Şimdi Ara

Call of Duty: WWII (2017) [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
10
Favori
26.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Call of Duty WW2 için ön sipariş verirseniz, özel betaya katılma hakkı haricinde, bir de Divisions Pack isimli mini ek pakete sahip olacaksınız. Bu paket, oyun içerisinde bulunan tüm karakter sınıfları için 1 tane özel kıyafet seti bulunduruyor. Infantry Division, Expeditionary Division, Airborne Division, Mountain Division ve Armored Division

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • leş. tam anlamıyla leş. battlefield ezdi geçti artık,kurtarmaları zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

leş. tam anlamıyla leş. battlefield ezdi geçti artık,kurtarmaları zor.

CS:GO ile BF yi karşılaştırmak ne kadar mantıksız ise cod ilede bf o artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta tarihi açıklandı mı acaba?
  • Cod mp ile Bf mp'sini karşılaştırmanın pek bir manası yok. İkisi de oldukça farklı deneyimler sunuyor çünkü. Ben yıllardır Bf oynarım. Bazen yeri geliyor ki dakikalarca düşman bulmaya çalışırım. Haritanın bir ucundan diğer ucuna gitmeye çalışırım falan... Cod öyle değil ama. Küçük bir harita ve hızlı bir oynanış sunuyor. Stres atmalık bir oyun yapısı var. Bundan dolayı canım bazen Cod'u istemiyor değil. O yüzden bırakın da ikisi de farklı olmaya devam etsin. Bf tarzı büyük haritalar Cod'a uymaz kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Cod mp ile Bf mp'sini karşılaştırmanın pek bir manası yok. İkisi de oldukça farklı deneyimler sunuyor çünkü. Ben yıllardır Bf oynarım. Bazen yeri geliyor ki dakikalarca düşman bulmaya çalışırım. Haritanın bir ucundan diğer ucuna gitmeye çalışırım falan... Cod öyle değil ama. Küçük bir harita ve hızlı bir oynanış sunuyor. Stres atmalık bir oyun yapısı var. Bundan dolayı canım bazen Cod'u istemiyor değil. O yüzden bırakın da ikisi de farklı olmaya devam etsin. Bf tarzı büyük haritalar Cod'a uymaz kesinlikle.

budur

• quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Beta tarihi açıklandı mı acaba?

ön sipariş verenlere 25 agustos

acık betası da eylül de

• Bu oyunu kesin alırım diyordum ama videoları inceledikten sonra kararım değişti sayılır. Silah tepmelerine ve seslerine ayar vermeleri lazım kesinlikle. Yıllar öncesinin Cod 2'si bile bu konularda daha kaliteli duruyor. Bunlar düzeltilirse anında basarım parayı.

• COD 5i komple elden geçirip 15 harita ekleselerdi emin olun bu oyuna 100 basardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: akibeel

COD 5i komple elden geçirip 15 harita ekleselerdi emin olun bu oyuna 100 basardı

zaten öyle yapmışlar

cod 5 i oynıyanlar dikkatli izleyin videoları kol bacak kopma maplar silahlar vs resmen sanki cod 5 e remastered yapmışlar

ki bnce sorun yok istediğimde oydu bnm

beyler cod bu bf farklı cod farklı bi oyun ikiside ayrı güzel canınız hangisini istiyosa oynayın yormayın cenenizi ben oynarım bu oyunu ölmez kalırsak nasipse tabi

• Labunedu L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Çok köklü değişiklikler ve farklı şeyler bekliyordum ama yok gibi,
    Aslında benim için önemli olan singleplayeri,multisi benim için ikinci planda.

Senaryosu güzel olsun yeterli.
  • Oyun tam bir çöp olarak geliyor.Bf1 ile zaten hiçbir yönden kıyaslamamak lazım.Zaten oyun yapıları farklı ve kalite olarakta bf1 in tırnağı olamaz.Bildiğin gene ergen veletler alacaktır orası kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

Oyun tam bir çöp olarak geliyor.Bf1 ile zaten hiçbir yönden kıyaslamamak lazım.Zaten oyun yapıları farklı ve kalite olarakta bf1 in tırnağı olamaz.Bildiğin gene ergen veletler alacaktır orası kesin.

Günü kurtarmaya yönelik bir oyun olacağı en başından duyurulduğu günden beri söylemiştim. Değişiklik olması açısından oynanır. Misal ben mw3 den beri oynamıyorum alacağım

• Daha önce MW3 rezaletini oluşturan Sledgehammer Games'ten beklenti yapmak saçma değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenankillerhd

Daha önce MW3 rezaletini oluşturan Sledgehammer Games'ten beklenti yapmak saçma değil mi?

Saçma değil saçmalığın daniskası. MW serisinin katili sledgehammer. Bu SH yüzünden mw3 ün multiside berbattı kanımca. Singlede alakası olmamasına rağmen abudik gubidik icatları soktular multiye elimizden oda gitti.

MW2 multi oynuyorum ben halen.

• Daha öncede dediğim gibi beyler. Yıllar sonra oynanabilir bir CoD oyunu olarak düşünüp değişiklik olsun istiyorsanız satın alın. Yoksa CoD 2-5-mw2 ile aynı klasmanda bir oyun. Daha sonra üzülmeyin

• Birebir aynı oyunu cod ismi yerine x isminde farklı bir firma çıkarsaydı kimse yüzüne dahi bakmazdı.İşte gene cod ismiyle ergen veletlere satacaktır.Bundan önceki o kadar berbat oyunları bile sattıysa gene satacaktır.En son çıkan oyununu bari single ı için torrentten indirdim.10 dk dayanamadım ve direk sildim.
  • MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    CoD 2 ile aynı klasmanda olamaz hocam, ne yaptın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

CoD 2 ile aynı klasmanda olamaz hocam, ne yaptın?

Ben değişiklik ihtiyacı hissetmeyip gayet fazlası olan oyunları sıralamıştım oynanması için para cepte kalsın diye yanlış anlaşıldı biraz :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.