Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 3 [Ana Konu - Final Assault!] (164. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.657
Cevap
6
Favori
163.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

bağlantı sorunları kalktımı acaba?

evet kalktı
  • Arkadaşlar montage izlemeyi seviyorsanız bu eğlenceli montage'ı size yavsiye ederim.Fena olmamış

Arkadaşlar gözüme bir ayrıntı çarptı. 54. saniyede triple'a kurban gidenlerden biri türk :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybd1220 -- 29 Ocak 2012; 21:17:44 >

• Oha bu adam Xbox'dami oynuyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Shorh

Oha bu adam Xbox'dami oynuyor?

evet hepsi xbox.Zaten Pc montageları pek tutmuyor. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

bağlantı sorunları kalktımı acaba?

Oyun ve oyuncu bulma sorunu düzeldi, bağlantı sorunları devam ediyor. Tek başınıza oynarken bu sorunları fazla yaşamıyorsunuz fakat arkadaşlarınızla beraber "2 kişi ve üzeri" oynuyorsanız sorun yaşıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybd1220

Arkadaşlar montage izlemeyi seviyorsanız bu eğlenceli montage'ı size yavsiye ederim.Fena olmamış

Arkadaşlar gözüme bir ayrıntı çarptı. 54. saniyede triple'a kurban gidenlerden biri türk :D

Tekel2000.

Hiç denk gelmedi bana, hayret. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 30 Ocak 2012; 9:38:25 >

• DLC Takvimi.

Call of Duty: Modern Warfare 3 [Ana Konu - Final Assault!]
  • Yahu toplamda 20 harita veriyorsun iyi hosta niye cimbizla tek tek veriyorsun? 2 ayda bir 4 harita ver,o 4 haritayi da 2. ayin sonunda normal oyuncular icinde satisa koy.. Subat`da 1 haritacik,dalga mi geciyorsunuz yoksa kafaniz mi iyi?

Oyuna para verdik orjinal aldik,yetmedi Elite`e para verdik Premium olduk Klan kurduk daha hala Clan Challenges yok,illa kahveden adam toplayip hepsine Founder mi alayim? O kadar ballandira ballandira anlattiklari sistemleri bugüne kadar "Bungie" ücretsiz sundu zaten,kisa bir süre öncede "DICE" yapmaya basladi,demiyim demiyim diyorum ama yeter yav

Prestige 10 Level 80 olduk hicbir artisi yok yok,bari Prestige 10 olanlar icin ekstra silahlar,mühimatlar ne bileyim Klan renklendirmesi vs vs verin,hay yapacaginiz ise ben ...

• Adamlar o kadar rahat ki hala facebook üzerindeki sayfalarında yeni haritalarımızı nasıl buldunuz, vay efendim elite premium olsanız token'ı ilk nereye harcarsınız diye millete soru soruyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 31 Ocak 2012; 8:05:02 >
  • Yineden oynadığım tek oyun kendisi. Küfrediyoruz ama yinede oynuyoruz işte
  • Bunları birinin tokatlaması lazım çok şımardılar. Yayla tek bunlara kaldı istediklerince at koşturuyorlar , bir eylem yapsalar almasalar oyunu bakın nasıl akılları başlarına gelicek. Ulan zaten bok gibi para kazanıyorsun 1 Milyar $ kar'ın var hala ne parası alma peşindesin aç gözlü insanlar ya..
  • Elite premium olmanın ne avantajı var? haritalar daha mı ucuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RayLeigh~`

Yahu toplamda 20 harita veriyorsun iyi hosta niye cimbizla tek tek veriyorsun? 2 ayda bir 4 harita ver,o 4 haritayi da 2. ayin sonunda normal oyuncular icinde satisa koy.. Subat`da 1 haritacik,dalga mi geciyorsunuz yoksa kafaniz mi iyi?

Oyuna para verdik orjinal aldik,yetmedi Elite`e para verdik Premium olduk Klan kurduk daha hala Clan Challenges yok,illa kahveden adam toplayip hepsine Founder mi alayim? O kadar ballandira ballandira anlattiklari sistemleri bugüne kadar "Bungie" ücretsiz sundu zaten,kisa bir süre öncede "DICE" yapmaya basladi,demiyim demiyim diyorum ama yeter yav

Prestige 10 Level 80 olduk hicbir artisi yok yok,bari Prestige 10 olanlar icin ekstra silahlar,mühimatlar ne bileyim Klan renklendirmesi vs vs verin,hay yapacaginiz ise ben ...

Bu Elite'in bu seneki s.çışı tamamen MW3'ün biraz plansız geliştirilmesinin sonucu.Şaka gibi 1 aya 1 map koymuşlar.Black Ops'un sistemi daha iyiydi 3 tane multi 1 tane full zombi paket çıktı adam gibi parasını hak ediyordu.

Seneye na-H-sıl Premium Elite satacaklar göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Orijinalden alıntı: RayLeigh~`

Yahu toplamda 20 harita veriyorsun iyi hosta niye cimbizla tek tek veriyorsun? 2 ayda bir 4 harita ver,o 4 haritayi da 2. ayin sonunda normal oyuncular icinde satisa koy.. Subat`da 1 haritacik,dalga mi geciyorsunuz yoksa kafaniz mi iyi?

Bu Elite'in bu seneki s.çışı tamamen MW3'ün biraz plansız geliştirilmesinin sonucu.Şaka gibi 1 aya 1 map koymuşlar.Black Ops'un sistemi daha iyiydi 3 tane multi 1 tane full zombi paket çıktı adam gibi parasını hak ediyordu.

Seneye na-H-sıl Premium Elite satacaklar göreceğiz.

Onlar bir şekilde satar sen merak etme, etrafta bu kadar salak varken.

• Mustafa forumuda bırakıcaksın sınavlar bitene kadar ?

Birde bu CoD iyice baymaya başladı yok DLC yok bilmemne ulan çıkar hepsini bir arada ya okadar paran var birazda kullanıcılar mutlu olsunya.. yazık ya dava etsek yeridir şerefsizim böyle işmi olur..
  • Az önce rekorumu kırdım.

Harita : Fallen
    Mod : Kill Confirmed
    Kill: 32 Death: 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imaginary -- 31 Ocak 2012; 21:49:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imaginary

Az önce rekorumu kırdım.

Tebrikler güzel skor. Fallen'de nasıl oynuyorsunuz yahu en kötü oynadığım Map..
  • quote:

quote:

Az önce rekorumu kırdım.

Teşekkürler kardeş. Ben seviyorum Fallen haritasını. Tabi şanslıydım oyunda. Bi sonraki oyunda batırdım.

• quote:

quote:

Az önce rekorumu kırdım.

Fallen güzel haritadır,ben de Village'a bir türlü ısınamadım.
  • Fallen dışında her haritayı
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.