Şimdi Ara

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE II | PS4 - PS5 ANA KONU (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.799
Cevap
91
Favori
266.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mw2 oyunumun içine otomatik mw3 kurmuş sanki satın aldım betasıni oynadım sadece mw3 sileyim dedim mw2yide beraber sildi adamlar oyunu satacam oynatacam diye bir taraflarını yirtiyorlar.gozumun içinede soksaniz hersefer bu oyunu bu fiyata almam arkadaş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mw2 oynayamiyorum resmen güncellemeden sonra tüm mw2 multiplayer dosyalarını silmiş baştan tek tek kurmak gerekiyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Zorunlu olarak mw3 ü indirtmek ne saçmalık ya. Almayacağım kardeşim zorla neden yükletiyorsun. Sadece shipment oynuyordum mw2 de. Şimdi 60 küsür gb veri indirmem gerek oyunu açmak için.

not: mw3 betada indirmedim ve oynamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar allah askıma bana yardım edin ben modern warfare 2 almıştım 2-3 bölün oynayıp bikaç ay ara verdim o ara sanırım mw3 cıkmış.Mw2 kütüphanede yok ve mw3 var sadece.onu indirdim mecbur kurdum(para vermedim)içeriğinde mw2 var ama oyunu acamıyorum içerik olarak yüklemiş olsam bile.Mw3 için 1.900 tl para istiyor.

Nedir bu sorun? Mw2 oynamak icin mw3 mü satın almak zorundayız?

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt

Hocam menüden geçiş yapabiliyor olmanız lazım..

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

Hocam mw2 zaten kütüphanede yok.mw3 indirip kurup aşağılara falan inince mw2 gozukuyor ama üzerine geldiğimde uninstal(x) seçeneği çıkıyor.Yani mw3 indirirken her eklentisi beraber indi.Önceden oynadığım oyun birden gitmiş mw3 içeriğinin altına girmiş.Ben bu işten hiçbirşey anlamadım.

bak mesela psn uygulaması ğzerinden mw3 u seciyorum.sonra altta mw2 cross gen seciyorum,sonra konsolda oyna seçeneğine tıklayıp konsolda acılıyor sonrası yukarıda yazdıgım gibi.Asla mw2 campagin giremiyorum öyle bi seçenek yok

• Tamam hocam yaptım ya sağ tarafa dogru seçenekler varmış ordaymış kafayı yedşm aşırı cahilim t

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt

Sorunun çözülmesine sevindim iyi oyunlar hocam 😁👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 13 Kasım 2023; 22:8:1 >
  • Şu en üstteki görev nedir biri yardımcı olabilir mi?

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE II | PS4 - PS5 ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: farukclkk

Şu en üstteki görev nedir biri yardımcı olabilir mi?

RPG, roket türevi silahlarla 2 adam öldür diyor

• Aramızda soulless paketine ve mw3'e sahip birisi varsa bana yazabilir mi ? Bir sorum olacak.

• Revrains R kullanıcısına yanıt

Sor bakalım hocam

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt

Sağ ol hocam ben merakıma yenik düşüp para yükledim aldım skini mw3'te hangi silahlar destekliyor diye soracaktım benim kullanmayı sevdiğim her silah destekledi keyiflendim

• Revrains R kullanıcısına yanıt

Güle güle kullan hocam iyi yapmışsın güzel paket o

• Ps5 den herhangi bir modda oyun aratıyorum ancak dünden bu yana <200 gecikmeyle de arasa oyun bulamıyor. Kablo net kullanıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı, çözümü bulabilen yazabilir mi? #PS5

• Cod mw3 gectim indirim olunca forumda konusunu bulamadım takip etmek istiyorum link varmı acaba

• 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.