Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.699
Cevap
32
Favori
167.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • değer mi? senin zevkine bağlı tabi. eski call of duty oyuncuları beğeniyor.

forum tenha ama oyuncu sayısı oldukça yeterli. lobiler dolu. hemen almayacaksan alacağın zaman oyuncu sayısını tekrar sor derim.
  • Lord Saladin L kullanıcısına yanıt
    Hocam 2013 yılından beri adam akıllı online tarafında cod oynamıyorum. Hele ki WW2 bayadır oynamıyorum. Battlefield 1 saymazsak. Yaz sonuna kadar beni götürsün yeterli :)

Valla ne zaman indirime girerse o zaman alıcam para hazır bekliyorum. En son 150 liraya inmiş fakat kaçırmışız. Kutulu sürüm alıcam ama 150 liranın altında bulamadım sıfır.
  • bf1 sevditsen bunu da seversin. uygun fiyatlı olursa al derim
    azıcık kutulu araştırıyım ben sıfır olmadı psn de indirime girince alırım :)
  • wyldechild W kullanıcısına yanıt
    bu haftasonuna kadar para harcamayıp yeni silahların sandıktan düşmesini bekledim. Bir tek type 38 sniper düştü. Bu silahı oldukça fazla deneme şansım oldu. tek kelimeyle muazzam silah. malesef kar 98 den daha iyi bir silah. quick scope yok ama çok kullanışlı. sniper kullanmayı sevenler yaşadı.
    Armory credit ile sterling aldım. bu silahı da çokca test etme fırsatım oldu. grease guna çok benzer ama bu silah çok daha kullanışlı(rate of fire şart). ben drop shot oynayamam ama neden bilmiyorum bu silahla çok kolay drop shot oynayabildim. smg oynayacak olsam ilk tercihim mp40 olur. grease gun sevenler için bu silahı kesinlikle tavsiye ederim.
    yeni rifle lara para vermek istemyorum. düşerse oynarım.

İyi oyunlar,
  • Selamlar...
    İnternet hızım bulunduğum bölgede 16mb adsl. Başkada şansım yok. Fiber kablo vb. şehrin göbeğinde oturmama rağmen yok.
    Ps4'den test ettiğim zaman, kablolu bağlantı, sabit ip, dmz ayarlı, download 13-14 mb, upload yarım mb bile değil.
    Bu bağlantı ile ww2 online sizce oynanırmı :) Ekranda oyuncular kare kare atlamaya başladı...:)
    Canımı sıkıyor satıp kurtulasım var.
    Uydu net bağlantısı olan var mı? performans ve fiyatlar ne mertebelerde dir.

Çözemezsem satılık az kullanılmış ps4 pro var.:)

İyi oyunlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: shicho

Selamlar...
    İnternet hızım bulunduğum bölgede 16mb adsl. Başkada şansım yok. Fiber kablo vb. şehrin göbeğinde oturmama rağmen yok.
    Ps4'den test ettiğim zaman, kablolu bağlantı, sabit ip, dmz ayarlı, download 13-14 mb, upload yarım mb bile değil.
    Bu bağlantı ile ww2 online sizce oynanırmı :) Ekranda oyuncular kare kare atlamaya başladı...:)
    Canımı sıkıyor satıp kurtulasım var.
    Uydu net bağlantısı olan var mı? performans ve fiyatlar ne mertebelerde dir.

Çözemezsem satılık az kullanılmış ps4 pro var.:)

İyi oyunlar...
    Ping değeriniz önemli download ve uploada nazaran. Onu da speedtest gibi sitelerden ölçebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZacDoUrden kullanıcısına yanıt
    Bunu ps4 üzerinden mi ölçeceğim ..?
  • shicho S kullanıcısına yanıt
    iki işlem yapıp buraya yaz hocam.
    1. pc üzerinden google speedtest yaz. ping hızını gör.
    2. oyuna girince settings altında consol info var. bandwidth kaç yazıyor?

ona göre cevap verelim
    Bandwith : 652 kbps
    Ping ps4 te 20 ms download 13.84 upload 0.51
    Bu sonuçlar çıktı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    bandwidth çok düşük hocam. yanlış anlama da; benim değerler 200'0 düşünce saç baş yolduruyor.

gün içinde bir kaç kez daha dene. 4000 leri görmüyorsan sat kurtul hocam. ızdırap olmuş oyun sana.
  • Kaç oLması lazım ortalama ...
    Bu bandwith nasıl artar mantık nedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    temiz bir maç için 4000 seviyelerinde olması lazım. 3000 altında oyun konforu düşüyor.
    modem ayarlarıyla ilgili yazılar var forumda. arayıp bulabilirsin.
  • Arkadaşlar mrb.oyunda pain job ta boyadıgimiz silahları nasıl kullanıyoruz.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

bu haftasonuna kadar para harcamayıp yeni silahların sandıktan düşmesini bekledim. Bir tek type 38 sniper düştü. Bu silahı oldukça fazla deneme şansım oldu. tek kelimeyle muazzam silah. malesef kar 98 den daha iyi bir silah. quick scope yok ama çok kullanışlı. sniper kullanmayı sevenler yaşadı.
    Armory credit ile sterling aldım. bu silahı da çokca test etme fırsatım oldu. grease guna çok benzer ama bu silah çok daha kullanışlı(rate of fire şart). ben drop shot oynayamam ama neden bilmiyorum bu silahla çok kolay drop shot oynayabildim. smg oynayacak olsam ilk tercihim mp40 olur. grease gun sevenler için bu silahı kesinlikle tavsiye ederim.
    yeni rifle lara para vermek istemyorum. düşerse oynarım.

İyi oyunlar,
    itra burst gun ile sterlingi tüm kredimi harcayıp aldım
    sterling dediğin gibi grease gun ile sten karışımı ama şu an bana görede en iyi smg mp40

itra burst için youtouberlar oyundaki şu an en iyi silah falan diyolardı gerçi onlar her yeni çıkan silaha çok iyi muhteşem diyolar o yüden aldım ama bana pek öyle gelmedi karşı karşıya kalınca çok etkisiz kalıyor

bu arada division updateten sonra oyun çok zorlaştı ya artık eskisi gibi domine edemiyorum şartlar
    eşitlendi sanki herkes için

• wyldechild W kullanıcısına yanıt
    yer gök el bombası oldu. el bombaları havada uçuşuyor.
  • zaten 3 kişi oynuyorsunuz
    whatsapp grubu kurun forumu meşgul etmeyin kardeşim
  • Nick-TR N kullanıcısına yanıt
    hahahhaaa. god of war çıktı ama sen hala far cry da emekliyorsun.

bırak artık eski oyunları :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

hahahhaaa. god of war çıktı ama sen hala far cry da emekliyorsun.

bırak artık eski oyunları :)
    bitirdim ya
    son vuruşları yapıyorum map büyük gözden kaçan loot ların peşindeyim
    sen gow da mı oynamıyorsun yahu
    haydi wyldechild i anladık makinayı codstation yapmış da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nick-TR

zaten 3 kişi oynuyorsunuz
    whatsapp grubu kurun forumu meşgul etmeyin kardeşim
    hocam sen bıraktın mı cod oynamayı
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.