Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.699
Cevap
32
Favori
167.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir ayarı yok hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Hocam eskisi gibi olmayacak hiçbir şey. Çünkü biz artık bişeylere doyduk. Kralı çıksa burun kıvırıyoruz eski ortamlar yoklar oyunu bize zevkli kılan o arkadaşlik yok. Yoksa bu oyun iyi oyun son 3 4 sene içerisinde çıkan Cod lara göre fazla üstün.
    Dogru soyluyorsun ayni seyleri dusunuyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eonmg kullanıcısına yanıt
    Merhaba ,

Muhtemelen DS 4 te problem var . Aynı sorunu bende yaşıyorum. ilave olarak aynı ds4 ile oynadigimda koşarken birden duruyor.

• Season pass alsam pusulara çok rastlar mıyım sizce? Oynanış videolarında dunkirk haritasında evden çıkmayan sürekli aşağı yukarı koşup kill alan oyuncular gördüm. Çıkmış olan dlc ler sizce zevkli mi yoksa sinir bozucu mu?

Fanboy gibi değil objektif düşüncelerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

• sawolverine kullanıcısına yanıt
    Ben dunkirk ve egypt haritalarini begendim v2 haritasini pek sevmedim. Dunkirkte pusudan ziyade meydanda kosturanlari vurmak icin meydani kollayanlar cok oluyor

• sawolverine kullanıcısına yanıt
    Pusarak oynayan her harita da pusar. Dunkirk haritasında oyun moduna göre bahsettiğiniz durum değişir. Misal domination veya hardpoint oynasanız, oyuncu capture yaparak, alanı koruyarak oynayan birisi ise evin içerisinde sürekli durmaz.Bu demek değildir ki evler boş, herkes sahilde takılıyor! Yatarak oynamayı seviyorsa buna kimsenin yapabileceği bir şey yok.

Team Deathmatch ve Kill Confirmed'da, evlerin olduğu bölgede daha yoğun çatışmalar yaşanıyor. V2 haritası bence en keyifli harita olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 15 Nisan 2018; 17:29:42 >

• Kill rekorumu kirdim siradaki hedef 70

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

Ben dunkirk ve egypt haritalarini begendim v2 haritasini pek sevmedim. Dunkirkte pusudan ziyade meydanda kosturanlari vurmak icin meydani kollayanlar cok oluyor
    Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Season pass aldım xbox a henüz dlc 2 çıkmamış . dlc1 i indiriyorum. İyi oyunlar ikinize de.

Lucky Luciano 70 kill e a kalmış adının hakkını vermişsin:)

• cengiz-83 kullanıcısına yanıt
    Diğer kontrole baktım onda sıkıntı yok. Ama ilginç yanı bu işi birtek bu oyunda yapıyor diğer kol

• quote:

Orijinalden alıntı: eonmg

Diğer kontrole baktım onda sıkıntı yok. Ama ilginç yanı bu işi birtek bu oyunda yapıyor diğer kol
    Benim PS3 kolunda sıkıntı vardı zamanında. Ama ilginçtir ki DS3 sorunu sadece Sniper Elite 3'de çıkarıyordu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

Kill rekorumu kirdim siradaki hedef 70
    geçen bir çocuk 120 kill yaptı ya burda

• wyldechild W kullanıcısına yanıt
    O baya ucmus hocam iki katim kill almis biz oralari goremeyiz herhalde

• Arkadaşlar yeni gelen itra isimli rifle bi harika.tek dokunuşla aynı nerdeyse aynı noktaya 5 mermi salıyor.
  • 5 yeni silah ve ground war geldi

• Yeni war modu çok ama çok keyifli olmuş. Aynı haritalarda daha kalabalık oyuncu olmasından çok keyif aldım. Oynayan arkadalaşlara tavsiye ederim.

HQ da iki yeni silah gelmiş. Auto rifle ın statlarını beğenmedim. 5 seviye fire rate çok düşük. Rate of fire attachmentla bile kısa kalacaktır.

Ancak; yeni smg ismi sterling galiba. statları güzel. başarılı bir silah olabilir. hafta sonunda kadar düşmezse, armory creditlerimle alıp deneyeceğim.

Son olarak; Blitzkrieg basic training hakkında izlenimlerimi aktarayım. 3-4 gündür bir youtuberın önerisini deniyorum. recon/fighter pilot/glide bomb/paratroopers. Hardcore oynuyorum. ilk üçünü toplam 6 killde alıyorsunuz. glide bomb ve fighter ilk spawnda kullanıyorsunuz. toplam 12 killde paratrooperslar geliyor ve sayı olarak 1 fazla paratroopers veriyor. Oyun içerisinde birden fazla recon ve fighter pilot kullanabiliyorum. Hardcore yarısında neredeyse radarlarımız açık kalıyor. Özetle; Blitzkrieg basic traing tercihlerinizin ilk sıralarında olmalı.

Herkese iyi oyunlar

• Call of Duty: WWII | Blitzkrieg Event Trailer | PS4

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Yeni war modu çok ama çok keyifli olmuş. Aynı haritalarda daha kalabalık oyuncu olmasından çok keyif aldım. Oynayan arkadalaşlara tavsiye ederim.

HQ da iki yeni silah gelmiş. Auto rifle ın statlarını beğenmedim. 5 seviye fire rate çok düşük. Rate of fire attachmentla bile kısa kalacaktır.

Ancak; yeni smg ismi sterling galiba. statları güzel. başarılı bir silah olabilir. hafta sonunda kadar düşmezse, armory creditlerimle alıp deneyeceğim.

Son olarak; Blitzkrieg basic training hakkında izlenimlerimi aktarayım. 3-4 gündür bir youtuberın önerisini deniyorum. recon/fighter pilot/glide bomb/paratroopers. Hardcore oynuyorum. ilk üçünü toplam 6 killde alıyorsunuz. glide bomb ve fighter ilk spawnda kullanıyorsunuz. toplam 12 killde paratrooperslar geliyor ve sayı olarak 1 fazla paratroopers veriyor. Oyun içerisinde birden fazla recon ve fighter pilot kullanabiliyorum. Hardcore yarısında neredeyse radarlarımız açık kalıyor. Özetle; Blitzkrieg basic traing tercihlerinizin ilk sıralarında olmalı.

Herkese iyi oyunlar
    bravo valla üni de tez yazar gibi yazmışsın

• Nick-TR N kullanıcısına yanıt
    hahhaaaa.

sen geri dönsen, iki katını bile yazarız :)
  • yeni silahlar nasıl kredi harcamaya değer mi . hala orsoya harcadığım krediye acıyorum
  • Arkadaşlar oyun almaya değer mi? Oyuncu sayısı nasıl? Yaz indirimlerde düşünce almayı planlıyorum.

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.