Şimdi Ara

Call of Duty Modern Warfare 3 CONNECT ERROR ...LÜTFEN YARDIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
18.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: horizon700

>_<" videodaki gibi de yaptm o da olmadı ... O_o" Lanetlendim mi lan yokSa ??

dostum modemin içinde upnp diye bir ayar var onu kapatıp bi dene istersen..çoğu kişide işe yaramıs bi yardımı dokunur sanırım
  • arkadaşlar bende steam yüklü ama oyun orj deil o yüzden steamda mw3 çıkmıyor ne yapmalıyım rus keyimi alsam acaba nerden alabilirim bi yardım
  • arkadaşlar bende bazı sitelere girerken ssl hatası var bi yazı çıkıo ben yinde dwam et diyom acaba ondan dolayımı açılmıyor ona göre modem alıcam
  • yok arkadaşlar bende ne yaptıysam olmadı açmadığım port kalmadı sinirimden 0 dan başlayıp 99999999999 bütün portları açıcam cod sitesinde de aynı sorundan çok kişi muzdarip ama kesin bir çözüm yok gibi port sabit ip güvenlik duvarı cart curt vs. fasa fiso ne varsa geceden beri denedim olmadık yçntemlere bile başvurdum modeme duygusal bile yaklaştım halimden anlar diye anlayın okadar uğraştım ama olmadı gitti birde başka modemle deniycez bakalım oda olmazsa artık.....

• Ben de oyunu aldıktan sonra aynı uyarıyla karşılaştım. İnternette sorunun ya servis sağlayıcıdan ya da modem ayarlarından kaynaklandığından neredeyse kesin bir şekilde bahsediliyor. Ben de modemin ayarlarını baya kurcaladıktan sonra girmeyi başardım. Sanırım kilit nokta NAT ve uPnP ayarlarında. Açıkçası herşeyi denedikten sonra bile hala open yerine strict ibaresi ile bağlanabiliyor ve server olamıyorum.
    MW2'de de aynı problem vardı. Zaten oyun MW2'nin yeni haritalı hali gibi
    modem: Airties air 5340
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8thsin

Ben de oyunu aldıktan sonra aynı uyarıyla karşılaştım. İnternette sorunun ya servis sağlayıcıdan ya da modem ayarlarından kaynaklandığından neredeyse kesin bir şekilde bahsediliyor. Ben de modemin ayarlarını baya kurcaladıktan sonra girmeyi başardım. Sanırım kilit nokta NAT ve uPnP ayarlarında. Açıkçası herşeyi denedikten sonra bile hala open yerine strict ibaresi ile bağlanabiliyor ve server olamıyorum.

dostum yukarda yazmıştım modemi değiştirip deniycem diye ve bommmm oldu benimde airties tı gittim zyxel aldım kurtuldum sorun falan kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T@rıq -- 1 Aralık 2011; 13:48:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: T@rıq

quote:

Orijinalden alıntı: 8thsin

Ben de oyunu aldıktan sonra aynı uyarıyla karşılaştım. İnternette sorunun ya servis sağlayıcıdan ya da modem ayarlarından kaynaklandığından neredeyse kesin bir şekilde bahsediliyor. Ben de modemin ayarlarını baya kurcaladıktan sonra girmeyi başardım. Sanırım kilit nokta NAT ve uPnP ayarlarında. Açıkçası herşeyi denedikten sonra bile hala open yerine strict ibaresi ile bağlanabiliyor ve server olamıyorum.

dostum yukarda yazmıştım modemi değiştirip deniycem diye ve bommmm oldu benimde airties tı gittim zyxel aldım kurtuldum sorun falan kalmadı

iyi oyunlar o zaman

• Yaptım ve olmadı.Winter is Coming arkadaşımızın dediğini de denedim yine olmadı.
  • Arkadaşlar ZyXEL p-660hn-f1z model modem alın bu dertten kurtulun ben öyle yaptım online oyun problemimi kökten çözdüm
  • bende ps3 call of duty3 ve world at war sıfır ürünleri var isteyenler ? :)
  • Arkadaşlar sorunun çözümünü kendi blos sayfamda paylaştım.http://yasinguder.blogspot.com adresinden konuyu bularak içerisinde ekli dosyalar sayesinden anlatımı mevcut. Bende çö ok moralimi bozmuştum ama satlerce araştırmamın ardından bazı denediğim şeyler sayesinde oynamayı başardım. Diyeneler olursa linke bakabilirler.

http://yasinguder.blogspot.com

• Arkadaslar oyunu bende orjinal alıp sadece 2 sefer filan bağlanabilenlender nim
    Bunun çözümü yok mu denemediğim şey (kalmadı server is not available)
    Birde kablonet kullanıpta bu sorunu alan varmı cevap yazarsanız sevinirim....
  • yok yahu, denemediğim şey kalmadı, yukarıdaki her şeyi yaptım bana mısım demiyo valla.....
  • Benimde denemediğim şey kalmadı ama sorun modemden kaynaklanıyor kesin ben modem değiştirdim ve sorun ortyadan kalktı..
  • ÇÖZÜM: Airties Air5340 marka modeminize bağlanıp UPNP Ayarlarında "Port Yönlendirme Devre Dışı" seçeneğini seçin ve kaydedip oyunu baştan açın,
    bağlanabildiğinizi göreceksiniz.

Hala sorun yaşıyorsanız gerekli izinleri firewall programınızdan veya modeminizde ki firewall ayarlarından yapın. Fakat gerçek çözüm yukarıda bahsettiğimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gncyltrk -- 9 Aralık 2011; 9:09:34 >
  • Arkadaşlar neolur yardım edin 1 haftadır mw3 yani (call of duty modern warfare 3) e giremiyorum oyunu açıyorum ama kafayı yicem :" windows belirtilen aygıta,yola veya dosyaya erişemedi.öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmaya bilir" diye bir hata veriyor nasıl düzelteceğimide bilmiyorum bildiğim bütün yolları denedim ama hala bu hatadan veriyor neolur yardım edin arkadaşlar :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskemalqq -- 14 Aralık 2011; 19:00:43 >
  • Yukarı bendede aynı sorun var modem TILGIN,verilen videodaki yolu denedim işe yaramadı...
  • bende oyunun orjinalı olmadıgı halde akşamları oyuna gayet rahat girip cıkabiliyorken gündüzleri giremiyorum.... herhangi bi server bulunamadı tarzında bi hata werıyo
  • tp link w890g1 modelli modemde nat ayarlarını unpup ayarlarını port açma işlemlerini vs yaptım hala oyuna ancak şanslıysam haftada 1 girebiliyorum lütfen biri su problemi çözsün

The Call of Duty: Modern Warfare 3 server is not available at this time. Please try again later or visithttp://www.callofduty.com/mw3/status for uptades

• Bende de aynı hata :@ Video'da gösterilenleri yaptım. iyi hoş oldu 1-2 saat oynadım çıktım daha sonra tekrar gireyim dedim yine aynı hata
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.