Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Call of Duty®: Modern Warfare [ANA KONU] (25 Ekim 2019)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Lion_Army, paypo9, Sipihrz, PanikAtak, Lucifer, varte Daha Az
6 Kayıtlı Üye, 10 Misafir Kullanıcı, 14 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
1.529
Cevap
47
Favori
108.964
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Call of Duty®: Modern Warfare [ANA KONU] (25 Ekim 2019)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    37 Mesaj

Kredi kartıyla alınabiliyor. Ben enpara kart ile aldım.
    |
    |
    designr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    RuzgarinSesi

evet kk alınabiliyor
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Msi Z370 Pro®AsusROG 2080®Intel® Core™ i7-8700K®2X Kingston 240GB NVMe M.2 SSD®G.Skill Trident Z RGB LED 16GB(2x8) DDR4 3200MHz®Nzxt KrakenX62®Corsair CS750M PSU®ViewSonic XG2730 27"1msQHD®Thermaltake Core V71®CORSAIR K70RGB MK.2
  • Yarbay
    3759 Mesaj
    Black ops 4 ü aldım 150-200 saat oynadım birdaha girmedim sıktı birde oyuna sürekli devasa updateler geliyor 15GB 20 GB ben oyunu en son sildiğimde 140 GB yer kaplıyordu SSD mi dayanır ona yahu
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yarbay
    3511 Mesaj
    var olan battle.net hesabına ruble olarak oyun alabilir miyiz?

mağazada oyunlar euro cinsinden hep
    RuzgarinSesi

hesabını ilk açarken rusya olarak açtıysan EVET açmadıysan alamazsın.
    |
    |
    lyldz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iyi forumlar dilerim..

Satın aldıktan sonra VPN ile işiniz kalmıyor artık.
    |
    |
    qomutan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

iPhone Xs Max 64GB Gold | İletişim için iMessage : gopgop7@gmail.com | ★★ Steam ★★ ★★ Twitch ★★
  • Binbaşı
    1819 Mesaj
    Yeni bir battle.net hesabı açarken ülkeyi Rusya seçip sonra VPN ile alırsak 172 TL'ye mi geliyor?

Önce 4.000 kitap okuyup,2 dil öğreneceksin.
    Ömrünü ülkene adayacaksın.Sonra canını cephede ortaya koyup,dünyaya diz çöktürerek bir vatan kurtaracaksın.
    Yani Atatürk'e laf etmek için küçük yobaz,önce biraz sen adam olacaksın... 1881-193∞
  • Yarbay
    3026 Mesaj

Evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PanikAtak -- 17 Ağustos 2019; 15:59:39 >
    |
    |
    Manciaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Msi Z370 Pro®AsusROG 2080®Intel® Core™ i7-8700K®2X Kingston 240GB NVMe M.2 SSD®G.Skill Trident Z RGB LED 16GB(2x8) DDR4 3200MHz®Nzxt KrakenX62®Corsair CS750M PSU®ViewSonic XG2730 27"1msQHD®Thermaltake Core V71®CORSAIR K70RGB MK.2

• Yarbay
    4213 Mesaj
    bu yöntem ilerde patlamaz dimi , sonra almayı planlıyorum da

PSN : facxx96
    For Honor - UFC 2 - Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Fifa 19 - NBA 2K18
  • Yarbay
    3026 Mesaj

Zamanında aldığım hala oynuyorum
    |
    |
    yusei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4213 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Zamanında aldığım hala oynuyorum
    yok hocam ilerde patlamaz derken yani 1 ay sonra bu şekilde oyun alınmaz hale gelirse alamam diye sordum, yoksa zaten aldığın oyuna bişey yapamazlar :D neyse 1 yıldır alınıyorsa böyle 2-3 ayda bişey olmaz herhalde :D

• Yarbay
    3026 Mesaj
    Panikatak#21277

Yada discord
    https://discordapp.com/invite/Uex3Vx
    |
    |
  • Yarbay
    3026 Mesaj

resimli kanıt attım artık :D
    |
    |
  • Yarbay
    4775 Mesaj
    Bu sefer season pass olacakmıydı oyunda ? ben olmayacak diye hatırlıyor gibiyim.

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "
  • Yüzbaşı
    802 Mesaj

Fiyatta revizyona gidilebilir ancak patlamaz.

TL ile fiyatlandırma gelince kimlik fotokopisi + fatura ile adresinizi tekrardan Türkiye'ye alabilirsiniz.

Ben bu konuyu zamanında üst düzey bir GM'le konuşmuştum, Türkiye'de yaşayan oyuncuların çoğunun Rusya hesabı kullandığını biliyorlar(Battle.net hesabınızda giriş yapılan yerler kısmında kabak gibi görülüyor zaten) ve hiç satamamak yerine uygun fiyata daha fazla satış yapmak işlerine geliyor. Hatta bu yöntemle oyuncu sayıları arttığı için TL fiyatlandırması çok uzak değil diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 17 Ağustos 2019; 19:50:53 >
    |
    |

Olmayacak ama bu sefer de dlc'den para kazanmak yerine oyun içi para biriminden kazanacaklar. Çoğu şey currency'ye bağlı hale gelmiş, iyi silahlarda paywall var diyebiliriz.

İlk çıktığında hype yüzünden çok övülebilir de 2-3 ay sonra "bu oyun pay2win" diye çok ağlayan olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 17 Ağustos 2019; 20:15:12 >
    |
    |
    Winter Is Coming kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Darch

Fiyatta revizyona gidilebilir ancak patlamaz.

TL ile fiyatlandırma gelince kimlik fotokopisi + fatura ile adresinizi tekrardan Türkiye'ye alabilirsiniz.

Ben bu konuyu zamanında üst düzey bir GM'le konuşmuştum, Türkiye'de yaşayan oyuncuların çoğunun Rusya hesabı kullandığını biliyorlar(Battle.net hesabınızda giriş yapılan yerler kısmında kabak gibi görülüyor zaten) ve hiç satamamak yerine uygun fiyata daha fazla satış yapmak işlerine geliyor. Hatta bu yöntemle oyuncu sayıları arttığı için TL fiyatlandırması çok uzak değil diyebilirim.
    anladım hocam, bu battle.neti filan daha önce hiç kullanmadımda psden geliyorum zaten orada indirime giriyordu call of dutyler filan , burda da indirime sık sık giriyor mu , mesela black ops 4 ü almayı düşünüyorum şuan indirime girer mi yakın bi tarihte

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
google reklamları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.