Şimdi Ara

Call of Duty Mobile nasıl olmuş, PC'deki keyfi veriyor mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Snapdragon 632'li Xiaomi Mi Max 3 telefonum var. Telefondan oyun oynamayı sevmem. Denedim, gayet akıcı çalışıyor.
  • Pubg kötüsünden yüzbin kat daha kaliteli
  • Esli bir cs 1.5'ci olarak telefonda fps oynamak tam bir yalan
  • Beğenmedim.
  • amma velakin kullanıcısına yanıt
    Hileden değilde oyunun sunduğu otomatik ateşten bahsediyorsanız hiçde iyi değil bende kapattım şimdi daha iyi ama kesinlikle ateş etme farklı bir şekilde olmalı telefon oyunlarında özellikle benim gibi yeni başlayanlar için çok zor
  • Ben mi yanlış anladım yoksa millet bu oyunu pcde emülatörden mouse klavye ile mi oynayabiliyor.
  • jarkaman J kullanıcısına yanıt
    Otomatik ateş zayıf silahlarla iyi değil de güçlü bir silahla kullanılınca çok etkili oluyor. Başlangıç seviyesi silahlarda kullanmak anlamsız zaten. Oyunda çok fazla güçlendirme eşyası satılıyor gerçek parayla ve sıralama maçına vs çıkınca parası kıymetli olan ülkelerin vatandaşları ezici üstünlük kuruyor. Ben de bundan nefret ediyorum.
    Direkt sildim bıraktım oyunu.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    evet oynanabılıyor.

tabletine klavye mouse takarak oynayanlarda mevcut.

sadece telefon olarak bakmamak lazım
  • pubg pcye göre daha kolaydı. dağlara taşlara ateş ediyosun karşıdakini vuruyordu. kızlar falan hep oynuyordu iyi oynadıklarını zannediyorlardı. bunu da kesin çok kolay yapmışlardır millet kendisini çok iyi oynuyorum zannetsin diye. yani pc'nin yerini tutmaz.
  • abi gerçekten oyun işi senden geçmiş artık :) güneş gözlüğüyle oyunmu oynanır.
  • Videoyu izledim de incelemeden çok reklam amaçlı olduğunu düşünüyorum...
  • İnceleme için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.