Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam Cp vermedi, sıkıntı ordaydı. Kendi hesabımdan bedava warzone’u indirdim az önce yüklendi ve baktım düzeldi, cp geldi. Sorun bölge farkındaymış. Teşekkürler cevap için :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

Neden öyle düşünüyorsun dostum? 1 adama 1 şarjör boşaltmak daha mı iyi?
    Kisiye gore 1 sarjor hardcor olunca herkes alan savunmasina gececek 1 sarjorle 3kisi alicak adam sniper ler tek atacak cor modda adam bana sagimdan ates ediyo yaraliyo donup vuruyorum cunku beceriksiz hardcorda ayni pozisyonda cok rahat vurcak beni mesela hardcorda herkes usta 3 mermiye bakar

• FLOZOF_ kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok Realism olsun daha iyi. Şartlar herkes için eşit.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Warzone sonrası ilginç bir şekilde ps ağ ayarlarında Nat 2, oyun içinde moderate oldu, DMZ filanda fayda etmiyor, ayrıca ping'ler normalin üzerinde.
    Dostum, bir çok arkadaşımızın bağlantı tipi her güncellemeden sonra değişiyor. Oyun esnasında da bazen moderate bazen nat 2 olan arkadaşım var. dmz filan işe yaramıyor. boşuna uğraşma. durum senlik değil.
    warzone sonrası server yetersiz kalınca, pingler havalara uçtu. oyun içinde okuduğun ping değerinden bahsetmiyorum. bağlantı kalitesi berbatlaştı. umarım düzelir bir ara.
  • mmuratsal kullanıcısına yanıt
    Hocam peki cp satın aldıktan sonra tr psnden indirdiğimiz warzonu silersek cp ler gidermi

• supressor kullanıcısına yanıt
    gitmez hesap içinden aldın bi kere , tekrar satın alırsanız ihtiyacınız olacaktır yeriniz varsa cihazda silmeyin
  • Evet hocam haklısınız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Warzone sonrası ilginç bir şekilde ps ağ ayarlarında Nat 2, oyun içinde moderate oldu, DMZ filanda fayda etmiyor, ayrıca ping'ler normalin üzerinde.
    ps serverlarında sıkıntı var sanki, ps4te 90 üzeri ping alırken pcde 50 pingle oynuyorum.
  • Güncelleme sorunu çok problem yaratıyor, oyun 100 küsür GB.
    3 GB lık güncelleme gelmesine rağmen, 100 GB boş yer istemesi saçmalık.
  • Xbox tarafında oynuyorum ben sorun yok orda Warzone da. Yağ gibi akıyor maşallah. Nat ım da sürekli Open..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ps4 pro fani elektirik supurgesi gibi calisiyodu ucak motoru desek daha iyi olurdu tanidik bir pc tamircisiyle temizledik macunuda degistik simdi sesyok oderece fandan sikayet edenlere tavsiye

• oyunda sprint istediğim gibi yapamıyorum var mıdır bunun bir ayarı genelde seri ve hareketli oynamayı seviyorum...bunun aksine birkaç aimi iyi olan youtube kanallarına baktım genelde onlar bile bir evin içinde bir oyunu bitiriyorlar nerdeyse ilginç...

diğer oyunların aksine bir ping sorunu var galiba benden kaynaklıda olabilir bazen yürümeden ışınlanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIretiredII -- 4 Nisan 2020; 19:8:26 >
  • Level 155 oldum ee silah nerede silah vermedi 🤬🤬🤬

Düzeltme :155 de tamamlamak, lazimmiş silahi verdi burstun altında pompali eklentisi takmişlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevik001981 -- 5 Nisan 2020; 0:34:38 >
  • Bu exp eventi varken hangi silahları kasmak iyi olur Warzone için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: HeLLScOrPioN

Bu exp eventi varken hangi silahları kasmak iyi olur Warzone için :)
    Grau suan oyundaki en iyi AR eger kasmadiysaniz kasin.

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    M4a1 71 olacak birazdan sonra ona geçerim

• quote:

Orijinalden alıntı: HeLLScOrPioN

Bu exp eventi varken hangi silahları kasmak iyi olur Warzone için :)
    Grau M13 Oden Mp5

• quote:

Orijinalden alıntı: seegoo

Güncelleme sorunu çok problem yaratıyor, oyun 100 küsür GB.
    3 GB lık güncelleme gelmesine rağmen, 100 GB boş yer istemesi saçmalık.
    Bu olayı çok yazan oldu çok da cevapladım 3 gb indiriyorsan üstüne eklemiyor o senin 100 gb dediğin dosyalar üzerinde değişim yapıyor ve indirdikten sonra neden 1 saat sürüyor yüklemesi işte o 100 gb dosyaları tekrar yapılandırdığı için..

• mmuratsal kullanıcısına yanıt
    Oden keşfedilmesi gereken bi silah bencede

• 3 günlük FREE multiyi oynuyorum. Çok beğendim oyunu. Her el 30_40 kill alıyorum. Peki bu normal miGenelde 1.olmam.daha 1 günde 36level oldum. Oynayanlar mı kötü yoksa ben mi iyiyim bilemedim. O yüzden baya hoşuma gitti

• 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.