Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) [ANA KONU] (318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.393
Cevap
6
Favori
472.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NECROCYBER

yeni kutulu mw2 aldım fakat kuramıyorum direkt olarak download etmeye kalkıyor dvdden kurmuyor ne yapabilirim

ilginç...bende kutulu almıştım öyle bir sorun olmadı. O zaman sende steam üzerinden değilde, direk dvd in içinden setup.exe yi bulup kurmayı dene. Veya kurarken internet bağlantısını kes, steam üzerinden indirmeyince belki dvd den kurar. Sonra bağlantıyı açarsın...
  • az önce bitirdim veteranda, general gözden bıçağı ne yedi ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECROCYBER

yeni kutulu mw2 aldım fakat kuramıyorum direkt olarak download etmeye kalkıyor dvdden kurmuyor ne yapabilirim

Eğer ilk defa kuruyorsan ve bilgisayarında steam yoksa önce steam'i kurar,download dediğin o olabilir..Ayrıca kurulum sırasında internet bağlantın olmalı ve bilgisayarında da yaklaşık 12 GB boş alan gerekli..Kurulumu steam ekranından yapıyor,sanki steam'den indirir gibi ama aslında oyunu bilgisayarına kurarken steam'e de kaydediyor..Kurulum bittiğinde steam'deki library sekmesinde oyunu görebilirsin hem single player hem de multiplayer olarak..
  • ben de orjinal mw2 vardı oynuyodum bılgısayara format attım simdi cdden yuklemeye calısıyorum fakat ılk cd yı takınca yuzde 100 oluyor sonra yenıden yuzde 66 ya donuyor ondan sonra 15 -20 dkda yuzde bır ılerlıyor steam uzerınden ındırmem zor cunku ınternet cok kotu yardım eder mısınız?
  • validating steam files bolumunde boyle oluyor
  • Merhabalar.Elinizde bu oyunun Setup'u var mı?Biri upload ederek bana gönderebilir mi acaba özel mesaj olarak,ya da indirebileceğim bir site varsa söyleyebilir mi?Teşekkürler.

Edit:Bir site var ismini söylemeyeyim,dosya indirme sayısı tam 57 part.Nasıl indireyim onu ya,o kadar zahmete değer mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodzina -- 8 Temmuz 2011; 18:50:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mass_Effect

Merhabalar.Elinizde bu oyunun Setup'u var mı?Biri upload ederek bana gönderebilir mi acaba özel mesaj olarak,ya da indirebileceğim bir site varsa söyleyebilir mi?Teşekkürler.

Edit:Bir site var ismini söylemeyeyim,dosya indirme sayısı tam 57 part.Nasıl indireyim onu ya,o kadar zahmete değer mi.

torrent indir
  • quote:

Orijinalden alıntı: heymen96

quote:

Orijinalden alıntı: Mass_Effect

Merhabalar.Elinizde bu oyunun Setup'u var mı?Biri upload ederek bana gönderebilir mi acaba özel mesaj olarak,ya da indirebileceğim bir site varsa söyleyebilir mi?Teşekkürler.

torrent indir

Peki,dediğiniz şekilde bir google'da taratayım bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heymen96

ben de orjinal mw2 vardı oynuyodum bılgısayara format attım simdi cdden yuklemeye calısıyorum fakat ılk cd yı takınca yuzde 100 oluyor sonra yenıden yuzde 66 ya donuyor ondan sonra 15 -20 dkda yuzde bır ılerlıyor steam uzerınden ındırmem zor cunku ınternet cok kotu yardım eder mısınız?

Beyler bi yardim edin
  • multiplayer hileci dolu
  • SP oynuyorum. No russianstan sonra ki brezilya görevi başlıyor ve 10 snd çöküyor. Çözümü ne olabilir?
    ---
    Sağ pencereden dışarı bakarak ilerledim ve çökmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akinci -- 27 Temmuz 2011; 10:24:18 >
  • Arkadaşlar bu oyunun multiplayerini hiç oynamadım. Ustalaşmak için death match ile mi başlamalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

Arkadaşlar bu oyunun multiplayerini hiç oynamadım. Ustalaşmak için death match ile mi başlamalıyım?

normal deathmatch (free for all) ile başla derdim ama 4-8 arası adamla oynayabiliyorsun mw2 de. o yüzden tdm veya domination tavsiye ederim...
  • Bende oynuyorum ne zamandır AlteIWnet'den. el emeği göz nuruyla prestij 3 70 levela kadar geldim, sonra oyun silindi bende tekrar kurup mecbur level hack yaptım. Şu aralar ACR-UMP-INTERVENTION'la takılıyorum. Sniper'la ilgili iki üç sorum olacak
    1.Hareket halinde ki bir hedefi nasıl vurabiliriz? Bi türlü doğru zamanı bulup vuramıyorum?
    2.Quick Scope nasıl yapılıyor?

Oyunda ki nick'im Ghost Knight bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

Bende oynuyorum ne zamandır AlteIWnet'den. el emeği göz nuruyla prestij 3 70 levela kadar geldim, sonra oyun silindi bende tekrar kurup mecbur level hack yaptım. Şu aralar ACR-UMP-INTERVENTION'la takılıyorum. Sniper'la ilgili iki üç sorum olacak
    1.Hareket halinde ki bir hedefi nasıl vurabiliriz? Bi türlü doğru zamanı bulup vuramıyorum?
    2.Quick Scope nasıl yapılıyor?

Oyunda ki nick'im Ghost Knight bu arada.

1. Eğer tecrübeli değilsen en basit yol, hedefi takip etmek yerine hedefin gittiği yöne doğru önceden nişan alıp hedef oraya gelince vurmaktır. Onun dışında zamanla refleks olarak da hareketli adamları vurmayı öğrenirsin.
    2.Quick scope için oyundan options/controls/actions a gelip "hold aim down the sight"ı right mouse olarak ayarlamalısın. Bunu yaptığında farenin sağ tuşuna basılı tuttuğun sürece zoom açık kalır. İyi quick scope vuruşlar için bolca pratik yapmalısın...

• MW 2 yi crack ile online oynayabilmek mümkünmü ? şimdi 3 çıkıcak 2 ye para vermek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julies

MW 2 yi crack ile online oynayabilmek mümkünmü ? şimdi 3 çıkıcak 2 ye para vermek istemiyorum.

evet mümkün
  • Of be Rangers'ların Victory Müziğini bile özledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilot5858

az önce bitirdim veteranda, general gözden bıçağı ne yedi ama

Hak ettiğini bulmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akinci

SP oynuyorum. No russianstan sonra ki brezilya görevi başlıyor ve 10 snd çöküyor. Çözümü ne olabilir?
    ---
    Sağ pencereden dışarı bakarak ilerledim ve çökmedi.

hocam bende de bazen hata verip kapanıyordu oyun. çözünürlüğü biraz düşürüp öyle oyna o zaman sorun olmuyor. mesela benim max çözünülürlük 1600*900. bu çzöünürlükte oynadığımda sık sık hata verip kapanıyor. ama daha düşük bir çözünürlükte oynadğımda sorun olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.