Llumar Irx ve Solar Gard Cx Magnum IR deneyimim oldu fakat madico netlik ve ısı performansı konusunda daha önde özellikle Solar Gard CX Magnum IR serisine göre. Solar Gard CX Magnum IR serisinin ısı yalıtımı uzun süreli ve güneşli seyahatlarda bayağı düşüyor. Llumar IRX’de böyle bir problem yoktu fakat Llumar IRX’de netlik konusunda çok iyi değildi. Madico’da netlik ve ısı kesme oranı optimum düzeyde. Ben çok memnun kaldım ve yeni aldığım aracada düşünmeden aynı serileri yaptırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_alpay -- 11 Şubat 2024; 10:48:3 >
  • m_alpay kullanıcısına yanıt

Nerden yaptırabiliriz acaba bu markayı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tituslivius

Nerden yaptırabiliriz acaba bu markayı ?

alakasız il olabilir ama ppf olarak şu firma yapıyor. cam filmide vardır muhtemelen. fiyat alabilirsiniz

www.instagram.com
    BM Garage (@bmgarage.mersin) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/bmgarage.mersin
  • KcRasco K kullanıcısına yanıt

Evet :) bana oldukça uzak. İzmirdeyim ben

• En azindan markanin fiyatlarini ogrenme acisindan dedim hocam.
  • tituslivius kullanıcısına yanıt
    Bornova'da Art Garage görünüyor bayisi olarak.
    05414220278 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
  • m_alpay kullanıcısına yanıt

Ne kadara yaptırdınız

• Mersin BM Garage

Cam filmi tavsiyesi. Llumar mı, Solargard mı?
  • Yine Mersin.

solarguard 3000 se fiyat aşırı iyi sahte filan mı acaba.

Cam filmi tavsiyesi. Llumar mı, Solargard mı?
  • sen_md S kullanıcısına yanıt

fiyat alan var mı acaba. mersin'le fiyat karşılaştırmış olalım. döndükten sonra izmirde yaptırayım gerekirse ben de :)

şeffaf ppf fiyatı da sorabilirse ayrıca güzellik olur.

• sun Rayban Plus , forumdaki öneriler neticesi bugün bayi ile anlaştım yarın montaj edilecek. İtalyan menşei 7 yıl garanti. Fiyat 2500 tl

3m için 6.000 tl

Ziebart 12.000 tl

Sonax 5.500 tl

Fiyatlar aldım , benim için uv korumalı Çin malı olmayan en uygun fiyatlı bir film lazımdı. Tercihimi X sun rayban plus olarak kullandım
  • Ayyildiz01 A kullanıcısına yanıt
    Xsunraybanplus premium kullanıyorum 1 senedir. 1500 tl ye yaptırmıştım. Ömür boyu garantili.

Ben memnunum. Yaptırmışken premium olanı yaptırın.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.