Şimdi Ara

Call of Duty: World War 2 İlk FRAGMAN Yayınlandı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gtx1080tii -- 26 Nisan 2017; 20:12:43 >

• Cod 2 gibi multiplayer oynanış olsun başka bir şey istemem. Ben eski kafayım silah eklentisiymiş renklermiş kamuflajmış benim sevmediğim olaylar.

Cod 4 gibi bu oyun yanına cod 2 remastered çıksa güzel olur aslında
  • bana böyle oyunlarla gelin işte ya o ne yeni oyunlarda robotlar , uzun zıplamalar , nano teknolojiler değişik silahlar , hiç zevk almıyorum oynarken sonunda böyle oyunlar çıkmaya başladı bf1 ve bu
  • berbat bf1 kopyası trailer
  • quote:

Orijinalden alıntı: badibatu

berbat bf1 kopyası trailer

neyi beğeneceksiniz merak ediyorum adamlar uğraşmış işte bence fragman müthiş olmuş bf1 oyuncusuyum ama bu oyunuda alırım
  • Çıldırıyorum
  • Hadi bakalım multisi sağlam bir ww2 bekliyorum bu sefer. Aslında German Campaing de olsa dadından yenmezdi ama olsun bakalım şöyle güzel grafikli, güzel hikayeli birşey olur umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WAOOW cidden oyunun fragmanı bir film trailerı gibi olmuş.Bence hikaye olarak çok güçlü bir oyun olacak.O mermiler neydi öyle ya aman Tanrım.Activision ne olur biz oyun severleri hayal kırıklığına uğratma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gscarbon -- 27 Nisan 2017; 15:52:14 >
  • WW2 teması çok klişe.
  • hardcore mod yok sanırım bu kötü haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Dot Sight

WW2 teması çok klişe.

Cod oyuncuları yıllardır WW2 temalı bir cod oyunu bekliyor.Klişe olup olmaması zerre umrumda değil açıkcası, Cod2'ye yıllarını vermiş birisi olarak bu oyunu çok büyük bir iştahla bekliyorum.
  • WW2 Multiplayer şu anda indirilmeye başlandı. Oyuna sahip arkadaşlar birlikte oynamak isterlerse lütfen eklesinler. Steam profilim imzamda mevcuttur.
  • ben oyunu cdkeys.com dan siparis verdim lakin steamdan oyunu indirebilmem icin key vermedi 3 kasim yada önce key gönderilir yazdi ,gönderselerde steamdan indirsek iyi olurdu
  • oyun grafik olarak çağ atlamış diyebiliriz. Ara videolar da çok kaliteli.

Steam'den 2 günde indirdim oyunu. İlginç ama önce Multiplayer yüklendi. 1 gün multiplayer oynadım. Carentan haritasını özlemişim ama millet inanılmaz oynuyor onu söyleyeyim hiç kolay değil. Uzun süre oynamayınca da baya paslanmışım. Kazandıkça yetenekleriniz, rütbeniz ve teçhizatınız gelişiyor.

Düşen el bombasını patlamadan düşmana geri atıp, alev makinesi, molotof ile barbekü yapıyorsunuz :)

Single player oynamaya ise bugün başladım. Senaryo ve savaş atmosferi, patlamalar çok başarılı. Singleplayer mutlaka oynanması gerekli bence. İlk bölüm bildiğiniz gibi Normandiya çıkarması.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.