Şimdi Ara

Call of Duty: Warzone [ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.637
Cevap
118
Favori
388.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • warzone'da tahminim memory leak yüzünden oyundan atma problemi yaşıyorum. genelde uçaktan indikten hemen sonra atıyordu ama demin öldüm gulagdan çıktım tekrar öldüm spectate ederken attı ve yine hiç error kodu vermedi.

multide böyle bir sorun yaşamıyorum, benzerini yaşayan ve çözümünü bulabilen oldu mu ?
  • Ds4 ile oynayanlarla klavye mouse oynayanlar aynı serverde mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Ds4 ile oynayanlarla klavye mouse oynayanlar aynı serverde mi?
    Evet bana çok geldi joystick ile oynayanlar
    İsimlerinin yaninda mouse yada joystick isareti oluyor.

• Crossplay açıksa evet

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Sadece ds4 oynayanlarla oynama imkanımız var mı hocam? Boşuna 100gb indirmeyeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • designr kullanıcısına yanıt
    Oyunun 13gb ram kullanımı ve 7.5gb vram kullanımı var bende.

• MrtAltg M kullanıcısına yanıt
    Xbox one da options -account kısmında
    Girip denedim beta muhabetine kapatmama izin verimiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamikaze_TR_ -- 16 Mart 2020; 22:43:58 >
  • Evet isteyen sadece ps4 kullanıcılarıyla oynuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 16 Mart 2020; 22:23:1 >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim. PS4 de klavye mouse ile oynayan var mı peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Oyunun 13gb ram kullanımı ve 7.5gb vram kullanımı var bende.
    Bende rayzen 3600 - rx 570 8GB - 16 ram var. Genelde yüksek ayarda 90 - 100 fps arası alıyorum. Bende oyunda 11 gb ram ve 7.5 ekran kartı belleği kullanıyor. Bu konudaki tüm yorumları okudum. Oyunun bu kadar ram kullanımını yazan kişiyi daha yeni gördüm. İnsan hiç bakmaz mı ya msı afyerburner ile 😀 8 gb rami olanlar hiç boşuna oyundan atıyor demesin. Oyun Directx 12 ile çalıştığı için yüksek ram miktarı kullanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara344 -- 16 Mart 2020; 22:33:36 >
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende var. Turknet kullanıyorum. Siz ne kullanıyorsunuz. Ayrıca exitlag programını deneyin. 0 packet loss ile oynarsıniz ama 3 gün deneme süresi var

• yep sanırım tamamen memory leak kaynaklı. 13gb bandına gelip artmaya devam ederken attı son attığında. sürekli bir artış grafiği gösteriyordu hiç düz ilerlemedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara344

Bende rayzen 3600 - rx 570 8GB - 16 ram var. Genelde yüksek ayarda 90 - 100 fps arası alıyorum. Bende oyunda 11 gb ram ve 7.5 ekran kartı belleği kullanıyor. Bu konudaki tüm yorumları okudum. Oyunun bu kadar ram kullanımını yazan kişiyi daha yeni gördüm. İnsan hiç bakmaz mı ya msı afyerburner ile 😀 8 gb rami olanlar hiç boşuna oyundan atıyor demesin. Oyun Directx 12 ile çalıştığı için yüksek ram miktarı kullanıyor.

Alıntıları Göster
    aynı ekran kartı ve ram var. 12 civarı kullanıyor ve arada oyundan atıyor.

• Hocam warzone oynayacaksanız tüm platformlar aynı yerde oynuyor. Yani sadece konsola özel warzone oyunu olmuyor. Pc/ps4/xbox herkes bir serverda. Crossplay kapanmıyor konsolda arsa bir bilen söylesin. Herkes kapanıyor gibi konuşmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xdian -- 16 Mart 2020; 23:46:10 >
  • Xdian X kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Valla herkes Farklı şey söylüyor kafam karıştı :)

Yukarıdaki arkadaşlar crossplay kapanıyor demiş. Boşa 100gb indirmeyeyim şimdi.

Peki çok adaletsiz değil mi bu durum? Klavye fare ile oynayan konsola göz açtırmaz ki

• quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Sadece ds4 oynayanlarla oynama imkanımız var mı hocam? Boşuna 100gb indirmeyeyim.
    Sadece ps4 kullanicilari ile oynama sansiniz var, ds4 ile degil. Cunki oyun konsolda klavye mouse destekliyor

• Bende de şöyle bir sorun var. Oyun açtığımda discord sesleri kesik kesik gelmeye başlıyor. Ana menüdeyken az kesiliyor, maç bulup haritaya girdiğim an sesler gidiyor. Alt-tab yapıp discord'u ön ekran yapıp geri oyuna dönünce sesler düzeliyor fakat bu sefer oyun smooth çalışmıyor. İ5 4690K - gtx 1660 ti ve 16 gb ram var, tüm ayarlar normal veya low. Ben oyunun optimizasyon sorunu olduğunu düşünüyorum. Piyasadaki tüm oyunları maksimum grafik ayarlarında yüksek fps oynarken bu oyunda discord'a bile güç kalmıyor.

• Konsolda kol ile oynarsanız, klavye&mouse kullanan birine arkasından ateş ederseniz dönüp sizi vurabilir. Ama siz bunu yapamanız epey zor. Twitch yayınlarını izleyin, oyundaki akıcılık konsollarda yok. pcnin fps ile görüntü renk paleti canlı olduğu için daha net adamlar belli oluyor. Konsol bu oyunda dezavantajlıdır bariz. Pc hem xbox one x deneyimlerim bu yönde.

• Peaky kullanıcısına yanıt
    Bende hiç oyundan atmadı. Sizin sistemde sıkıntı olabilir.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.