Şimdi Ara

CALL OF DUTY'NİN YENİ OYUNUNUN TÜRKÇE OLMASI İÇİN İMZA KAMPANYASI BAŞLATILSIN.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben başlatacaktım,ama iyi ingilizce bilmediğim için kampanya başlatıldıktan sonra activison'a ingilizce e-mail gönderip kampanyadan haberdar etmeyi başaramam.Bu yüzden ingilizce bilen bir arkadaş kampanyayı başlatsın,bu sitede kampanyayı ve kampanyanın adresini yayınlasın.Ardından trgamer,oyungezer,merlininkazanı,bolumsonucanavari vb. sitelere kampanyanın başlatıldığını duyurması için e-mail göndersin.Kampanya belli bir rakama ulaşınca da activision'a mail atsın.(Son oyunun adı Modern Warfare 4 mü değil mi belli değil)Buradan imza kampanyasını başlatabilirsiniz.
    http://www.change.org/tr
    HADİ ARKADAŞLAR DESTEK MESAJLARINIZI BEKLİYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertruzgar -- 20 Nisan 2013; 13:16:31 >

• beyler mw4 ü diyosanız türkçe olması lazım destek veriyorum ama ing hiç bilmem sadece yes no ok gibi kelimeleri bilirim
  • Ben de destekliyorum
    Fakat soz konusu Activision olunca yapmazlar gibi geliyor. Masraftan kacinirlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok zor.
  • Olmaması taraftarıyım.
  • oyunlar artık verdiğimiz kararlara göre yönetiliyor türkçe altyazı olsa keşke çat pat ingilizceyle oyunuyoruz da doğru düzgün hikayeyi anlamıyoruz ki
  • İngilizcesi iyi olan birisi güzel bir metin yazsada imza kampanyası hazırlasak. FB' taki bütün büyük COD Turkey sayfalarına haber verdim. Eğer başlatırsak hepside destek verecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

İngilizcesi iyi olan birisi güzel bir metin yazsada imza kampanyası hazırlasak. FB' taki bütün büyük COD Turkey sayfalarına haber verdim. Eğer başlatırsak hepside destek verecek.

Hocam İngilizce olunca ayrı bir havası oluyor, bu sefer de arkadaşlar anlayamıyor

İngilizce metin pek yazamam, gerçi Türkçe de çok yazamam ama birileri Türkçe olarak metini yazarlarsa seve seve çeviririm. Çok mükemmel, noter onaylı çevirmen yazısı olmaz ama anlamalarını sağlarız

• Ya bi gidin . Koca activision bi kaç kişinin topladığı imzaya göre oyunu Türkçe yapacak

• quote:

Orijinalden alıntı: -berkay-

Ya bi gidin . Koca activision bi kaç kişinin topladığı imzaya göre oyunu Türkçe yapacak

Zaten birkaç kişi demiyoruz. Binlerce kişiye ulaştırmak hedef burada. Oyun Türkçe olursa satışlarada yansır bu durum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.