Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayır bu seçmeli tek bir görev olmayacak. CoD oyunlarında önceden nasıl SAS gibi birliklerin görevleri oynanmadan geçilmiyordu bunda da aynı şekilde YPG olarak oynayacaksın. Muhtemelen 3-4 bölüm vardır en az.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Peki imzanın ne kadar önemi oluyor hocam? Bu imzalarla neyi kanıtlayacaksınız? ABD'de terör örgütü sayılması lazım ki tamam desinler.

Change.org kadar insanlara hem ümit veren bir yer görmedim ömrümde. Bir şey mi oldu hemen imza toplayalım. Ben her şey için imza toplanan yere daha da fazla güvenmiyorum.

Bir şey yaparsa ancak devlet yapar. Senin benim elimden 1 imza ile küçük bir ümit dışında bir şey gelmez. Adamlar gidecek bir sürü motion capture senaryo kod yazacak bunun için. Efendim biz imza topladık artık bu olmasın. Bu imzayı Activision için toplamak gerçekten komedi. Bence Cumhurbaşkanlığı için toplayın en azından gerçekçi bir şey olur. Daha iyi bir sonuç elde edilebilir.
    İmza bir güçtür arkadaşlar eskiden kağıtlar üzerinde yapılırdı ve zahmetliydi şimdi teknoloji gelişti dijital olarak yapılıyor ve çok daha büyük kitlelere ulaşılabiliyor. Önüne gelen bir kampanya yapıyor bu konuda haklısın ama bir yaptırım gücü var bu konudada yapabileceğimiz en iyi şey imza toplamak yani destek almak.

• Cpt Price ı görünce heyecanlanmıştım bir de

• sabirsizlikla bekliyorum oyunun seneryo modu umarim biraz uzun olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Bu mesaj silindi.
    Ciddiye almamak rahatsız etmemesi anlamına mı geliyor, Birazdan terör örgütü destekçisi de olurum insanları böyle yaftalamaktan ne zaman vazgeçeceksiniz.Niye şaşırıyorumki bir gece kardak kayalıklarına çıkan kahraman Türk askerleri bir gecede terörist denilip hapse atıldı.Yakında şu denecek bu oyunu alan terörist destekçisidir.
    Herkesin görüşü farklı ben çatır çatır oynarım gerçek hayata uyarlamak zorunda deeeelim.
  • turki5hmo kullanıcısına yanıt
    Lafı başka yere götürmeye çalışma lütfen benim kimseyi yaftalama gibi bir amacım yok tek beklentim destek..

O yüzden Türkiye'nin uzun yıllardır başına bela olan ve onbinlerce masum insanı çocuk, kadın, yaşlı, genç demeden öldüren bir terör örgütünü Suriye'nin kahramanları gibi gösterilmemesi için herkesi imza atmaya davet ediyorum destek vermek istemeyende lütfen köstek olmasın kimseye zorla imza attırmıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Lafı başka yere götürmeye çalışma lütfen benim kimseyi yaftalama gibi bir amacım yok tek beklentim destek..

O yüzden Türkiye'nin uzun yıllardır başına bela olan ve onbinlerce masum insanı çocuk, kadın, yaşlı, genç demeden öldüren bir terör örgütünü Suriye'nin kahramanları gibi gösterilmemesi için herkesi imza atmaya davet ediyorum destek vermek istemeyende lütfen köstek olmasın kimseye zorla imza attırmıyoruz.
    Lafı başka yere götürmüyorum,lafın zaten oraya gidiyor Rahatsız olmayan ne demek terör örgütünden rahatsız olmamanın ne demek olduğunu anlatta bilek, lafı koyup itham edip ondan sonra öyle demek istemedim,kuzenim yazış hede hödö de moda oldu he

Net konuşun net diyeceksinki ben oynayana saygı duyarım. Oynayanlar rahatsız değil .Onlar hayin 155'i ararın diyeceksin mesela
    Sadece bir oyun vatan sevgisini ölçütte kullanılmaz. Birinin üstte dediği gibi onlarca şehit verilirken bu edebiyatınız nerdeydi,
    Oynayana saygı ,ithamlarınızı bir yerde saklayın.

Kimse kimsenin vatan millet sevgisini ölçemez.

• İmza muhabbeti geçmiş. Link göremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İmza bir güçtür arkadaşlar eskiden kağıtlar üzerinde yapılırdı ve zahmetliydi şimdi teknoloji gelişti dijital olarak yapılıyor ve çok daha büyük kitlelere ulaşılabiliyor. Önüne gelen bir kampanya yapıyor bu konuda haklısın ama bir yaptırım gücü var bu konudada yapabileceğimiz en iyi şey imza toplamak yani destek almak.

Alıntıları Göster
    Toplu halde cimere şikayet edelim türkiye de satışı yasaklansın

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Buyurun:

https://www.change.org/p/infinty-ward-call-of-duty-modern-warfare-dan-ypg-%C3%A7%C4%B1kart%C4%B1ls%C4%B1n

• Mantıklı bir fikir yapılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Otto_Skorzeny

Evet, ayarlardan aim asisti aktif edebilirsiniz. Daha doğrusu daha önceki COD oyunlarında bu özellik mevcuttu. Bu oyunda da olacaktır.

Alıntıları Göster
    O zaman kesinlikle alıyorum oyunu, umarım gameplay halide tanıtım gibi kalitelidir. Film gibi gerçek gözüküyor yav her detay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Hayır bu seçmeli tek bir görev olmayacak. CoD oyunlarında önceden nasıl SAS gibi birliklerin görevleri oynanmadan geçilmiyordu bunda da aynı şekilde YPG olarak oynayacaksın. Muhtemelen 3-4 bölüm vardır en az.
    Oyun çıkınca görürüz hocam. Ülkenin bu durumlara gelmesinde benim payım yok, malum partiye oy verenlerin ortaya çıkardığı ve böyle durumların ortaya çıkmasına izin veren güruhun eseridir bu durum, oyunu seversen alırsın, sevmezsen almazsın bu kadar basit.

• Bu kadar takılmayın arkadaşlar, ne yapsınlar oyundan mario temasımı işlensin oyunda Dağ’a Çiçeğe Böceğe’mi sıkıalım. Oyun’nun doğası bu Savaş ve Aksiyon Oyunu. MW2’de Havaalanı sahnesi var o zamanda sivilleri taradı herkes. Yani şimdi herkes yüklenecek bana belki ama ne yazıkki bunu oyuna koyma yer verme bu tür birşey’e yer veremezsin diyecek lobi yok bizde. Bizim Liderlerimiz onlar’a yaptırım uyguluyacağına oyunu bizim Ülke’de yasaklarlar ancak. Yani Derin mevzu bu pek takılmamak gerek Oyun deyin geçin.

• Oyunda YPG/PKK gibi örgütlerin tarafında olup türklerin aleyhinde propaganda yapılacagı goygoyunu bırakırsak her yıl düsman olarak gösterilen almanlar ve rusların yerinde olsanız ne yaparsınız acaba ? Belki verilen örnek dogru olmayabilir ama amerikan yapımı bir oyun sonucta. BF1'de de osmanlı askerlerini düsman olarak göstermislerdi zaten.

Imza toplayıp protesto edelim olayıda coca cola'yı yere döküp israili protesto edelim olayına benziyor

Steam fiyatını bilmiyorum ama ps4 fiyatı gereksiz pahalı. 10 saatten fazla bir hikaye modu olmayacaktır muhtemelen. Eski tadı yakalayabilirler mi görecegiz ama online ve battle royale işlerini bırakıp campaign modunu gelistirmeliler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtgcmn -- 4 Haziran 2019; 14:22:53 >
  • Source kullanıcısına yanıt
    Cimere yazarsanız haber verebilir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Yaparsak tabi ki veririz

• mrtgcmn kullanıcısına yanıt
    Single bittikten sonra insanlar direk online moduna kayıyor. Hatta bir çoğu single bile oynamadan direk online moduna kayiyor. Oyunu yapan ekip te iyi isimler var o yüzden diğer çıkmış COD lara göre çok daha kaliteli olucak.

Steam de satılmıyor artık. Battle.net'te 60 euro. Oyun US PSN den alınır 345₺ TR PSN de 469₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 4 Haziran 2019; 18:29:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtgcmn

Oyunda YPG/PKK gibi örgütlerin tarafında olup türklerin aleyhinde propaganda yapılacagı goygoyunu bırakırsak her yıl düsman olarak gösterilen almanlar ve rusların yerinde olsanız ne yaparsınız acaba ? Belki verilen örnek dogru olmayabilir ama amerikan yapımı bir oyun sonucta. BF1'de de osmanlı askerlerini düsman olarak göstermislerdi zaten.

Imza toplayıp protesto edelim olayıda coca cola'yı yere döküp israili protesto edelim olayına benziyor

Steam fiyatını bilmiyorum ama ps4 fiyatı gereksiz pahalı. 10 saatten fazla bir hikaye modu olmayacaktır muhtemelen. Eski tadı yakalayabilirler mi görecegiz ama online ve battle royale işlerini bırakıp campaign modunu gelistirmeliler
    Tarihi olaylar bir nebze kabul edilebilir.

Ama şu an Türk askeri pkk ile mücadele ederken, oyunda pkk lı olup Türk askeri öldürmeyi simüle etmeyi midem kaldırmaz

• Mantıklı düşünmek gerekiyor biraz. Bu ülkede yaşayan insanlar pkk uzantısı olan örgüte karşıdırlar. Ama bu cimere yazalım yasaklansın vs tarzı işlerle olacak şey değil. Oyun alacak insan bir bakar bu oyun neymiş ne değilmiş diye. Ülkemizde zaten canım sıkıldı bir oyun alayım diye bir şey yok oyun alırken 100 kere düşünüyoruz fiyatlardan dolayı.

Şimdi ypg olayına gelirsek BF’da seneler önce yaşanan bi olay konu olmuştu o yüzden Türk askerlerine sıktık diyenler var. Zamanında o askerler olmasaydı şimdi seni korumak için gece gündüz nöbet tutan, sınır dışı operasyonlar yapan hatta aylarca evine dönmeyen askerlerin olduğu bir ordun olmayacaktı.
    Bazıları Suriye olaylarında ypg kahraman ilan edilecek, Amerika’da Avrupa’da oyunu oynayanlar ypgyi kahraman sanacak diyor. 1) ypg zaten Suriye’de kahraman ilan edildi ve ediliyor, bunu sen göremeyecek kadar kör olma oku araştır bazı şeylerin gerçek yüzünü gör. 2) ah be güzel kardeşim sen oynadığın oyunların kaçına göre karar verip bu adamlar böyleymiş dedin. Her hangi bir oyunda Amerikan askerleri dünyayı nükleer savaştan kurtarmaya çalışıyor gerçek hayatta nükleer savaş çıkacak olsa başı Amerika çeker. Yine söylüyorum okuyun araştırın gerçekleri görün. Hiçbir Avrupa veya Amerika vatandaşı bizim ülkemizde olduğu gibi filmden, oyundan, diziden etkilenip dünyanın tarihini etkileyen konularda karar vermez siz de onlar gibi olun biraz.

Bu ypg konusunda söylenmesi gereken en önemli şey senin ülkende pkk olmasaydı sen de ypgyi kahraman olarak görecektin. Amerika’nın oyunu Amerika karar verir değil. Bir oyunda bu konuların işlenmesini kimse istemez. Ama adamlar bunlar hakkında kitap yazıyor, belgesel çekiyor. Bir oyundan çok kitaplar ve belgeseller insanların gözündeki kahramanı belirler. Cimere bildirip oyunu yasaklatacağına ülkenin üst kademelerindeki adamlar medyada kendilerini gösterdikleri gibi güçlü olsunlar da Amerika’ya ne kitap, ne belgesel ne de oyun yaptırsınlar.

Kısaca akıllı olun, okuyun, araştırın ve en önemlisi gerçekleri görüp küçük şeylere kafanızı bu kadar yormayın.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.