Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 2 Türkiye - Steam Grubu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
15.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Muhtemelen aramızda çoğu kişi Steam'e yenidir. Modern Warfare 2'nin PC versiyonu Steamworks tarafından dağıtıldığı için orijinal alanlar mecburen Steam'e kaydolmak durumundalar. Bu sayede de birçok kişi Steam'in olanaklarını görebilecek. Özellikle haftasonu indirimlerine bir göz atın

Bir de tabi Xfire'da birbirini ekler gibi burada da arkadaş ekleme durumları olacak. Uzun zamandır kullanan biri olarak biliyorum, arkadaş listesi doldukça milleti aradan bulmak zorlaşıyor, liste iyice karışıyor. Bu nedenle grup sistemi yapmışlar. Belli bir oyunu oynayanlar, klanlar vb. grup oluşturup çeşitli aktiviteler yapabiliyorlar. Aynı zamanda forumdaki herkesi arkadaş listesine ekleme derdi olmuyor, herkes gruba katılıyor ve grup aracılığıyla mesajlaşabiliyor, birbirlerinin oyunlarına katılabiliyor, birlikte lobby kurabiliyor ve toplu chat yapılabiliyor. Aslında voice chat bile var da, TeamSpeak bu konuda daha başarılı.

Bu nedenlerden dolayı Türkiye'de oyunu orijinal alıp Steam kullananlar için bir grup oluşturmaya karar verdim. Grubun linkini sayfanın altında veriyorum, isteyen girip katılabilir. Bu sayede CoD:MW2'yi birlikte oynayıp aynı serverlara girebiliriz.

http://steamcommunity.com/groups/codmw2tr

Herkese iyi oyunlar.

• İyi yapmışsın
  • @Alp M.

Ben zaten oraya da yazdım, herkesin birbirini eklemesi yerine böyle bir grup daha pratik olur diye düşündüm.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Forume bir türlü yeni başlık açamıyorum. Bu aldığım kaçıncı üyelik kimbilir. O yüzden mecburen bu başlıkta yazıyorum. Bu mesaj modlar tarafından ayrı bi başlığa taşınabilirse çok sevinirim

MW2'yi orjinal olarak 3 gün önce aldım. Install ettim. Ve hme multiplayer hem de single player olarak oynadım. Ertesi gün tekrar çalıştırmak istediğimde, double click yaptım, kum saati anlık ortaya çıkıp sonra yok oldu. Çok denedim ama bir tülü çalışmadı. Steami ve oyunu kaldırıp (uninstall seçeneği yok, ya da ben bulamadım) tekrar kurdum. Yine kurduğumda oynadım, bilgisayarı tekrar kapatıp, açtığımda aynı .şey oldu ve oynayamadım. Steam'in help sayfasında yazdığına paralele driverlarım güncel, windows güncel, arkada çalışan tüm programları kapatıp tekrar denedim yine olmadı (steam çalışıyor gibi bir hata veriyor) Bu arada bilgisayarı kapatırken her zmana steami çalıştırmadığım halde, "steami kapatıyor" uyarısı verip bekleyince de not-responding diyor "end" diyerek bilgisayarı kapatabiliyorum. Bir türlü oynuyamıyorum. Diğer hiçbir oyunumda sorun yok. MW1 de oynuyorum. Bu steam olayını algılamadı sanırım benim bilgisayar :) Başına gelen veya bu konuda bana yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: namelesssxxx
    Merhaba arkadaşlar,
    Forume bir türlü yeni başlık açamıyorum. Bu aldığım kaçıncı üyelik kimbilir. O yüzden mecburen bu başlıkta yazıyorum. Bu mesaj modlar tarafından ayrı bi başlığa taşınabilirse çok sevinirim

MW2'yi orjinal olarak 3 gün önce aldım. Install ettim. Ve hme multiplayer hem de single player olarak oynadım. Ertesi gün tekrar çalıştırmak istediğimde, double click yaptım, kum saati anlık ortaya çıkıp sonra yok oldu. Çok denedim ama bir tülü çalışmadı. Steami ve oyunu kaldırıp (uninstall seçeneği yok, ya da ben bulamadım) tekrar kurdum. Yine kurduğumda oynadım, bilgisayarı tekrar kapatıp, açtığımda aynı .şey oldu ve oynayamadım. Steam'in help sayfasında yazdığına paralele driverlarım güncel, windows güncel, arkada çalışan tüm programları kapatıp tekrar denedim yine olmadı (steam çalışıyor gibi bir hata veriyor) Bu arada bilgisayarı kapatırken her zmana steami çalıştırmadığım halde, "steami kapatıyor" uyarısı verip bekleyince de not-responding diyor "end" diyerek bilgisayarı kapatabiliyorum. Bir türlü oynuyamıyorum. Diğer hiçbir oyunumda sorun yok. MW1 de oynuyorum. Bu steam olayını algılamadı sanırım benim bilgisayar :) Başına gelen veya bu konuda bana yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
    Teşekkürler.

Çok ilginç benzer şey benim de başıma geldi. Steam çift tıklıyorum hiçbir tepki yok. Baya uğraştım bi türlü açamadım ama sonra bi şey buldum. Bilgisayarı açarken internet bağlantım kapalıydı öyle olunca steam masaüstünde connection error diye pencere açtı. Pencere açıkken interneti açtım retry connectiona bastım steam açıldı. Başka yol varsa bilen yazabilir mi? Bi de gruba üye oldum da nasıl aynı servera girecez?

• quote:

Orijinalden alıntı: namelesssxxx

Merhaba arkadaşlar,

Teşekkürler.

Dostum Söylediğin gibi Yaptığında Açılmadığında,Alt+Ctrl+Delete Tuşlarına basıp Görev Yöneticisini Açıp işlemler Sekmesinden,Steam.exe 'i Bulup İşlemi Sonlandır yap ve birkaç saniye bekledikten sonra Masaüstündeki Steam 'i Yeniden Çalıştırmayı Dene,Aynısı Bendede oldu ve Bu Yöntemle Çözmüştüm.

• Teşekkür ederim arkadaşlar. Şu anda bir sorun gözükmüyor.
    Başlık dışı yazdığım için kusuruma bakmayın.
  • Grup tamamçok güzel fikir sahiden'de geldim, gördüm ama ben bir türlü yazamadım, kayıt olmak gerekmiyormu ? gerekiyorsada nerden ?
  • ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKESE MERHABALAR.
    BİR SORUNUM VAR..
    C.O.D. MODERN WARFARE 2 'Yİ PC ME KURDUM. OYNAYIP BİTİRDİM. ŞİMDİ BİLGİSAYARIMDAN KARLDIRMA İSTİYORUM.
    FAKAT GARİP Bİ OLAY SÖZ KONUSU.
    PROGRAM EKLE KALDIRDA DOSYA YOK.
    C / PROGRAM FİLES İÇERSİNDE CALL OF DUTY DOSYASI MEVCUT.
    AMA İÇİNDE UNİNSTALL DOSYASI YOK.
    BEN BU PROGRAMI NASIL KALDIRACAĞIM BİRİ BANA YARDIM ETSİN YALVARIRIM SİNİRLERİM BOZULMAK ÜZERE.
    VİSTA HOME PREMİUM KURULU PCMDE.
    LÜTFEN ACELE CEVAP..
    YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.
    HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vcetin01

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKESE MERHABALAR.
    BİR SORUNUM VAR..
    C.O.D. MODERN WARFARE 2 'Yİ PC ME KURDUM. OYNAYIP BİTİRDİM. ŞİMDİ BİLGİSAYARIMDAN KARLDIRMA İSTİYORUM.
    FAKAT GARİP Bİ OLAY SÖZ KONUSU.
    PROGRAM EKLE KALDIRDA DOSYA YOK.
    C / PROGRAM FİLES İÇERSİNDE CALL OF DUTY DOSYASI MEVCUT.
    AMA İÇİNDE UNİNSTALL DOSYASI YOK.
    BEN BU PROGRAMI NASIL KALDIRACAĞIM BİRİ BANA YARDIM ETSİN YALVARIRIM SİNİRLERİM BOZULMAK ÜZERE.
    VİSTA HOME PREMİUM KURULU PCMDE.
    LÜTFEN ACELE CEVAP..
    YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.
    HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER.

bak ben de de program ekle kaldırda yok ama bir çözüm yolu var oyunu nereye yüklediysen o oyunun dosyasını tamamen sil

• @ombreee
    Banlanmışsın arkadaşım geçmiş olsun. Oyuna verdiğin paranın üstüne bir bardak soğuk su iç.
  • Arkadaşlar benim sorunum şu oyunu kurmak için install dediğimde steam dosyasını istiyor ben cd nin içinden steam dosyasının setupını buldum yükledim ancak yinede install dediğimde karşıma "steam.exe (main exception): unable to load library Steam.dll "hatası çıkıyor...Evimde internet yok ve ben bu oyunu nasıl yükleyip oynayacağım lütfen çok acil yardım edin arkadaşlar...
  • Benide ekleyin lüften hiç arkadaşım yok dilikoglu1
  • Sizden acilen yardımını istediğim şey modern warfare 2 oyunuyla ilgili...oyunu kurdum herşeyi tamam hatta steat accountu bile aldım...Bunu yapmak için kasayı interneti olan 1 yere götürdüm çünkü evimde internet bağlantısı yok...oyunu kurdum ancak simgeye tıkladığımda kum suuti bir kaç saniye döndükten sonra duruyor ancak oyuna girmiyor...lütfen yardım edin 1 haftadır uğraşıyorum....
  • Arkadaşlar birşey soracaktım sizlere. Ben bu CODMW2'yi D&R adlı mağazadan satın alırsam, Steam'e etkinleştirebilir miyim ? Yani D&R'dan almış olduğum oyunun CD'si sadece Single Player oynamaya mı yeter, yoksa Multi Player de oynayabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guney1984

Call Of Duty Sevenlerin Buluşma Yeri.
    Herkese Açık Steam Grubu.

Call Of Duty Modern Warfare.
    Call Of Duty Modern Warfare 2.
    Call Of Duty Modern Warfare 3.
    Call Of Duty World At War.
    Call Of Duty Black Ops.

http://steamcommunity.com/groups/callofdutyturkiye/

Gruba üye oldum. Find Game de oyuna girmiyor. Grupla nasıl oynayacağım. yani bir nevi server gibi bir şeymi oluyor grup
  • grup server için değil, üye olanlar join yapıp bulundukları oyuna girebilirsin veya oynayanlara söylersin seni oyunlarına dahil ederler.
  • Steam den Call Of Duty Modern Warfare 2 oyununu yükledim ama '' steam unavailable application running '' hatası alıyorum steamı kapatıp tekrar açıyorum ama gene aynı, multiplayer i yüklemedim onunla bi alakası olabilirmi
  • dx9 yükledim düzeldi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.