Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    senin noob olmadığından şüphemiz yok ama illa bi assault rifle kullanılacaksa m13 kullanırım
    insanlar genelde kim en çok neyi kullanıyorsa onu tercih ediyor veya youtuber elinde ne varsa onu alıyor (sözüm meclisten dışarı ) , bende zevk aldığımı tercih ediyorum komik gelebilir belki m13 , oden - kar98 ve double barrel böyle bi haz yokher haritaya müsait silahlar benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

senin noob olmadığından şüphemiz yok ama illa bi assault rifle kullanılacaksa m13 kullanırım
    insanlar genelde kim en çok neyi kullanıyorsa onu tercih ediyor veya youtuber elinde ne varsa onu alıyor (sözüm meclisten dışarı ) , bende zevk aldığımı tercih ediyorum komik gelebilir belki m13 , oden - kar98 ve double barrel böyle bi haz yokher haritaya müsait silahlar benim için
    valla ben pompalılar, rpgler ve lmgler hariç hepsinin bütün parçalarına kadar oynayıp test ettim. ondan sonra m4 ve mp5 ikilisine karar verdim multi için. arada elim senin gibi m13 e, ak ya, fal a gidiyo ama m4e geri dönünce bi rahatlama geliyo. smglerde de mp7 kafamı kurcalıyo ama mp5e dönünce yine rahatlıyorum galiba bu silahların her türlü davranışını ezberledim, kullanması kolay geliyo. br ise bambaşka dünya grau ile uzaktaki oyuncuya lazerleme yapabiliyosun ama yakında çok ağır kalıyo, m4 yakında fena değil ama uzakta graudan daha uzun sürüyo düşmanı düşürmesi. o yüzden çok kafa karıştırıyo. eğer saldırgan oynuyosak ilk grau ikinci droptan da mp5 alıyorum. ama daha pasif oynuyosak da m4 alıyorum, yakınada uzağada m4le idare ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

yok yok sözün bayağı meclisten içeri olmuş

biz warzone için silah tavsiyesi konuşuyorduk. Warzone, Mutiplayera göre farklı disiplin. Silah tercihi ve oynama şekli değişiyor. sen multiplayer oynuyorsun. ona göre değerlendirme yapıyorsun. Ben multiplayer oynarken grau yu elime sürmem bile. Mesela; önerdiğin M13 ile multi de 2.500 kill almışım. RAM7 ile 3.345 kill almışım.

Dolayısıyla; silahlar hakkında yorum yapabilecek oyun içi tecrübeye sahibim ve ona dayanarak bilgi paylaşıyorum. Çok şükür; şu zamana kadar da insanları yanıltacak bilgi paylaşımımız olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 26 Mayıs 2020; 14:49:52 >

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Tamam işte meclis dışı dememim sebebi buydu warzone oynamamam multi oynayanlar senin silahının aynısının videosunu yapan adamı izliyor alıyor , veteransın herhalde tecrüben var adam senin setup neyse ondan para kazanıyor şuan paylaşımlarına laf edecek son kişilerdenim en faydalı üyesin burda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • doğru diyorsun. mesela pc de oynayan adamın loadına bakarak silah yapan konsol oyuncusu da çok malesef. mouse ile stabilite başka, konsolda gamepad ile stabilite başka. bazı silahlar pc de süper iş yapar ama konsolda durum değişir.
    Ve ayrıca benim için söylediklerin için
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Alper’e yazdığım msjda meclis dışı dememin tek sebebi sensin zaten abi , rica ederim

• @veteran_gamer: senin haftalar öncesi önerdiğin loadoutu sırasıyla; drift0r, jgod ve şimdi de jagfrag video yapmış.
    @luffy1907: söylemek istediğine güzel örnek. biri bir meta atıyor ortaya. diğer youtuberlar takip ediyor. sonra herkes bu en iyisi zannediyor. ta ki bir başka youtuber yeni meta ortaya atana kadar.

@veteran_gamer: senden birkaç haftaya yeni loadoutlar alalım. youtubelar hakkaten insanların duymak istediğini veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Saladin -- 26 Mayıs 2020; 17:0:16 >

• iyiki oyunda crossplay kapalı oynayabiliyoruz, tabi k&mci ezikleri engelleyemiyoruz ama en azından şunlar yok

• beyler kafam felaket karıstı, şimdi bu warzone'un ana oyunu cod mw ama hangi mw? mw4 diye mi geçiyor. kardeşlik konusunda 2019 diye yazanlar var. yepyeni bir hikaye modu felan mı var?
  • Shipment 7/24

• Aynı loadoutu; sanki yeniymiş gibi birde stodeh video yapıp paylaşmış. bu işler çok kartel olmuş.

• Lord Saladin L kullanıcısına yanıt
    Stodeh işine bak koçum sniper oyna sen

• Evet o Sniper güzeldir.. Artık eskisi kadar Call of Duty oynamıyorum son 1 aydır bıraktım oyunu reis neden biliyormusun ? Çünkü 90-110 MS arası aldığım pingle karşımdaki 20-30 ping alan adamlara karşı mücadele vermeyi artık enayilik olarak görmeye başladım adamlar zaten en kötü 2 saniye senden önde ama genede bu ping ile iyi işler başardık bunlara sende şahit oldun kanka 2 tane DS4 ü çöp ettik 3.cü de o yolda ilerliyor hatta o da gitti diyebilirim ama ahım var elbet bende bir gün 20-30 ping MS ile oynadığımda piyasada youtube da ne kadar artist var özellikle yabancılar hepsi ile tek tek hesaplaşacağım ben şimdi susuyorum ta ki Türkiye de ki İnternet ler adam gibi hizmet verene kadar şimdi onlar eğlene dursunlar ama bu sonsuza kadar sürmeyecek onların saltanatlarını da sona erdirecek gamerlar da çıkacak piyasalara elbet benim gibi aynı durumda olupta benim gibi düşünen de binlerce oyuncu vardır eminim uzun lafın kısası İnternet bağlantı yönünden herkes eşit olduğunda çarşı o vakit karışacak bu da çok yakındır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 27 Mayıs 2020; 2:39:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar oyunda hile olduğunu yada bug olduğunu düşünüyormusunuz mesela adam öyle bir zıplıyor bazıları duvar boyunda.. yada her öldüğümde tekrar dusmanin önünde diriliyorum. Yanı bazı şeyler çok absurt gelmeye başladı anlamadım gitti..

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    senin zıpladığın yükseklik ile rakibin sıçradığı yükseklik aynıdır. kendi sıçrayışını dışardan göremediğin için kendi zıplamanı first person bakışıyla daha az gibi hissedersin. bu normal. aslında sen de bir duvar boyu zıplıyorsun.
    spawn problemi cod un en büyük ayıplarındandır. bu nesilde oldukça düzelttiler ama. rust ve shipmentta çok yaşarsın diğer haritalarda sorun yoktur. o iki harita; rush oynamayı sevenler için tasarlanmıştır. spawn problemini dert etmeyenler için. bu iki harita geldiğinde lobiden çıkmanı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 27 Mayıs 2020; 16:22:14 >
  • İnternet süper olsa bile yine 20 ping göremeyiz serverler bize uzak yanlışım varsa duzeltirsiniz

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Kardeş 40 - 50 MS de alsak 110 175 ten iyidir

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 27 Mayıs 2020; 20:55:1 >
  • Rainbow six siege de 45-50 ping alıyorum bunda 100-120 ping tabiki bende isterim 20 ping filan ama bu hiçbir zaman olmuyacak servere yakin olmadığımız sürece

• 5g gelecek diyorlar gelsin bakalım MW de kaç ping verecek çok merak ediyorum düşük verir diye tahmin ediyorum kablosuz bağlantı konusunda emin olamasamda

• 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.