Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (PS4/PS4 Pro - ANA KONU) (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.699
Cevap
32
Favori
167.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ranked maçlar tamamen şansa bağlı mal oyuncular denk gelirse takımına yandın. İyi bir takıma düşersen alıp gidiyorsun oyunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu satıyorum arkdaşlar çocuktan fırsat bulamıyorum maalesef

Oyunu pre-order Digital Deluxe + Season Pass olarak almıştım çift hak bnde mevcut hesabı komple satıyorum pri-sec diye sormayın fiyat 280 TL

Oynunu severek oynuyordum ama gerçekten fırsat olmuyor başına oturduğun zaman en az 3-4 saat kalmak gerekiyor o da zor oluyor buna rağmen

Airborne Division Max. levelde, İnfantary Division 4.Levelde max. olmasına en fazla 8-10 maç kaldı Soldier level Prestij 1 50 levelde Prestij 2 ye 5 level kaldı...

Fiyatı uygun tuttuğumu düşünüyorum oyuna şu an 170 TL falan desek sezon passı 100 TL almış oluyorsunuz... Saygılar İyi oyunlar herkese

FİYAT : DİGİTAL DELUXE + SEASON PASS + hediye gelen 1100 COİN hsapta yüklü duruyor fiyatı 270 TL

Hesapta burdan 5-6 arkadaşta eklidir iletişim için burdan yazabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmuratsal -- 4 Aralık 2017; 14:28:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayburtluCamper-35

düzelir belki
    bir de headquarters vs boş boş işler gelmiş ne gerek varsa

hc oyna sende o zaman tam sana göre camp işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: karşıyakalı_1912

quote:

düzelir belki

kodamanlar ne la

• quote:

quote:

quote:

düzelir belki

kodamanlar ne la

Aksam gel bayburtlu kardes camper lazim takima

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BayburtluCamper-35 B kullanıcısına yanıt
    BF1 ihtiyarlar klanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

Ghost ile başlayan berbat harita tasarımı ki bunun bilerek yapıldığını düşünüyorum devam ediyor.
    Tamamen kaos kimin nereden geldiği belli değil berbat spawn sistemi de cabası resmen sinir stres başka birşey değil.

İşte bahsettiğim şey tam olarak buydu.
    Oyun sonuna bakınca herkes eğer konsolda ilk fps deneyimi değilse 15-20 adam vuruyor bir o kadar da ölüyor doğal olarak.
    Bu arada Domination modunu kastediyorum çünkü MW2 den bu yana en çok oynadığım mod.
    Diğer görev odaklı modlar içinde aynı durum geçerli tabi.
    Şuanki 1.5 KD ile oynuyorum PS3 döneminde hemen hemen her oyunda 2.5 üstü olurdu.

https://hizliresim.com/vJWW8O

Ya birde bu kutu olayı iyice zıvanadan çıktı eskiden kim düşman kim dost belliydi kıyafetler aynı vs şimdi çoluk çocuğa mikro ödeme dayatacağız diye abuk subuk kıyafetler çıkardılar insanın oynarken kafası karışıyor bu bizden mi değil mi diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 4 Aralık 2017; 17:44:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Ghost ile başlayan berbat harita tasarımı ki bunun bilerek yapıldığını düşünüyorum devam ediyor.
    Tamamen kaos kimin nereden geldiği belli değil berbat spawn sistemi de cabası resmen sinir stres başka birşey değil.

İşte bahsettiğim şey tam olarak buydu.
    Oyun sonuna bakınca herkes eğer konsolda ilk fps deneyimi değilse 15-20 adam vuruyor bir o kadar da ölüyor doğal olarak.
    Bu arada Domination modunu kastediyorum çünkü MW2 den bu yana en çok oynadığım mod.
    Diğer görev odaklı modlar içinde aynı durum geçerli tabi.
    Şuanki 1.5 KD ile oynuyorum PS3 döneminde hemen hemen her oyunda 2.5 üstü olurdu.

Ya birde bu kutu olayı iyice zıvanadan çıktı eskiden kim düşman kim dost belliydi kıyafetler aynı vs şimdi çoluk çocuğa mikro ödeme dayatacağız diye abuk subuk kıyafetler çıkardılar insanın oynarken kafası karışıyor bu bizden mi değil mi diye.

Aynen dostum bnm hep 3 e yakin veya ustu olurdu kd ama spawn killer baglanti yuzunden oyun hizli oldugu icin dusmani gormeden olmeler ve kontrol edilemeyen cevre kontrolu vs oyun acikcasi cod

Gorunumlu cs ..cid ozleminden dolayi oynuyoruz iste

Kiyafet olayi tam fiyasko zaten hardcoreda hersey anlik cogu yerde isim cikmiyor o yuzden indiriyorsun kazayla takim arkdsini refleksle kiyafet olucaksa bile 2 ayri grup olmaliydi oda yok
    Bide ks sacmaligi olsen bile gitmiyor ks nin artik hicbir artisi kalmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkopol -- 4 Aralık 2017; 17:32:26 >

• Nazie Zombie oynamak isteyen arkadaşlar eklesinler full ekip girelim PSN: TurkishGambit (Tüm zombie serileri mevcut)

• Yûnus Y kullanıcısına yanıt
    hocam kd meselesi dualshock ile de ilgili şahsen ps3de kd 3 iken ps4de kdm1 lerde
    analoglar yüksek değil özellikle sağ analogu rahatca sola dogru goturemıyorsunuz parmagınız kasmaya baslıyor
    ayriyetten r1 ile ateş edılıyordu daha hızlı tepkıme saglıyordu dualshock 4de r1e basmak zaten parmagı felc yapıyor.
  • 👍👍👍👍
  • hocam sana kıl kapmaya başladım hem core oynayıp hem bu kadar rahat birde mp 40 ile nasıl adam öldürüyorsun.

bu arada emeğe saygı duydum
  • DNS 8.8.4.4 yapmama rağmen, son güncelleme sonrası online giremiyorum. Rezillik resmen.

• quote:

hocam sana kıl kapmaya başladım hem core oynayıp hem bu kadar rahat birde mp 40 ile nasıl adam öldürüyorsun.

Mp40 alismak gerek sadece tesekkur ederim 👍😁

• quote:

Orijinalden alıntı: AMAD3US

quote:

hocam sana kıl kapmaya başladım hem core oynayıp hem bu kadar rahat birde mp 40 ile nasıl adam öldürüyorsun.

Mp40 alismak gerek sadece tesekkur ederim 👍😁

hocam ben shotgun ile adamın kafasına sıkıyorum ölmüyor core modda olay silah değil ki sırf
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eaglefire

hocam kd meselesi dualshock ile de ilgili şahsen ps3de kd 3 iken ps4de kdm1 lerde
    analoglar yüksek değil özellikle sağ analogu rahatca sola dogru goturemıyorsunuz parmagınız kasmaya baslıyor
    ayriyetten r1 ile ateş edılıyordu daha hızlı tepkıme saglıyordu dualshock 4de r1e basmak zaten parmagı felc yapıyor.

DS4 ile alakası yok Ghost’u hem PS3 hem PS4 ile oynamıştım sıkıntı başta harita olmak üzere değişen server sistemi ile alakalı.

• quote:

👍👍👍👍

süper güzel oyun. eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

quote:

👍👍👍👍

süper güzel oyun. eline sağlık

Eyvallah kardesim 👍

• Mr.Seko kullanıcısına yanıt
    Fiyat hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyeleriniz üzerine aldım ama cidden hiç sarmadı. Sanki single odaklı bir oyunun multisini oynuyormuş gibi hissettim (uncharted vs.). Çok büyük hayal kırıklığı yaşadım şahsen. Özellikle mapler rezalet ötesi olmuş. Neyse yine fifaya döneceğiz anlaşılan.

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.