Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
258.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

EOD Perkini kullanıyor musun hocam?
    aynen pek farketmiyo ama. sadece bombalar c4ler az hasar veriyo, rpg aynı şuan
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Tebrik ederim baya iyisiniz

bu arada 21 gb ek güncelleme yanına başka bir tane daha mı geldi ? sabahtan beri eni indi de güncelleme
  • Güncelelmeden sonra oyuna giremiyorum, ps4 kilitleniyor geçen olan güncellemeden sonra da böyle olmuştu baştan indirmiştim. tam uçaktan atlayacağız oyun donuyor, ps4 bile donuyor
  • XragRaZor kullanıcısına yanıt
    Haklı valla ufak haritalarda sniperla kd bile yükseldi canavar mübarek ads yükselttinmi tamamdır bu iş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

hele warzoneda rpg spam yapanlar yok mu, rpg resmen yeteneksiz oyuncu turnusolu oyunda. karşı karşıya adam vuramayacak oyuncuların en sevdiği silah. sırf yeteneksiz oyunculara özel eod perki aldım ama pek de etkili değil maalesef. imkanı olsa karşı karşıya atom bombası atacak karşısındakini kendi çabalarıyla indiremeyeceği için

Alıntıları Göster
    Hocam normal multide benimde kullandığım oluyor rpg yı ama.. şu tabancalar gerçekten aklı mantığı zorluyordu.. ak 47 ile ölmüyor adam tabanca ile bizim takimi sıradan geçiriyordu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Ciddimisin. Ozaman su 2 hafta tadini cikarayim.

• freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    güncellemeden sonra oyuna girebilmen lazım. donma problemiyle ilgili şikayet olmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Güncelleme sonrası geri gelen solo moduyla bir win daha

Full armor ve EOD perkim olmasına rağmen, nerf yiyen RPG hala tek atıyor ama sağ olsun self revive maç aldırır

hocam çok temiz maç olmuş. eline sağlık.
    "solo" maç kazanmak için ne gerekir derseniz, gereken herşey var video da. armour satchel, self revive, gas maskesi zamanlaması, reloadda yakalanmamak için çift AR

Yalnız RPG tek atmış sana Neyse ki AKIMBO delikanlıların devri bitti. Darısı RPG nin başına

Tam uçaktan atlarken donup kalıyor, ps4 bile kitleniyor, geçen ay günelleme geldiğinde de böyle olmuştu. İngilizce araştırdım bulamadım, internet çok kesilmişti o zaman dosyalar bozuk indi dedim ama bu sefer de aynısı oldu, 1 mbit ile indiriyor bir de üç gün bekliyorum 110 gb insin diye.
  • XragRaZor kullanıcısına yanıt
    FOV ayarı malesef yok. Sadece PC de var
  • Jackfrags video hazırlamış. Gamepad kullanan PC oyuncularının, konsol oyuncularıyla eşleştiği ve ekran yenileme, fov ayarları sebebiyle PC kullanıcılarının bariz avantajlı olduğu, konsol oyuncularının korunması gerektiğinden bahsetmiş.
    Şükür PS4 tarafında crosplayi açmadan oynayabiliyoruz ama xbox tarafında durum öyle değil.
    Crossplayi açmayın, açtırmayın.

• Herkesin birlikte oyun attığı sadece call of duty türkiyeye özel kalabalık bir discord ve klan grubumuz var tek olan veya takım oyunu arayan arkadaşlar gelip rahatlıkla oyun bulabilirler aynı kd de olan kişilerle kd odalarında oynayabilirler ayrıca klana da katılıp ekstra exp alabilirler.

https://discord.com/invite/MDhCkvG

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Jackfrags video hazırlamış. Gamepad kullanan PC oyuncularının, konsol oyuncularıyla eşleştiği ve ekran yenileme, fov ayarları sebebiyle PC kullanıcılarının bariz avantajlı olduğu, konsol oyuncularının korunması gerektiğinden bahsetmiş.
    Şükür PS4 tarafında crosplayi açmadan oynayabiliyoruz ama xbox tarafında durum öyle değil.
    Crossplayi açmayın, açtırmayın.

Her cod oyununda inatla su fov ayarini koymadilar. Bukadarmi zor, kimse makineyi zorlar falan demesin, oyle olsa cok daha iyi grafikli bf oyunlarinda olmazdi
    Resmen tek göz bakis açısıyla oyun oynuyoruz !

• Sonunda aldim oyunu arkadaslar bende warzone vardi simdi bastanmi indirmem lazim oyunu sec olarak aldim

• Hakkan034 kullanıcısına yanıt
    hakkaten öyle. sen BF5 de oynamadın. BF5 de FOV ayarı ile sıkıntısız oynardık. Warzone un dev haritasında olsaydı süper olurdu.
  • Bartınoğlu kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. 3 günde oyunu indirmek için beklersin
    Yapacak bisey yok bekleyecez artik bayramda oynarim

• Arkadaşlar ben de oyunu alalı 1 hafta oldu. Oyun aslında güzel, baya da kendini oynatıyor ancak 2 şikayetim var. Birincisi rpg ikincisi de pusmuş şekilde yatan çok eleman var. Ama ona rağmen genelde domination oynuyorum ve gayet keyifli.

Bfv oynadim ama az oynadim, fov u genis aciya alinca sangi hizlaniyor fps artiyor gibi oluyordu

• 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.