Şimdi Ara

ÇALMASI EN ZOR ENSTRÜMAN... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
15.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Timur

classic guitar..

öhh klasik gitar mı?? sen başka ensturumanlara bulaşma abi
    tabii bu kişiden kişiye değişir ama bence ney hakkaten ses çıkarabilmek bile mesele sonra da bateri bateri deyince ringo star ne adamdı beaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: cekenski

ney değil ne veya efendim

• ney, kanun veya cümbüş (perdesi yok)
  • BENİM BİLDİĞİM YAN FLÜTTT
  • 11 senedir müzik ile uğraşıyorum. çalması en zor alet keman'dır. her insan elinde gıcırdatır ama kemana has bir duygu vardır bunu herkesveremez. (ney içinde bu öyle ama. Keman cok daha agır basıyo)
  • keman
  • ney abicim tartışmasız...
  • arkadaşımız soruyu atmış bırakmış başlığı kardeşim matematik sorusu değil ki yolu yordamı olsun, tahmin ediyoz işte -ancak tutmamış ki hala cevap vermiyor ha?
  • genelde ney demişsiniz.. bende katılırdım ama daha yeni bişey öğrendim.. aborjinlerin bir çalgısı warmış sanırım.. (gerçi adını bile hatırlamıyorum ya) neyse... üflemeli bi çalgı.. ama işin zor yanı, nefes aldığınız anda ağzınızdan vermeniz gerekio.. yani bi deneyin şimdi.. aynı anda burnunuzdan alıp ağzınızdan vermek.. düşünün bunu başaran adamlar var ve bu sayede aralıksız saatlerce çalıolar.. ben halaa deniom bi kamışı alıp.. e düşünün
  • bence keman daha zordur ama ney de var bu zor ların arasında
  • saksafon calmak zordur herhalde..
  • Bakın şimdi:
    Çalması en zor enstrüman kuyruklu piyanodur.
    Çünkü hırsız o kadar ağır şeyi nasıl taşıyacak
  • Elektronic Guitar, Bateri
  • "klasik gitar" derken anlatılmak istenen,1-2 akor öğrenip sahilde akdeniz akşamları çalmak değilse,klasik gitar da yukarlarda yer alır bu sıralamada bence.
  • Piyano ve santur...
    Ney diyenler haltetmiş. Ben 2 yıldır üflüyorum. Hiç de zor bir yanı yok...
  • tulum
  • KANUN ? MU?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Anaconda

"klasik gitar" derken anlatılmak istenen,1-2 akor öğrenip sahilde akdeniz akşamları çalmak değilse,klasik gitar da yukarlarda yer alır bu sıralamada bence.

Rodriguez gibi calinan classic (hatta pena'siz) guitardan bahsetim bende ama tabi anlayis farkli ...
  • Saksafon, Piano, Kanun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.