Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.700
Cevap
32
Favori
167.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yahu sende benim her yazdigima cevap vermek zorundamisin be adam en iyisi seni bloklamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 23 Nisan 2017; 18:36:46 >
  • Efsane geri gelir inş. Çocukluğumuz cod 2'yle geçti.
  • 2 Dünya savaşında modern silahlarımı kullanmayı bekliyordun . Bu arkadaşı BF4 konusuna postalayın beyler iyice saçmalamış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğu Cephesini eklerler umarım!
  • Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Rusya olsunda pasifik inşallah olmaz

İstediğim cepheler;

Normandy, Berlin , Afrika , Stalingrad , Moscow

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU)
  • Major König kullanıcısına yanıt
    Moskova,Berlin ve Normandiya cephe değil savaşlardı hocam Cepheden kastınız Afrika,Doğu ve Batı cephesi sanırım.
  • Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kursk savaşı tam bir tank muharebesidir.değerlendirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 24 Nisan 2017; 18:50:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modern silahların olduğu bir oyun ne zaman çıkacak ps4

Bf1 de öyle

• <3

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU)
  • Sledgehammer Games: #CoDWWII Billboard spotted in London!

• Yeni bir Cod geliyor ve ben askerdeyim. :) Umarım beklentilerimizi karşılar. Dönünce hızlı bir giriş yapabilme hayali ile şafak sayıyoruz. :))

• Son 20 saat
  • Trailer saat kacta TR saati ile? Zaten Oyun ici birsey göstereceklerini pek zannetmiyorum. Bakalim ne sunacaklar.

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    TR saati ile 20.00
  • oyun çıkmadan önce ortama ısınmak için temmuz ayında çıkacak olan Dunkirk kesinlikle izlensin ;Nolan efsane bir film daha yapmıştır tahminim (şüphesiz) takibe alın iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 26 Nisan 2017; 11:47:44 >
  • Nolan yapmışşsa izlenir zaten hocam ;)
  • Uzun yıllardan sonra ilk defa bir COD alacağım. Umarım beklentilerimizi karşılar.

• Reddit de WWII'nin hikayesi Band Of Brothers tarzında olucak diyorlar, inşallah doğrudur. Keşke Ana karakterlerde Damian Lewis, Ron Livingston, Neal McDonough olsaydı. Adam akıllı single oyun oynayalım artık duygu yüklü, savaş kısımlarda sinematik olmasını çok istiyorum '' el ayak kopmalı, kendi takımına yardım etmek hatta ana karakterimiz medic olursa on numara olur. '' İnşallah hikaye modu gerçek anlamlı duygusal yüklü, yalnızlık duygusu, psikolojiyi etkileyen güzel bir hikaye çıkarırlar. Oynarken hem zevk almak, hem de duygusal anlamda yıkan bir oyun olur.

En son Hacksag Ridge izlemiştim son zamanlarda izlediğim en güzel savaş filmlerinden biriydi.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.