Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare (2007) / Remastered (2016) [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.138
Cevap
5
Favori
301.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    illa aldıracaklar şu PS3 ü he
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

quote:

Orjinalden alıntı: forious

quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

quote:

Orjinalden alıntı: teddybear

Cod 4 sadece PC için çıkacak

ooohhh konsolcular yesin naneyi

x360+ps3+pc için çıkıyor

hadi yaaa gene acı çektiremedik

• bizdaha 3 ü oynayamadık yaw 4 ne cabuk duyuruldu
  • Oyunun daha ne için çıkacağı belli degil resi bir açıklama yok ben ilk olarak kendi sitesinde dvd pc logosunu gördüm diger konsolcular logosunu gördükten sonra konuşssunlar bırakında konsol alıp lamayacagımız bize kalsın gidin konsol bölümünde tartışın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EstrEmO

Oyunun daha ne için çıkacağı belli degil resi bir açıklama yok ben ilk olarak kendi sitesinde dvd pc logosunu gördüm diger konsolcular logosunu gördükten sonra konuşssunlar bırakında konsol alıp lamayacagımız bize kalsın gidin konsol bölümünde tartışın.

bu kadar sinirlenmene gerek yok nasıl olsa konsola gelecek çünkü hiç bir oyun firması konsolları es geçemez
    hadi bakalım portlara devam
  • Bu video oyunun render edilmiş versiyonu Tabiki oyun böyle olmayacak ama yine de kaliteli bişey olacağı kesin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sony555

quote:

Oyunun daha ne için çıkacağı belli degil resi bir açıklama yok ben ilk olarak kendi sitesinde dvd pc logosunu gördüm diger konsolcular logosunu gördükten sonra konuşssunlar bırakında konsol alıp lamayacagımız bize kalsın gidin konsol bölümünde tartışın.

bu kadar sinirlenmene gerek yok nasıl olsa konsola gelecek çünkü hiç bir oyun firması konsolları es geçemez

Port olsun yada olmasın bu bir zevktir kimisi kolla oynamayı sever kimisi bilgisayarda ya klavye mouse la insanların oyun zevkini se bilemezsin

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sony555

quote:

Port olsun yada olmasın bu bir zevktir kimisi kolla oynamayı sever kimisi bilgisayarda ya klavye mouse la insanların oyun zevkini se bilemezsin

neyse ya estremo kimse kimsenin zevkini eleştiremez sen klavyeyi seversin ben de gamepad i

• Grafikleri güzelmiş gerçekden, beklediğimize değer işAllah.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cjmurat

video mükemmeL teşekkürler

pc yede cıkıcak oyun
  • tşk ler :)
    Video yu izledim bence gayet güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: ErrayN

quote:

Orjinalden alıntı: cjmurat

video mükemmeL teşekkürler

pc yede cıkıcak oyun

Pc için çıkıtğında Hayvani bir sistem istemese bari
  • bi 2.dünya savaşı havasını veren call of duty vardı oda artık 2.dünya savaşını bıraktı
  • ama grafikler şahane görünüyor
  • Oyun Delta Force - BF2 karışımı birşey olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ata -- 2 Mayıs 2007; 5:11:20 >
  • sankı aksıon macera fılmı ızlıyomus gıbı bee daha bakalım nasıl oyunlar cıkacak
  • activision sitesinde aicklandimi bu videonun gercek video oldugu?bana hic inandirici gelmiyor bunun cod4 oldugu
  • Böyle bir oyun çıksında varsın activisonun olmasın adıda cod4 olmasın
  • Arkadaşlar bu grafikler oyun içi grafiklerse oyun mükemmel ötesi süper video yu izlerken tüylerim diken diken oldu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.