Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE | PS4 ANA KONU (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.100
Cevap
63
Favori
257.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Otto_Skorzeny

Bundan sonra bu firmanın hiçbir oyununualmam. Bu olay farklı bir şey. BF1'de de Türk askerini öldürüyorduk ama oyunu aldık ve oynadık. Yalnız bu YPG olayı farklı bir boyut. Bu yüzden firmanın bu oyununu ve bundan sonra çıkaracaklarını almayacağım.
    Senin için Türk askerini mi öldürmek daha vahim yoksa ypg teroristini oynamak mi? BF1i oynayan bunsa ses çıkarmasın samimi olmuyor çünkü.Oyun çıksın bir hele nedir ne değildir görelim hikayeyi.multisini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu amerika düşman ypg düşman,kısaca dünya düşman bize yalan mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu duruma tepki gösterenleri anlarım ama tepki gösterenlere tepki gösterenler neyin kafasını yaşıyor anlamış değilim. Ülkemiz aleyhine bir durum söz konusu ve insanlarımız buna tepki gösteriyor. Zorunuza giden nedir? Birde yok bf1 i oynamadiniz mi? Şunu yapmadınız mı? falan yazıyorlar. Genellemeyi bırakın belki adam onada tepki gosterdi, nereden biliyorsun?

• Konu bir şekilde siyasete gelecek amaç siyaset değil o yüzden konuya odaklanalım lütfen.

• https://blog.activision.com/call-of-duty/2019-05/Initial-Intel-An-Early-Look-into-the-Dramatic-Story-of-Call-of-Duty-Modern-Warfare Burda oyunla ilgili baya bilgi verilmiş.Ulan o kadar bekledik günümüz modern savaşını güzel olacağa da benziyor ama şu terörist muhabbeti içine ediyor işin umarım sadece terörist olarak geçer yok kurdish freedom fighters filan çok sıkıntı olur

• bero 20 kullanıcısına yanıt
    Keşke terörist olarak geçse üzülerek söylüyorum ki kahraman olarak lanse edilecekler. Çok iyi bir oyun olacak ondan şüphem yok ama YPG işi, işi berbat ediyor..

• Arkadaşlar belikde aranızda en apolitik olan benimdir. Milliyetçi değilim. Dünyadaki her ırkın doğuştan itibaren güzel bir şekilde eğitim alırsa eşit olduğuna inanıyorum.

Dogmatik görüşlerim yok, bir parti taraftarı da değilim.

Bf 5 için de aynı şeyi söylemiştim. Oyunda Türk askeri vurmayı simüle ediyorsak oynamam. Diyeceksiniz ki mesela başka oyunlarda da alman rus askeri falan ölüyor. Onlar ya hayali bir terör örgütü ya da naziler falan oluyor. Kimse öldürülmelerine bir şey demiyor.

Bu oyunda da pkk / pyd falan bunlardan bir teröristi canlandırıp, Türk askerini öldürmeyi simüle edersek oynamam nokta
  • Source kullanıcısına yanıt
    Bence bir şey yapacaksa devlet yapmalı. Ya da oyunu toplu olarak almayacağız. Activision için imzaların önemi yok. Para gelmedi mi o zaman kafaları karışır.

• Bencede devlet yapmali. Reis, Trump ile görüsmeli.

• Tanıtım oldukça etkileyici ben çok süper oyuncu değilimdir. Single Player modu için alırım ps4'e arşiv olarak durur. bir şey merak ediyorum bu tarz oyunlarda nişan almakta zorlanıyorum. asist aim tarzı bir şey var mı bu oyunda gtav, rdr2 de oldugu gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Bence bir şey yapacaksa devlet yapmalı. Ya da oyunu toplu olarak almayacağız. Activision için imzaların önemi yok. Para gelmedi mi o zaman kafaları karışır.
    Yıllardır bağlantı problemleri yaşattıkları ve çoğunluğu Türk oyuncuların yaşadığı bir ülkeden söz ediyoruz, Activision gibi bir firma maddi açıdan bizi ne kadar önemser, durup düşünmek gerekir.

Bunu biraz da şu yüzden yazıyorum. Amerika ve Avrupa'ya göre oyunun fiyatı Türkiye'de daha yüksek. Bu sebeple oyunu alıp oynayacak Türk oyuncu sayısı, milyonları bulmayacaktır diye düşünüyorum!
  • Devlet tarafından yaptırım uygulanmalı.Başka ülkeye yapılsa bu anında müdahale ederler ama bize olunca daha kendi vatandaşımız bize tezat düşüyor,garip vallahi.Türkiyenin başını yakan bir terör örgütünden bahsediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WALDER FREY -- 3 Haziran 2019; 22:28:25 >
  • Oyunu Türk oyuncuların alıp almaması Activision gibi dev firma için ne kadar önemli olabilir ki? Türkiye'de gelişmiş devletler kadar oyun satılmıyor zaten satılsaydı tüm oyunlar Türkçe olurdu. Bu sorunu biz çözücez ilgi çekmek için oyuna satış yasağı konulabilir ama bunu yapmak içinde en azından imza toplayıp devletin önüne koymamız gerek.

• WALDER FREY kullanıcısına yanıt
    IŞID'i kahraman gibi gösteren çok büyük bütçeli bir oyun yapılsa ABD'nin tepkisi ne olurdu? Herkes bir oturup düşünsün bunu..

• quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

Senin için Türk askerini mi öldürmek daha vahim yoksa ypg teroristini oynamak mi? BF1i oynayan bunsa ses çıkarmasın samimi olmuyor çünkü.Oyun çıksın bir hele nedir ne değildir görelim hikayeyi.multisini

Alıntıları Göster
    Hocam bu konuda yorum yapmayacağım, sadece doğru bildiğimi yapacağım ve bundan sonra hiç bir COD oyununu almayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

Tanıtım oldukça etkileyici ben çok süper oyuncu değilimdir. Single Player modu için alırım ps4'e arşiv olarak durur. bir şey merak ediyorum bu tarz oyunlarda nişan almakta zorlanıyorum. asist aim tarzı bir şey var mı bu oyunda gtav, rdr2 de oldugu gibi?
    Evet, ayarlardan aim asisti aktif edebilirsiniz. Daha doğrusu daha önceki COD oyunlarında bu özellik mevcuttu. Bu oyunda da olacaktır.

• Source kullanıcısına yanıt
    Peki imzanın ne kadar önemi oluyor hocam? Bu imzalarla neyi kanıtlayacaksınız? ABD'de terör örgütü sayılması lazım ki tamam desinler.

Change.org kadar insanlara hem ümit veren bir yer görmedim ömrümde. Bir şey mi oldu hemen imza toplayalım. Ben her şey için imza toplanan yere daha da fazla güvenmiyorum.

Bir şey yaparsa ancak devlet yapar. Senin benim elimden 1 imza ile küçük bir ümit dışında bir şey gelmez. Adamlar gidecek bir sürü motion capture senaryo kod yazacak bunun için. Efendim biz imza topladık artık bu olmasın. Bu imzayı Activision için toplamak gerçekten komedi. Bence Cumhurbaşkanlığı için toplayın en azından gerçekçi bir şey olur. Daha iyi bir sonuç elde edilebilir.

• Modern Warfare 2 deki gibi belki o bölümü oynamama seçeneği olabilir. Hatırlayan olur No Russian bölümü.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.