Şimdi Ara

call of duty modern warfare 2 error (ÇÖZÜLDÜ))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
17.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar oyunda son bölüme geldim. şelaleden düştükten sonra siyah ekran çıkıyor ve görev çubuğunda error yazısı beliriyor. sonra reset atmak zorunda kalıyorum. Sorun nedir bilen varmı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardadrk1 -- 24 Kasım 2009; 9:33:21 >

• Aynı sorunla ben de karşılaştım. Captain Price ile bir vadiye girecekken tam, masaüstüne atıyor ve error veriyor...
  • oyunu yeniden yükledim sorun çözüldü
  • Evet oyunu yüklerken setup bazı dosyaları atlayabiliyor.Oyunu yeniden yükleyince düzeliyor.
  • oyuna sıfırdan mı başlıyoruz yani yeniden yükleyince?
    şelaleden sonra oyun bitiyor mu?
    siyah ekranlı error ben şelaleden düşünce çıktı bitiyorsa yeniden yüklemem varsa daha bölümler yüklerim.
    teşekkürler..
  • bende şelaleden düştükten sonra yeni bölüm açılırken kalıyor hata veriyor yeniden yükledim yine olmuyor...
    yeniden yüklemeden oyunu kurduğun yerde profile diye bir dosya var onun yedeğini alın oyunu kurduktan sonra o dosyayı yapıştırın oyun savlerinize kaldığıız yerden devam etmiş olursunuz ben bu sorunu çözemedim galiba sorun win7 den kaynaklanıyor ben win32 bit ultimate kullanıyorum bu oyunu xp de kullanan arkadaşlarım bitirdiler...
  • çözüm için
    options -> optimal video and audio seçeneğine evet deyip kaldığınız yerden oyunu oynamaya devam edebilirsiniz, tekrar yüklemeye falan gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: skorm

çözüm için
    options -> optimal video and audio seçeneğine evet deyip kaldığınız yerden oyunu oynamaya devam edebilirsiniz, tekrar yüklemeye falan gerek yok

Aynen yaptım , sorun çözüldü Eyw.
  • beyler benimde oluyor bende captain priceyi kurtardıktan sonra rusyada gizli operasyonda veriyor hani diyo ya vur yada geçelim senin kararın diye pc kaldıramıyor atıyor oyundan bence öyle benim pc kötü gökten helikopter düsen bölümü geçiyo kendi oyunun sorunu öbür oyunlar atıyormu atmıyor
  • beyler bence yükleirken bazı dosyaları amıyor onlar ı indirmiyor ve ondan dolayı bazı bölümlerde hata veriyor atıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.